Rostliny do stínu

Pokoje s menšími okny, chodby či severní byty se mohou také zelenat. Vyberte si rostlinu nenáročnou na světlo.

-34%
Původní cena byla: 669 Kč.Aktuální cena je: 439 Kč.
-4%
Původní cena byla: 489 Kč.Aktuální cena je: 469 Kč.
-17%
Původní cena byla: 289 Kč.Aktuální cena je: 239 Kč.
-22%
Původní cena byla: 139 Kč.Aktuální cena je: 109 Kč.
-27%
Původní cena byla: 669 Kč.Aktuální cena je: 489 Kč.
-15%
Původní cena byla: 869 Kč.Aktuální cena je: 739 Kč.
-25%
Původní cena byla: 719 Kč.Aktuální cena je: 539 Kč.