Ponio – Pazouch přírodní deodorant Levandule & Máta 65 g

Přírodní deodorant Pazouch Levandule & máta na bázi sody s levandulově-svěží vůní . Jeho antibakteriální účinek zabraňuje nepříjemnému zápachu , avšak nebrání přirozenému vylučování odpadních a škodlivých látek z těla – pocení. Stačí jej aplikovat v tenké vrstvě. Při standardním používání paží vydrží opravdu dlouho , alespoň 6 měsíců.

nebrání přirozenému vylučování odpadních látek z těla

zabraňuje zápachu za pomoci přírodních složek

nevysušuje pokožku

dlouho vydrží

Deodorant Pazouch je vhodný i pro vegany.

219 

Zakúpením získate 1 095 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

 

Kategorie:

Pazouch přírodní deodorant Levandule & máta značky Ponio

Pazouch Levandule & máta je přírodní deodorant na bázi sody se svěže-bylinkovou vůní. Pazouch nezabraňuje přirozenému pocení, ale má antibakteriální účinek a zabraňuje rozkladu potu, ze kterého vzniká zápach .

Použití

Deodorant se používá jednoduše. Zespodu prstem opatrně vysunete kousek deodorantu a nanesete na pokožku podpaží. Dráp se nejsnáze nanáší na vlhkou pokožku, například po sprchování. Osvědčená metoda je nanášet deodorant v jemném náklonu (tedy nedržet deodorant úplně kolmo), poté se vytvaruje do mírného „kopečku“ uprostřed a nezanáší se příliš k okrajům. Pazouch vrátíte zpět do tuby mírným poklepáním po rovné pevné ploše (například po stole).

Pokud je pro vás paží příliš tuhý nebo máte pocit, že se těžko roztírá, naneste na jeho povrch před použitím 1-2 kapky vody, které výrazně usnadní roztíratelnost paží. Pokud je pro vás pach příliš měkký, skladujte jej na chladnějším místě nebo v chladničce, aby se při použití topil pomaleji.

Deodorant nepoužívejte na poraněnou pokožku (včetně pokožky poraněné při holení).

Při běžné aktivitě vydrží paží přibližně 12 hodin. Při zvýšené aktivitě doporučujeme použít deodorant na umytou pokožku a nenanášet jej ve více vrstvách (vyhnete se tak případným flekům na oblečení z přebytku deodorantu).

Při přechodu na přírodní deodoranty se někdy organismus déle adaptuje. Trvá to přibližně 2 týdny, během kterých může docházet ke krátkodobě zvýšenému tělesnému zápachu.

Pro zachování kvality skladujte na suchém, chladném a tmavém místě.

Pazouch přírodní deodorant Levandule & máta obsahuje:

Bikarbonát sodný (jedlá soda) odstraňuje tělesné pachy v podpaží díky svým antibakteriálním a antimykotickým vlastnostem. Kromě pachů soda neutralizuje také vlhkost a reguluje pH rovnováhu

Kokosový olej má také antibakteriální vlastnosti a také regeneruje citlivou a vysušenou pokožku podpaží.

Slunečnicový olej od lokálního slovenského dodavatele.

Olivový olej je nápomocný a zdravý nejen v kuchyni, ale také v koupelně. Kosmetické výrobky s obsahem olivového oleje zanechávají pokožku vláčnou a jemnou.

Tento přírodní deodorant obsahuje kombinaci esenciálních olejů levandule a máta peprná a extrakt z rozmarýnu.

Balení: Kompostovatelná papírová tuba. Deodorant se vysune jemným zatlačením zespodu tuby a zasune zpět jemným poklepáním tuby po tvrdém povrchu.

Hmotnost přírodního deodorantu Pazouch Levandule & máta je 65 g.

Složení přírodního deodorantu Pazouch Levandule & máta

Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slunečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk)E , Kaolin (kaolin)E , Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové máslo)E , Olea Europaea Oil (olivový olej), Helianthus Annuus Wax (slunečnicový vosk)E , Diatomaceous Earth (křemelina)E , Lavandula Angustifolia Oil (silice – levandule), Mentha Piperita Oil (silice – máta peprná), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarýnový extrakt), Linalool*, Geraniol*, Limonene*

E Ecocert

* obsažené přirozeně v silicích

Tento produkt neobsahuje žádné syntetické parfémy či ropné deriváty.

Pro koho

Ženy

Značka

Ponio

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Ponio – Pazouch přírodní deodorant Levandule & Máta 65 g“

ponio pažích přírodní deodorant levandule mata deodorant účinný proti pocení
Ponio – Pazouch přírodní deodorant Levandule & Máta 65 g
Zakúpením získate 1 095 vernostných lístkov!