Kvitok – Balíček péče o mastnou a problematickou pleť

Pro lesknoucí se mastnou a smíšenou pleť s častým výskytem vyrážek, případně problematickou s projevy ekzému, atopického ekzému či psoriázy je vhodný tento set produktů, které napomáhají regulaci mazu, pročišťují póry a zmírňují záněty.

V tomto balíčku naleznete vše, co potřebujete pro kompletní základní péči o vaši pleť.

obsahuje všechny kroky péče o pleť is návodem na správnou péči

pomáhá regulovat tvorbu mazu a pročišťovat pleť

vhodný jako dárek

Balíček je vhodný i pro vegany.

849 

Zakúpením získate 4 245 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

 

Balíček péče o mastnou a problematickou pleť značky Kvitok

Balíček péče o mastnou a problematickou pleť je vytvořen speciálně pro potřeby problematické pleti (do věku cca 30 let), která se více mastí, leskne, má rozšířené póry či akné . Je však třeba zohlednit i to, zda nadměrná tvorba mazu nemá příčinu v agresivní péči o pleť, která ji zbytečně vysouší a pleť se pak nadměrnou tvorbou mazu pouze chrání. Tehdy je třeba zvolit jiný typ péče.

Balíček péče o mastnou a problematickou pleť obsahuje:

Kromě těchto produktů v něm naleznete také podrobný manuál správné základní péče o vaši pleť.

Klíčem k pěkné zdravé pleti je pravidelnost , systematičnost a komplexnost . V neposlední řadě jsou to samozřejmě i produkty, které jsou k pleti „přátelské“, nezatěžují ji a podporují její přirozené funkce.

To, jak pečujeme o své tělo zevnitř, kosmetikou neovlivníme. Pokud to děláme dobře, pokožka díky své samočisticí schopnosti pracuje správně a my reálně potřebujeme k očistě těla jen minimum kosmetických produktů, pleť produkuje méně mazu, není vysušená a dehydrovaná.

Důležité proto je co nejvíce podpořit přirozené funkce naší pokožky . Namísto toho však používáním nesprávných kosmetických produktů přirozené funkce pokožky utlumujeme, a sami si tímto nelogickým chováním přivozujeme mnohé kosmetické nedokonalosti.

Při řešení těchto problémů je vhodná kosmetika opravdu správným pomocníkem, ale většinu práce musíme udělat sami. A právě balíčky péče o pleť jsou ideální pro získání těch správných návyků.

Tento balíček nahrazuje vzorky produktů , protože péče o pleť musí být komplexní a má zahrnovat všechny 3 základní kroky – čištění, tonizaci a hydrataci. Nezahrnuje to totiž jen používání krémů, jak se mnozí mylně domnívají. Z jednoho vzorku krému tak nemáte šanci zjistit, zda je vhodný a pomůže při problémech s pletí, pokud předchozí péče nebyla dostatečná (např. chybí krok čištění pleti), nebo agresivní (narušuje ochranný film kůže – mýdla, micelární vody…).

Vzorky slouží zejména k otestování prvotní reakce pleti, vůně či konzistence produktu a nanášení. Určitě se nedá zjistit po prvním použití, zda produkt vaší pleti vyhovuje, zda dokáže zlepšit její kvalitu, nebo vyřešit a vylepšit nedostatky.

K posouzení správné péče o pleť jsou potřebné alespoň 3-4 týdny testování produktu, ideálně komplexní produktové řady, aby se jednotlivé produkty doplňovaly svými aktivními látkami a působily synergicky (tedy znásobovaly a podporovaly své účinky) – teprve potom je vidět první výsledky nové péče. Proto je tento balíček vhodný pro otestování a nastavení komplexní a systematické péče.

Zajímá vás určitě i to, jak dlouho balíček vydrží . Dávkovače na jedno „pumpnutí“ vytlačí 0,2 ml produktu.

  • U produktu o objemu 30 ml (čistící olej a pleťová voda) při 3 vytlačeních ráno i večer – cca 20 – 25 dní používání.
  • U krémů stačí 1-2 vytlačení – při objemu 15 ml je to cca 30-35 dní pro denní a 30-35 dní pro noční krém.

První viditelné rozdíly v kvalitě pleti zvyknou být patrné asi po 3-4 týdnech pravidelného používání. Jelikož každý má jiný typ pleti či jiné problémy vnějšího a vnitřního charakteru, může se to projevit i dříve, případně později.

Za tak krátkou dobu však není třeba očekávat zázraky a určitě ne celkové zlepšení stavu, zejména pokud jde o problémy vnitřního charakteru (to platí hlavně v souvislosti s tvorbou akné, ekzémů či podkožních vyrážek hormonálního charakteru, které správné kosmetické produkty pomáhají zmírňovat a ošetřovat, avšak neřeší skutečnou příčinu).

Když se naučíte základy správné péče, poznáte reakce své pleti, pak můžete postupně přidávat, odebírat či zaměňovat produkty tak, abyste našli tu správnou cestu k vytoužené krásné a zdravé pleti.

Použití

  1. Krok: Čištění pleti

Naneste malé množství čistícího oleje na suchou pleť, důkladně promasírujte (cca 1 minutu), aby se nečistoty zachytily v oleji. Olej setřete vlhkým tampónem nebo opláchněte teplou vodou.

  1. Krok: Tonizace

Po čištění pleť ošetřete tonizační pleťovou vodou.

  1. Krok: Hydratace pleti

Malé množství krému naneste na vyčištěnou a tonizovanou pokožku obličeje a jemně vmasírujte. Textura krému je jemná, velmi lehká a při aplikaci stačí použít opravdu malé množství.

Pro ještě lepší péči je vhodné později doplnit pleťové sérum , pleťový peeling jako mezikrok pro oživení pleti a pleťovou masku pro extra výživu (dle vašeho typu pleti).

Balení: Papírová krabička.

Značka

Kvitek

Typ pleti

Mastná, Problematická s akné

Účinky

Eliminace akné, Hydratace, Protizánětlivé, Sjednocení pleti, Stažení pórů, Vyživení, Zklidnění, Zmírnění zarudnutí

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Kvitok – Balíček péče o mastnou a problematickou pleť“

kvitek balíček péče o plet mastná a problematická plet přírodní kosmetika
Kvitok – Balíček péče o mastnou a problematickou pleť
Zakúpením získate 4 245 vernostných lístkov!