Plastový květináč Premium white

Ekologický plastový květináč Premium white s moderním vzhledem jednoduchých linií je vyroben z recyklovaného plastu za pomoci větrné elektrické energie. Hodí se do každého interiéru. Díky neutrálnímu vzhledu v něm skvěle vyniknou všechny zelené i barevné pokojové rostliny . Vyberte si z různých velikostí tu vhodnou právě pro vaši rostlinu.

  • matná bílá barva
  • minimalistický design
  • vyroben z recyklovaného plastu
  • na výběr průměry 14 – 22 cm

189 419 

Možnosti dopravy

 

Plastový květináč Premium white

Ekologický plastový květináč s moderním minimalistickým vzhledem je vyroben z recyklovaného plastu za pomoci větrné elektrické energie. Tento plastový květináč je 100% recyklovatelný.

Tento designový plastový bílý květináč se hodí téměř do každé domácnosti. Květináč je špičkové kvality, takže vydrží dlouho.

Kolekce květináčů Premium dokonale vytvoří atmosféru útulného, ​​harmonického, módního a přátelského interiéru. Květiny svým jednoduchým minimalistickým vzhledem vyzvednou to nejlepší z vašich pokojových rostlin. Jsou krásným doplňkem do každého interiéru a budou přinášet radost po mnoho let.

Dopřejte svým květinám a pokojovým rostlinám to nejlepší s tímto sofistikovaným květináčem s jemnými oblými tvary. Květináč je vodotěsný, takže jej můžete bez obav postavit na dřevěný stůl nebo parapet.

Kombinace různých velikostí a barev plastových květináčů je dokonalým způsobem, jak vytvořit zajímavou zelenou oázu.

Ve společnosti Elho běží 100% výrobního procesu na vlastní větrné energii a v roce 2020 se 8 milionů kilogramů recyklovaného plastového odpadu přeměnilo na designové nádoby. Neustále zdokonalují výrobní techniky a zkoumají všechny možnosti, aby mohli vyrábět celou kolekci ze 100% recyklovaných plastů. S ambicí stát se 100% cirkulární společností se snaží o nulové emise CO2.

Společnost Elho je certifikována B. Corporation od ledna 2021.

Certified B Corporations™ jsou společnosti, které využívají sílu podnikání k vybudování inkluzivnější a udržitelnější ekonomiky. Splňují nejvyšší ověřené standardy sociální a environmentální výkonnosti, transparentnosti a odpovědnosti.

Tento statut B Corp přichází s výslovnou zodpovědností: udržovat svět jako místo k životu, zdravé a bezpečné místo pro příští generace. Společnost Elho cítí, že je jejich zodpovědností nadále se rozvíjet a přispívat k zelenějšímu světu a spojovat co nejvíce lidí s přírodou.

Barva: bílá matná

Materiál: plast

Průměr: 14 cm / 16 cm / 18 cm / 22 cm

Průměr

14 cm, 16 cm, 18 cm, 22 cm

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

1 recenze Plastový květináč Premium white

  1. Slovenština

    Alzbeta Luptakova (ověřený vlastník)

    Nádherný kvetináč môžem odporučiť 🙂

Show only reviews in Čeština (0)

Přidat recenzi

bílý plastový květináč premium white crepnik
Plastový květináč Premium white
189 419  Vybrat možnosti