Dulcia – Krémový deodorant pro muže 30 g

Jemný přírodní krémový deodorant pro muže má svěží vůni a obsahuje pouze rostlinné složky, které jsou již generace uznávány jako naprosto bezpečné pro lidi. Složení zabraňuje množení bakterií způsobujících zápach v podpaží, aniž by zablokoval potní žlázy. Vaše tělo se nadále zbavuje nebezpečných škodlivin, ale bez nepříjemného zápachu.

brání nepříjemnému zápachu pomocí přírodních složek , dodává i pocit sucha v podpaží

nebrání přirozenému odstraňování škodlivých látek z těla

vhodný pro muže i ženy, které mají v oblibě netradiční vůně

vhodný i po holení a depilaci

179 

Zakúpením získate 895 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

 

Krémový deodorant pro muže značky Dulcia natural

Přírodní krémový deodorant pro mužepříjemnou svěží vůni . Esenciální oleje pečlivě ošetřují Vaše tělo, působí dezinfekčně a antisepticky . Svěží a exotická vůně Vás obdaruje dobrou náladou.

V tomto přírodním krémovém deodorantu se spojují tyto vůně:

Citronová tráva a máta – příjemná svěží vůně vhodná pro obě pohlaví. Povzbuzující vůně citrónové trávy postupně přechází do svěží vůně máty, která probouzí vaše smysly. Esenciální oleje citrónové trávy a máty peprné pečlivě ošetřují Vaše tělo, působí dezinfekčně a antisepticky. Svěží a exotická vůně Vás obdaruje dobrou náladou.

Květinové dřevo – čistá květinová vůně otevřená nádechem citrónu a grapefruitu. Doplněná vůněmi zeleného listí, jasmínu a fialek přechází do svěží vůně pomeranče a zakončuje ji magická vůně levandule.

Pánská – suchá vůně dřeva a pepře. Svěží úvod okořeněný koriandrem a bergamotem přechází do dřevitého základu cedrového a santalového dřeva, osvěžená grapefruitem a pačuli.

Jemný krémový deodorant, jehož rostlinné složky jsou uznávány po generace jako naprosto bezpečné pro lidi. Složení zabraňuje množení bakterií způsobujících zápach v podpaží, aniž by zablokoval potní žlázy. Přírodní deodorant nezabraňuje přirozenému pocení a Vaše tělo se nadále zbavuje nebezpečných škodlivin, ale bez nepříjemného zápachu. Receptura přírodního deodorantu kombinuje působení silně antibakteriálních olejů s látkami, které pohlcují bakterie, a tedy zabraňují procesům rozkládání potu.

Chemické složení jedlé sody reaguje s molekulami pachu tak, že při setkání jej neutralizuje, přičemž neřeší pouze zápach, ale zároveň i vlhkost . Jelikož nasákne veškerý přebytečný pot, vaše podpaží má pocit sucha. Obsažený zinek napomáhá zklidnění podrážděné pokožky, proto je deodorant vhodný i po holení či depilaci . Éterické oleje jsou vázány na speciálním škrobu, čímž dochází k jejich pozvolnému uvolňování v závislosti na teplotě. Dlouhodobým používáním a nekombinováním s chemickými deodoranty se účinnost přírodního deodorantu zvyšuje.

Deodorant je vhodný pro muže nebo i pro ženy, které mají v oblibě netradiční vůně a je naprosto neškodný pro organismus . Neobsahuje žádné škodlivé chemické substance. A opravdu výborně funguje!

Použití

Jemná krémová konzistence deodorantu se velmi příjemně nanáší. Čistýma rukama naneste malé množství deodorantu na pokožku podpaží. Pořádně deodorant rozetřete přičemž se vytvoří tenoučká vrstva, která se za okamžik vstřebá do pokožky.

Při přechodu z chemických deodorantů na přírodní je někdy zapotřebí přibližně týdenní adaptace organismu. Nekombinujte deodorant s chemickými prostředky, výrazným způsobem můžete snížit účinnost přírodního deodorantu.

Přírodní krémový deodorant skladujte při pokojové teplotě, dobře uzavřený. Při velkých výkyvech teploty se může mírně změnit konzistence, která se opět upraví při správném skladování. Pokud máte chladnou koupelnu, deodorant může více ztuhnout, avšak při kontaktu s pokožkou roztaje.

Balení

Skleněná nádobka pro zachování kvality.

