Kvitok – Pleťové sérum Zelený čaj 10 ml

Pleťové sérum Zelený čaj obsahuje extrakt ze zeleného čaje bohatý na volné polyfenoly, což jsou silné antioxidanty – důležité složky pro ochranu pokožky před nepříznivým vlivem volných radikálů . Je také prokázána jeho účinnost při ochraně buněk před působením UV záření . Podporuje regeneraci a hydrataci pleti, působí antibakteriálně, takže je efektivní v boji proti zánětům a akné .

ochraňuje pokožku před oxidačním stresem a působením UV záření

má protizánětlivé vlastnosti a redukuje zvýšenou produkci séba

zlepšuje mikrocirkulaci pleti, elasticitu a pružnost

Sérum je vhodné i pro vegany.

239 

Zakúpením získate 1 195 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

 

Kategorie:

Pleťové sérum Zelený čaj značky Kvitok

Pleťové sérum Zelený čaj je z kolekce pleťových sér, která jsou svým složením jednodušší, a tedy obsahují jen jednu klíčovou aktivní látku, abyste je mohli snadno zařadit do vaší běžné kosmetické rutiny a dokonce kombinovat je i více najednou.

Náš tip: Pleťové sérum Zelený čaj je vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pro problematickou pleť s častým výskytem zánětů a zralejší pleť. Sérum můžete používat samostatně, nebo jej můžete přidat například. do oblíbené masky.

Použití

Na vyčištěnou, tonizovanou a mírně navlhčenou pleť naneste 2-3 kapky pleťového séra a vmasírujte do pokožky (oblast obličeje, krku a dekoltu). Po vstřebání vždy naneste pleťový krém dle vašeho typu pleti.

Pro zachování kvality skladujte na suchém, chladném a tmavém místě.

Pleťové sérum Zelený čaj obsahuje:

Sérum v sobě spojuje benefity extraktu zeleného čaje a základní vodní fáze – růžové vody.

Extrakt ze zeleného čaje je bohatý na volné polyfenoly, což jsou silné antioxidanty – důležité složky pro ochranu pokožky před nepříznivým vlivem volných radikálů .

Oxidační stres hraje rozhodující roli při stárnutí lidské kůže a při poškození kůže. Mechanismy vnitřního (chronologického) a vnějšího (foto) stárnutí zahrnují zejména tvorbu reaktivního kyslíku (ROS) oxidačním metabolismem a ultrafialovým (UV) světlem. Tvorba ROS je tedy klíčovým mechanismem, který vede ke stárnutí pokožky. „Oxidační stárnutí“ zahrnuje poškození DNA, zánětlivé reakce, sníženou tvorbu antioxidantů a tvorbu matricových metaloproteináz (MMP), které degradují kolagen a elastin v dermis.

Je známo, že katechiny (skupina polyfenolů) obsažené v zeleném čaji zpomalují degradaci kolagenu inhibicí enzymu zodpovědného za jeho destrukci.

Je také prokázána jeho účinnost při ochraně buněk před působením UV záření . Podporuje regeneraci a hydrataci pleti, působí antibakteriálně, takže je efektivní v boji proti zánětům a akné . Díky vysokému obsahu taninů je skvělým astringentem – pomáhá regulovat tvorbu mazu.

Je bohatý na přirozený kofein , takže skvěle tonizuje i stárnoucí pleť.

Květinová voda z Damašské Růže (organická): Udržuje pH pokožky, hydratuje ji, stimuluje regenerační procesy, má protizánětlivé účinky. Osvěžuje, zklidňuje zarudnutí a alergické reakce pleti.

Balení: Tmavá skleněná láhev s pipetkou pro lepší dávkování a zachování vlastností.

Objem pleťového séra Zelený čaj je 10 ml .

Složení pleťového séra Zelený čaj

INCI: Rosa Damascena Flower Water (květinová voda Damašská Růže ), Glycerin (rostlinný glycerin), Camelia Sinensis Leaf Extract (extrakt zeleného čaje), Xanthan Gum (xantanová guma), Sodium Levulinate (sůl kyseliny levulové – přírodní rostlinná kyselina), Sodium anisate (sůl kyseliny anýzové – přírodní rostlin) , Citric Acid (kyselina citrónová – úprava pH), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný – úprava pH)

Značka

Kvitek

Typ pleti

Citlivá, Mastná, Problematická s akné, Zralá

Účinky

Eliminace akné, Hydratace, Ochrana, Protizánětlivé, Regenerace, Zpomalení stárnutí

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Kvitok – Pleťové sérum Zelený čaj 10 ml“

kvitek pletové sérum zelený čaj
Kvitok – Pleťové sérum Zelený čaj 10 ml
Zakúpením získate 1 195 vernostných lístkov!