Plastový květináč Premium Stripes mint

Ekologický plastový květináč Premium Stripes mint s moderním vroubkovaným vzorem je vyroben z recyklovaného plastu za pomoci větrné elektrické energie. Hodí se do každého interiéru. Díky neutrálnímu vzhledu v něm skvěle vyniknou všechny zelené i barevné pokojové rostliny . Vyberte si z různých velikostí tu vhodnou právě pro vaši rostlinu.

  • matná mátová barva
  • minimalistický design, moderní dekorativní vzor
  • vyroben z recyklovaného plastu
  • na výběr průměry 7 – 22 cm

89 419 

Možnosti dopravy

 

Plastový květináč Premium Stripes

Ekologický plastový květináč s moderním vroubkovaným vzorem je vyroben z recyklovaného plastu za pomoci větrné elektrické energie. Tento plastový květináč je 100% recyklovatelný.

Tento designový plastový mátově zelený květináč se hodí téměř do každé domácnosti. Květináč je špičkové kvality, takže vydrží dlouho.

Kolekce květináčů Premium Stripes dokonale vytvoří atmosféru útulného, ​​harmonického, módního a přátelského interiéru. Květiny svým mírně zaobleným tělem, jemnými tóny a dekorativním vzorem vyzvednou to nejlepší z vašich pokojových rostlin.

Kombinace různých velikostí a barev plastových květináčů s proužky je dokonalým způsobem, jak vytvořit zajímavou zelenou oázu.

Ve společnosti Elho běží 100% výrobního procesu na vlastní větrné energii a v roce 2020 se 8 milionů kilogramů recyklovaného plastového odpadu přeměnilo na designové nádoby. Neustále zdokonalují výrobní techniky a zkoumají všechny možnosti, aby mohli vyrábět celou kolekci ze 100% recyklovaných plastů. S ambicí stát se 100% cirkulární společností se snaží o nulové emise CO2.

Společnost Elho je certifikována B. Corporation od ledna 2021.

Certified B Corporations™ jsou společnosti, které využívají sílu podnikání k vybudování inkluzivnější a udržitelnější ekonomiky. Splňují nejvyšší ověřené standardy sociální a environmentální výkonnosti, transparentnosti a odpovědnosti.

Tento statut B Corp přichází s výslovnou zodpovědností: udržovat svět jako místo k životu, zdravé a bezpečné místo pro příští generace. Společnost Elho cítí, že je jejich zodpovědností nadále se rozvíjet a přispívat k zelenějšímu světu a spojovat co nejvíce lidí s přírodou.

Barva: světlá mátová zelená matná

Materiál: plast

Průměr: 7 cm / 9 cm / 11 cm / 14 cm / 16 cm / 18 cm

Průměr

7 cm, 9 cm, 11 cm, 14 cm, 16 cm, 18 cm

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Plastový květináč Premium Stripes mint“

plastový květináč mint zeleny
Plastový květináč Premium Stripes mint
89 419  Vybrat možnosti