Chistee – Universal spray Citrus

Universal spray Citrus je 100% přírodní antibakteriální čistící sprej s všestranným využitím pro čištění různých druhů povrchů. Díky aktivní pěně snadno vyčistíte také skvrny na oblečení, textiliích, kobercích, sedačkách či čalouněném nábytku. Efektivní rozprašovač umožňuje využití každé kapky čisticího prostředku.

nezatěžuje zdraví ani přírodu

univerzální použití na různé povrchy a materiály

antibakteriální účinky

český výrobek

159 239 

Možnosti dopravy

 

Universal spray Citrus značky Chistee

Přírodní univerzální čistící sprej Citrus se svěží citrusovou vůní má silný čistící, odmašťující a antibakteriální účinek. Unikátní kombinace přírodních výtažků proniká hlouběji do povrchu a zanechává jej čistý a bezpečný.

Produkty Chistee jsou neustále vyvíjeny a testovány. Měření opakovaně potvrzují antibakteriální a dezinfekční účinky čisticích prostředků a jejich schopnost odstraňovat bílkovinné a mikrobiální znečištění. Společnost Chistee testuje také různé způsoby ředění a použití či rozložitelnost prostředků v přírodě. Produkty Chistee jsou 100% rozložitelné a nezatěžují vodu, půdu ani vaše okolí.

Univerzální využití:

Kuchyně, koupelna, toalety, provozy, čištění povrchů, mytí nádobí, do myčky nádobí, na podlahu, do pračky, na skvrny, ruční praní, tepování, exteriér a interiér auta, mytí hraček, mytí ovoce a zeleniny.

Povrchy a materiály:

Dřezy, umyvadla, toalety, vodovodní baterie, nerez, mosaz, měď, dřevo, různé látky a textilie, vlna, hedvábí, koberce, sedačky, čalouněný nábytek, umělá hmota, sklo, obrazovky, kachličky, mramor, keramika, matrace, parkety, dřevěné podlahy, linoleum, pryžové podlahy, kamenné podlahy, terasy, speciální druhy podlah.

Použití

Unikátní kombinace přírodních výtažků účinně odstraňuje mastnotu, nečistoty a bakterie z hloubky povrchu a zanechává jej čistý a zdravý. Univerzální čistící prostředek Universal spray Citrus nastříkejte na povrch, nechte působit a opláchněte vodou. Prostředek může při teplotě pod 15 °C změnit barvu, což nemá vliv na jeho kvalitu ani čistící vlastnosti.

V případě kontaktu prostředku s očima, vypláchněte oči vodou.

Balení : Plastová láhev s rozprašovačem pro praktickou aplikaci.

Universal spray Citrus nabízíme ve třech různých velikostech.

Objem: 280 ml / 520 ml / 1050 ml

Složení čistícího spreje Universal Spray Citrus

Voda, olivový olej, světlicový olej, geranium olej, olej z ostropestřce mariánského, olej z citrusových listů, zpracovaná mořská sůl.

Značka

Chistee

Velikost

1050 ml, 280 ml, 520 ml

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Chistee – Universal spray Citrus“

Chistee – Universal spray Citrus
159 239  Vybrat možnosti