Nejdůležitější suroviny pro výrobu skla poskytuje příroda – křemenný písek, vápno, soda, dolomit a živec – se v ní vyskytují prakticky v neomezeném množství. Hlavním úkolem skla je chránit produkt před vnějšími vlivy, zejména před kyslíkem a světlem. Na bíle zbarvená skleněná nádoba ochrání produkt před světlem a tak je vhodnější alternativou při ochraně výrobku před slunečními paprsky jako průhledná nádobka. Světlo může změnit barvu produktu, způsobit ztrátu cenných látek, nepříznivě ovlivnit kvalitu a snížit trvanlivost produktu.

Sklo je nepropustné a odolné. Má zdravotní výhody, zachovává ve výrobku složky v dobrém stavu a skleněný obal nereaguje chemicky s jeho obsahem. Sklo nereaguje s cizorodými látkami a ani je neabsorbuje. Nepropouští barvy, nepřenáší vlastnosti, nevzniká žádná difúze. Přes sklo nepronikne ani kyslík, což je pro uchování kvality výrobku velmi důležité. Mějte však na paměti, že plastový obal s pumpičkou, bude v určitých případech lepší ochranou před kyslíkem než skleněná nádoba s otevřeným hrdlem, která vystavuje produkt vzduchu a prstem při každém použití. Pro produkty s obsahem vodní složky a tedy podstatně vyšším bakteriálním potenciálem jsme zvolili plastový airless obal s dvojitým dnem pro naprostou bezpečnost produktu a tím i Vaši.

„Sklo je kapalina, která má takovou viskozitu, že se navenek jeví jako pevná látka.“

Sklo má příznivý vliv na životní prostředí. Sklo je přírodní materiál, který je stoprocentně recyklovatelný bez jakékoli újmy na kvalitě. Recyklace je proto správným rozhodnutím po ekologické i ekonomické stránce. Prostřednictvím sběrných kontejnerů a zařízení pro úpravu starého skla se použité skleněné obaly dostanou do skláren, kde ve formě střepů slouží k výrobě nového obalového skla.

Obaly jsou plně recyklovatelné resp. znovu použitelné, prosíme RECYKLUJTE je!

Hmotnost krémového deodorantu pro muže je 30g.

Složení krémového deodorantu pro muže

100% přírodní složky. 58,7% z BIO produkce.

Sodium Bicarbonate

Sodu znali již ve starém Egyptě a postupně se potvrzovaly její blahodárné účinky nejen na žaludek, ale také na naše tělo a zdraví. Soda má vynikající čistící vlastnosti na pleť. Redukuje zánět a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Soda bikarbona je skvělá v boji proti černým tečkám, protože dokáže pořádně pročistit póry. Soda je v první řadě vynikající „zbavovač“ mastnoty, potu a odumřelých částí pokožky.

Je známo, že při koupeli či sprchování absorbuje naše tělo přes póry sice malé, ale pro náš organismus významné množství vody. Voda ve spojení se sodou, která je zásaditého charakteru, dokáže účinně bojovat proti překyselení organismu zvenčí. Soda odstraní tělesné pachy v podpaží, ale také pachy při plísňových onemocněních svými antibakteriálními a antimykotickými vlastnostmi.

Chemické složení jedlé sody reaguje s molekulami pachu tak, že při setkání jej neutralizuje, přičemž neřeší pouze zápach, ale zároveň i vlhkost. Jedlá soda dokáže zbavit pleť odumřelých buněk, reguluje pH rovnováhu a také čistí zanesené póry, odstraňuje přebytečný maz, odstraňuje hluboce usazené nečistoty. Soda má silné čistící účinky a rozpouští nečistoty z pokožky, vyčistí ucpané póry a pomůže zlikvidovat černé tečky.

Jedlá soda působí jako jemné brusivo na pleť, ale také na zuby. Je alkalická, čímž pomáhá neutralizovat kyseliny v ústech, které způsobují tvorbu zubního kazu. Jedlá soda absorbuje pach a působí jako bělicí prostředek na zuby.

Amylum Maydis

Kukuřičný škrob je jednou z nejběžnějších přísad v kuchyni, ale vynikající také pro využití v kosmetice. Náš kukuřičný škrob je nemodifikovaný, čistý, v bio kvalitě. Kukuřičný škrob má vlastnost odstranit zápach a natáhnout vlhkost z pokožky, proto je vynikající účinnou složkou deodorantů.

Tento škrob má chladivou až hedvábnou texturu a má schopnost uklidnit pálení a zarudnutí pokožky. Kukuřičný škrob dokáže natahovat vlhkost z pokožky a tím vázat na sebe toxiny, které uvízly v pokožce, a tak je vhodný do pohlazujících koupelí ak detoxikaci pokožky zvenčí.

