Botanická ilustrace Procházka

Botanická ilustrace Procházka je reprodukce ručně kreslené ilustrace od WeAreWind s úsměvným motivem rostlin na procházce. Tato milá ilustrace s rostlinným vzorem zkrášlí interiér a vdechne do něj hřejivou atmosféru domova. Potěší každého milovníka rostlin či krásných věcí.

  • ilustrace od slovenské autorky
  • motiv, který vykouzlí úsměv na rtech
  • na přírodním papíře vyšší gramáže s FCS certifikací
  • na výběr velikosti A5, A4 a A3

369 869 

Možnosti dopravy

 

Botanická ilustrace Procházka od slovenských autorů WeAreWind

Někdy se člověk potřebuje nadýchat čerstvého vzduchu a někdy rostliny jednoduše dostanou nohy. V těchto výjimečných momentech není radno zaváhat. Rychlý útěk z domu v takové neobvyklé situaci se doporučuje hlavně během tvrdého lockdownu, kdy na procházky vycházejí jen kočárkující rodiče a majitelé psů. Vezměte si však raději vodítko, ať vaše poblázněné zelené spolubydlící nemusíte při venčení honit.

Všechny originály ilustrací jsou kresleny ručně fixy a tenkými linery. Následuje jejich digitalizace, mírné korektury a barevné úpravy a nakonec samotný tisk reprodukcí.

Botanické ilustrace jsou vytištěny na kvalitním grafickém papíře vyšší gramáže – 250 g/m2. Jedná se o přírodní papír s tradiční plstencovou ražbou a FSC certifikací. K tisku jsou použity pigmentové inkousty v archivní kvalitě.

Za slovenskou značkou WeAreWind stojí dva šikovní mladí lidé, Slávka a Martin.

Slávka dychtivě hltá všechny detaily, které stojí za povšimnutí. Ráda se ztrácí ve vlastních myšlenkách a loví hřejivé vzpomínky. Nejraději v hlavě nosí rozkvetlé stromy, moře, jezera, voňavé koláče, úzké dlážděné uličky a zelené lesy. Na papír kreslí všechno inspirativní, snové a hravé, co spolu s Martinem nasbírají, když venčí své toulavé boty.

Martin je chytrý a optimistický vodní živel. Miluje ovoce z letních zahrad, upřímných a laskavých lidí, filmové kluby a cestování. V ulicích se s větrem ve vlasech rád prohání na svém dvoukolovém sytě zeleném „žiletkáči“. Bystrozrakem brázdí každý Slavčin tah na papíře. Vždy je zázračně nasnadě, trpělivě a pohotově radí, konstruktivně kritizuje, povzbuzuje a zlepšuje náladu. Pečuje o vizuální identitu značky, pomáhá s finálními grafickými úpravami, prezentací a přípravou do tisku.

Motiv: Procházka

Autorka: Slávka Čamatejová – WeAreWindCom

Materiál: grafický papír vyšší gramáže 250 g/m 2 s FSC certifikací

Velikost: A5 / A4 / A3

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Velikost

A3, A4, A5

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Botanická ilustrace Procházka“

Botanická ilustrace Procházka wearewind
Botanická ilustrace Procházka
369 869  Vybrat možnosti