Esenciální olej Rosewood 10 ml

100% esenciální olej Rosewood nebo Růžové dřevo s dřevitou sladkou vůní, má mnoho pozitivních účinků na naše zdraví, zejména na zdraví naší pokožky. Blahodárně také jeho inhalace působí na psychiku.

✓ regenerace pokožky

✓ odpuzuje hmyz

✓ deodorační účinky

✓ uvolnění při stresu a úzkosti

Esenciální olej Rosewood / Růžové dřevo je vhodný i pro vegany.

119 

Zakúpením získate 595 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

 

Přírodní esenciální olej Rosewood / Růžové dřevo

Esenciální olej Růžové dřevo se považuje za olej lásky na druhý pokus. Překvapivě se nejedná o dřevo z růží, ale o dřevo z jehličnanu, který roste v Brazílii a v angličtině se jeho dřevo nazývá rosewood. Tento olej je vzácný, jelikož tato rostlina patří mezi ohrožené druhy.

Nejsilnější účinek má na naši kůži. Urychluje hojení svými regeneračními schopnostmi. Působí na jizvy, vrásky, strie, akné i velmi suchou pokožku. Může se použít i na ekzém.

Esenciální olej rosewood se může použít také jako deodorant, jeho účinek je velmi silný, neboť působí proti bakteriím.

Růžové dřevo pomáhá proti bolesti a svědění po štípnutí hmyzem. Může se používat ik hojení ran. Také je výborné pro použití na vlasy a pokožku hlavy.

Zlepšuje celkovou imunitu. Mírnější účinky má také na respirační systém.

Esenciální olej růžové dřevo upravuje menstruační cyklus a působí jako afrodiziakum. Také pomáhá ulevit při menopauze.

Uvolňuje ztuhlé svaly.

Esenciální olej rosewood působí pozitivně na psychický stav. Pomáhá od úzkosti, deprese a smutku. Zlepšuje náladu, harmonizuje mysl. Také stimuluje mozek a zlepšuje koncentraci. Pomáhá při chronické únavě. Působí při nespavosti. Pomáhá překonat strach, používá se například při strachu z létání letadlem. Pomáhá ulevit od bolesti hlavy.

Použití

Do aromalampy

Inhalace esenciálního oleje růžové dřevo zlepšuje náladu, odhání smutek a strach a čistí vzduch. Jeho vůně se dá kombinovat s květinovými vůněmi jako geranium či svěžími bylinkami, jako je máta či rozmarýn.

Do koupele

V lázni je esenciální olej rosewood prospěšný proti bolesti a ke zlepšení stavu pokožky. Jelikož ho i inhalujeme, i se potýká s pokožkou, jeho účinek je ještě silnější. Ideální je, pokud tento olej smícháme s hydrofilním rostlinným olejem vhodným do koupele, například s jojobovým, jinak by nám zůstal pouze na povrchu a nerozptýlil by se rovnoměrně do vody. Tuto olejovou směs můžeme smíchat se solí do koupele či s epsomskou solí. Koupat bychom se měli 15 – 20 minut ve vlažné vodě.

Na masáž

Masáž s esenciálním olejem rosewood je velice příjemná a uvolňuje svaly. Tento esenciální olej nám pomůže nám při bolesti. Kromě toho působí blahodárně na naši pokožku Chceme-li si dopřát takovou masáž, smícháme 50 ml za studena lisovaného rostlinného oleje, například mandlového, hroznového či jojobového s 5 – 15 kapkami esenciálního oleje růžové dřevo.

Použití při jednotlivých problémech

Esenciální olej růžové dřevo je vhodné natírat přímo na kůži při různých problémech. Můžete si i pár kapek přidat do oblíbeného krému .

Tento olej můžeme natírat na břicho, pokud nás trápí menstruační bolesti.

Je velmi účinný v přírodních deodorantech. Ideální je použití s ​​grepovým esenciálním olejem.

Upozornění
Může způsobovat reakce na pokožce v případě její citlivosti. Esenciální olej skladujte mimo dosah dětí. Pokud jste těhotná nebo kojíte, použití konzultuje se svým lékařem. Esenciální olej je pouze pro vnější použití. Vyhněte se kontaktu s očima a jinými citlivými oblastmi.

Balení: Tmavá skleněná lahvička s kapátkem.

Objem esenciálního oleje Rosewood je 10 ml .

Složení esenciálního oleje Rosewood / Růžové dřevo

100% esenciální olej Rosewood

Vlastnosti

Velikost balení 10 ml
Původ Brazílie
Latinský název Aniba Rosaeodora
Použitá část rostliny Dřevo
Koncentrace 100 %
Metoda extrakce Destilace párou
Vlastnosti 100% přírodní, bez konzervačních látek a syntetických parfémů
Vhodné do difuzéru Ano
Vhodné pro vnitřní použití Ne
Použití Inhalace, masáž , koupel, sauna, ošetření pokožky
Účinky Odbourání stresu a strachu, harmonizace mysli, uklidnění, pomoc s nespavostí, urychlení hojení ran, zpomalení projevů stárnutí, regenerace pokožky, deodorační účinky, antibakteriální a protiplísňové účinky, uvolnění menstruačních křečí, úprava cyklu a pomoc při menopauze, zvýšení imunity s respiračními onemocněními, uvolnění dýchacích cest
Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Esenciální olej Rosewood 10 ml“

essencialní olej rosewood silice růžové dřevo do difuzéru aromalampy
Esenciální olej Rosewood 10 ml
Zakúpením získate 595 vernostných lístkov!