Cocos Nucifera Oil

Panenský kokosový olej se získává z dužiny kokosovníku orechoplodního (Cocos nucifera). Pro své unikátní vlastnosti se řadí mezi oleje s velmi širokým spektrem vnějšího použití. Typickou vlastností je jeho tuhá konzistence, která se kolem 24 ° C mění na tekutou. Je zdrojem vitamínů A, C a E.

Panenský kokosový olej je složen z kyselin, které jsou známé jako přírodní antibiotika. Obsahuje tělu prospěšné mastné kyseliny, zejména kyselinu laurovou, a to až téměř 50 %. Tato kyselina se vyskytuje také v mateřském mléce, kde slouží jako lehce stravitelná složka a zároveň má za úkol chránit mladý imunitní systém proti virům a infekcím. Kyselina laurová má přirozené antivirové účinky. Další kyseliny obsažené v oleji napomáhají ničit kvasinky, plísně a viry tím, že naruší jejich membrány. Ty jsou pak lehce zneškodněny bílými krvinkami.

Kokosový olej také spoluvytváří ochrannou bariéru před choroboplodnými bakteriemi a díky vysokému obsahu antioxidantů napomáhá předejít a zpomalit poškození naší pleti zapříčiněné volnými radikály. Regeneruje pokožku, zabraňuje jejímu vysychání a nejlepší pro pokožku je v kombinaci s dalšími vzácnými rostlinnými oleji. Vlasům dodává lesk a zlepšuje jejich kvalitu a kromě toho panenský kokosový olej zklidňuje dásně a zamezuje tvorbě aftů v ústech.

Theobroma Cacao Seed Butter

Je kakaový tuk světle žluté barvy získaný lisováním z fermentovaných, sušených, pražených a drcených kakaových semen a dužiny, z kakaových bobů a pojmenovává jídlo Bohů. Je přirozeně bohaté na vitamín E a je také přírodním zdrojem minerálních látek, jako je mangan, zinek, měď, theobromin, železo, chrom, hořčík a omega-6 a omega-9. Většinu kakaového másla (57 – 64 %) představují nasycené mastné kyseliny a má značný obsah draslíku.

Pomáhá pokožku zklidnit a hydratovat a zároveň jí poskytuje kožní kolagen, který zabraňuje tvorbě vrásek a dalším známkám stárnutí. Je také lidovým lékem na popáleniny, kašel, suché rty, horečku, malárii, revma, při štípnutí a hojení ran. Je výborným a jemným přírodním prostředkem pro léčbu ekzému a dermatitidy, zmírňuje zánětlivé procesy v organismu, rychle pokožku regeneruje a obnovuje. Je šetrné k pokožce, má příjemné až magické aroma.

Vitis Vinifera Seed Oil

Hroznový olej se získává ze semen zralých hroznů. Vzhledem k jeho mírné, jemné chuti a jedinečným účinkům pro zdraví je vysoce ceněný. Na výrobu jednoho litru oleje je zapotřebí až 50 kg hroznových jadérek z červených hroznů. Dokázalo se, že jadérka posilují imunitní systém a úspěšně bojují proti volným radikálům. Obsahuje účinné látky jako jsou tuk, vitamíny A, B, C, E, F, omega-3, omega-6 a omega-9 mastné nenasycené kyseliny.

Hroznová pecička má řadu cenných vlastností, obsahuje vysokou koncentraci vitamínu E, který je široce známý pro jeho antioxidační vlastnosti. Vzhledem k vysokému obsahu polynenasycených mastných kyselin (až 76 % kyseliny linolové) zabraňuje zánětu. Hroznový olej má nejméně nasycených mastných kyselin, žádný cholesterol a sodík a má velké množství flavonoidů. Procyanidin má vysoký antioxidační účinek, podobně jako vitamíny C a E, ale je silnější 20x více než vitamín C a 50x více než vitamín E.

Hroznový olej na rozdíl od jiných olejů lze zahřát i na vysokou teplotu, aniž by ztratil na své kvalitě a hodnotě. Obsahuje esenciální živiny, jako jsou vitamíny a stopové prvky. Jsou v něm nejvíce zastoupeny vitamíny skupiny B a minerály jako fosfor, draslík, vápník a magnesium. Olej má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Vitaminizuje a zjemňuje pokožku, zabraňuje předčasnému stárnutí, vyhlazuje a chrání pleť před ztrátou přirozené vlhkosti, zklidňuje pokožku, obnovuje pocit pohodlí.

