Kvitok – Toaletní parfém Fruity 30 ml

Unikněte do světa fantazie a zábavy s hravou vůní kolekce Fruity. Svěží ovocné tóny toaletního parfému Fruity pozvolně přecházejí do květinového srdce a doplňují tak vanilkový základ. Fruity podtrhuje optimismus a vyvolá skvělou letní náladu i během chladnějších dnů.

svěží ovocná vůně, perfektní na léto

ideální balení do kabelky

praktické použití

Parfém je vhodný i pro vegany.

589 

Zakúpením získate 2 945 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

 

Kategorie:

Toaletní parfém (Eau de Parfém) SENSES Fruity značky Kvitok

SENSES by Kvitok je kolekce produktů vzácných přírodních vůní, které kombinují čisté esenciální oleje podle principů umění parfumérství pro vytvoření nezapomenutelného zážitku při používání.

Toaletní parfém ve skleněném flakonu s rozprašovačem je tvořen alkoholovým základem obsahujícím 20% podíl esenciálních olejů a přírodních aromatických látek z rostlinných surovin.

Použití

Toaletní parfém aplikujte přímo na pokožku (pulzní body těla) – krk, vnitřní strana zápěstí, vnitřní strana lokte, vnitřní strana kolena, za uši…

Nechte, ať se parfém vstřebá, po pokožce nešoupejte například. zápěstím o zápěstí, teplem se uvolňují vonné složky rychleji a výdrž klesá.

Nepoužívejte na citlivou a podrážděnou pokožku. Zamezte styku s očima. V případě jejich zasažení, oči vypláchněte velkým množstvím vody. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte
mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů zapálení.

NÁŠ TIP: Pro trvanlivější vůni vaší pokožky kombinujte s deodorantem a šlehaným krémem z kolekce Fruity.

Toaletní parfém Fruity obsahuje:

Top notes (hlava)

Hlava vůně vytváří první dojem, který trvá několik minut. Začíná obvykle svěžími citrusovými, květinovými či ovocnými tóny, které rychle prchají.

Middle notes (Srdce)

Srdce vůně se objevuje po odeznění prvních tónů parfému. Trvá 2-3 hodiny. Tvoří ho většinou těžší aroma s charakteristickým rázem podle typu parfému.

Base notes (Základ)

Základ vůně tvoří složky, které se uvolňují nejpomaleji a přetrvávají po dobu 3-4 hodin a déle (v závislosti na typu pokožky). Vůně postupně na pokožce dozrává a základ se nese většinou v duchu sladké krémové vůně či zemitých a dřevitých tónů.

Intenzita a výdrž vůně záleží na typu pokožky, protože složky vůně reagují s látkami na pokožce u každého jinak a vytvářejí tak charakteristické individuální aroma.

Podle příslušné normy je na základě množství vonné kompozice tento výrobek označen jako Eau de Parfum (EdP).

Balení: Skleněný flakon s rozprašovačem pro pohodlnou přesnou aplikaci.

Objem toaletního parfému Fruity je 30 ml .

Složení Toaletní parfém Fruity

Alcohol (78% vol.), Aroma (směs 100% čistých párou destilovaných esenciálních olejů a přírodních aromatických látek z rostlinných surovin), Aqua, Triethyl Citrate (rostlinný ester k.citronové), Citronellol

*vyskytující se přirozeně v silicích

Značka

Kvitek

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Kvitok – Toaletní parfém Fruity 30 ml“

kvitek toaletní parfém parfém edp fruity přírodní
Kvitok – Toaletní parfém Fruity 30 ml
Zakúpením získate 2 945 vernostných lístkov!