Každou buňku v pokožce vyburcuje k vlastní obranyschopnosti, upevňuje kolagenová vlákna, má lehkou texturu a rychle se vstřebává. Mezi jeho výjimečné vlastnosti patří schopnost brzdit odbourávání kyseliny hyaluronové, která má v pokožce na starosti udržování potřebné vlhkosti. Hroznový olej je vynikající a obzvlášť vhodný pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť.

Cera Flava

Včelí vosk je přirozený produkt, obsahuje více než 280 účinných látek: uhlovodíky, alkylestery mastných kyselin, volné kyseliny, proteiny. Včelí vosk je bohatý na vitamin A a již 100 gramů vosku obsahuje 4096 jednotek vitaminu A. Vitamin A je důležitý pro růst a obnovu určitých kožních tkání. Podílí se na udržování vlhkosti pleti. Jeho nedostatek může způsobit vysychání kůže, ztrátu pružnosti a svědění. Je také velmi účinný v boji s jemnými vráskami.

Včelí vosk v bio kvalitě je čistý, nekontaminovaný produkt, který si zachovává léčivé účinky. Zázračně působí na poranění a onemocnění kůže. Včelí vosk má antioxidační a antiseptické účinky, kůži regeneruje, zjemňuje. Včelí vosk pleť vzpruží, zahřeje a stimuluje prokrvování.

Zinc Oxide

Vyrábí se spalováním pár zinku v proudu vzduchu. Na vzduchu přijímá vlhkost a oxid uhličitý a mění se na oxid zinečnatý. Zinek je měkký, lehce tavitelný kov, používá se od středověku a jeho přítomnost v potravě je nezbytná pro správný vývoj organismu. V zemské kůře je poměrně bohatě zastoupen. Průměrný obsah činí přibližně 100 mg/kg.

I v mořské vodě je jeho koncentrace značně vysoká – 0,01 miligramu v jednom litru. Hlavním minerálem zinku je zinkit. Bílý prášek bez zápachu, chemický vzorec ZnO – vypadá nenápadně, ale jaké má v přírodní kosmetice široké využití. Je to aktivní složka v deodorantech, antiseptický a antibakteriální ochranný prostředek na akné nebo opruzeniny na dětských hýždích, nebo na nohou.

Zinek je antibakteriální, potlačuje záněty, dokáže tlumit zvýšenou produkci mazových žláz, která zapříčiňuje akné. V deodorantech absorbuje přebytečnou vlhkost, ale hlavní je, že je antibakteriální a zabraňuje bakteriím, aby se rozkládaly a množily a rozkládaly pot, což je hlavní příčina zápachu. Oxid zinku neproniká do pokožky, zůstává na povrchu a vytváří ochrannou bariéru na pokožce.

Je to ideální minerální filtr, který ochrání velmi přirozeným způsobem pokožku před UVA a UVB paprsky. Funguje jako zrcadlo na pokožce, od kterého se sluneční paprsky odrazí a tak neproniknou přes pokožku a nepoškozují ji. Vytváří mechanický fyzikální filtr proti slunci, je fotostabilní. Náš oxid zinku je v bezpečných mikročásticích, což znamená, že do pokožky neproniká jako nebezpečné nanočástice, které mají toxický efekt na lidský organismus. Proto také zanechává na pokožce bílý film.

Tocopherol

Přírodní vitamín E – 100% přírodní vitamín E je silný antioxidant, který obsahuje směs alfa, beta, gama a delta tokoferolů. Vitamin E pomáhá chránit pokožku před poškozením UV zářením a zlepšit strukturu kůže a vlhkosti. Naš přírodní vitamín E neobsahuje žádné chemikálie ani rozpouštědla. Vitamin E podporuje obranyschopnost pleti, bojuje se symptomy stárnutí pleti – umí zlepšovat její strukturu, vyhlazovat ji, zvyšovat její elasticitu, redukovat vrásky a je prevencí před vznikem tzv. stařeckých skvrn.

Obnovuje buňky, prokrvuje pleť a má schopnost udržovat vodu ve svrchních částech pokožky. Tento vitamín působí velmi příznivě na celkovou vitalitu pokožky, pomáhá léčit různé její nemoci a poškození, podílí se na hojení jizev. Vitamin E je nejlepší přírodní antioxidant. Zbavuje pokožku volných radikálů a tím zmírňuje proces stárnutí a redukuje jemné vrásky. Tento vitamín je obzvláště vhodný pro používání během léta, protože chrání pokožku před účinky UV záření. Náš přírodní vitamín E (Tocopherol) pochází z rostlinných olejů.

Citrus Grandis Seed Extract

Extrakt obsahuje antiseptické, antibakteriální, dezinfekční a fungicidní látky a velké množství bioflavonoidů. Tyto účinné složky mohou přispět k mikrobiální rovnováze tělesných orgánů a tkání. Extrakt z grapefruitových jadérek je vysoce účinný proti širokému spektru choroboplodných zárodků a velmi účinně zabraňuje hnilobným procesům.

Různé druhy bakterií, virů, plísní a kvasinek jsou označovány za spolutvůrce různých onemocnění a také onemocnění kůže. Extrakt z grepových jadérek je účinný přípravek ničení a zpomalování růstu bakterií a choroboplodných zárodků. Náš extrakt z grepových jader není kontaminován absolutně žádnými parabeny ani triklosanem.

Cedrus Atlantica Bark Oil

Získává se parovodní destilací z kůry červenohnědého dřeva atlaského cedru – mohutného, ​​stálezeleného jehličnatého stromu dorůstajícího do výšky 40 – 50 metrů. Jeho jméno pochází ze semitského základu, který znamená „síla“ či „moc“, což je výstižná charakteristika tohoto mohutného stromu. Má výraznou dřevitou vůni, jemně kafrovou. Jeho teplé balzámové aroma nám pomůže načerpat sílu a moudrost.

Éterický olej z cedru je uznáván díky svým uklidňujícím a čistícím vlastnostem, celkově posiluje. Je antibakteriální, antiseptický, dezinfekční, proto je velmi dobrý pro mastnou a problematickou pleť s výskytem akné různého původu. Pomáhá stahovat maz z pokožky, dezinfikovat ji a zbavovat uhrovitosti. Pleť tonizuje a pomáhá upevnit ochablé svalstvo. Zklidňuje podrážděnou pleť po holení a zabraňuje růstu bakterií, které mohou způsobit infekci zarostlých chloupků.

Citrus Grandis Peel Oil

Grapefruitová silice je charakteristická intenzivní, příjemně svěží, nahořklou vůní připomínající citrón a hořký pomeranč. Získává se lisováním čerstvého oplodí za studena. Výtažky z grepu obsahují mnoho vitamínu C, který podporuje imunitní systém a bojuje s volnými radikály, které se považují za příčinu mnoha onemocnění.

Olej je také antiseptický a dezinfikuje. Stimuluje lymfatický systém. Esenciální olej z grepu pomáhá při mnoha poruchách kůže. Zmírňuje akné a zbavuje pleť mastnoty. Rovněž dodává pleti energii a rozzáří i unavenou pokožku. Kromě kůže má grepový esenciální olej pozitivní účinky i na vlasy, a to zejména tím, že urychluje jejich růst. Tento zlepšuje náladu a pomáhá člověku myslet pozitivně.

Pogostemon Cablin Oil

Je tropický keř vysoký asi 1,2m. Kvete bílo-purpurovými květy, ze kterých se dělá voňavá silice. Získává se parovodní destilací listů a výhonků, které se ručně sbírají a tři dny suší. Pačuli má antidepresivní, antiseptické a protiplísňové účinky, podporuje koncentraci. Pečujeme jím příliš suchou a popraskanou pleť, hojí rány a záněty pokožky, má protizánětlivý a antibakteriální charakter.

Citrus Bergamia Fruit Oil

Bergamot je strom vysoký až 10 metrů pocházející z Maroka, ale převážně se pěstuje v Itálii. Jméno dostal podle města bergamot v Lombardi. Olej se získává parní destilací z kůr (slupek) plodů bergamotu. Bergamot je citrusový plod velikostí jako pomeranč a má žluté zbarvení jako citrón. Jeho vůně je sladká, ovocná, čerstvě citrusová a lehce květinová.

Esenciální olej má výrazné antiseptické účinky, pomáhá při léčbě kožních onemocnění, akné, ekzémů a psoriáze. Bergamot je proti křečový, protizánětlivý a účinně bojuje proti plísním. Je velmi vhodný k ošetření mastné pleti, na akné, herpesy. Je to vynikající vonná látka přidávaná do přírodních parfémů nebo deodorantů.

Značka

Dulce

Pro koho

Muži

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Dulcia – Krémový deodorant pro muže 30 g“

dulcia křemový deodorant pro muže přírodní
Dulcia – Krémový deodorant pro muže 30 g
Zakúpením získate 895 vernostných lístkov!