Sójová svíčka Winterberry 60 g

Přírodní sójová svíčka Winter Berry ve skleněné nádobce s korkovým uzávěrem krásně provoní váš domov. Díky sójovému vosku svíčka nevytváří téměř žádné saze a hoří čistě. Vůně této svíčky je sladká ovocná.

uvolňuje vůni rovnoměrně během hoření

vydrží déle než parafínová svíčka

nádobka s korkem se dá po vyhoření svíčky opět využít

vhodná jako dárek

Sójová svíčka je vhodná i pro vegany.

119 

Zakúpením získate 595 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

 

Přírodní sójová svíčka Winterberry

Přírodní svíčka ze sójového vosku v dekorativní skleněné nádobce s korkovým uzávěrem krásně provoní váš domov. Obsahuje až 3% vonné složky, kterou je prémiový vonný olej s obsahem esenciálních výtažků. Tato vyvážená kombinace zaručí příjemnou vůni, která se rovnoměrně uvolňuje po celou dobu hoření svíčky.

Sójová svíčka s vůní Winter Berry je vhodná pro období zimy. Je sladká a ovocná. Během vánočního období vašemu domovu dodá příjemnou zimní atmosféru. Klidně si tuto sójovou svíčku můžete zapálit kdykoli během celého roku.

Sojový vosk je ekologickou alternativou ke klasickému parafínovému vosku, jelikož pochází z obnovitelného zdroje.

Výhoda sójového vosku oproti klasickému parafínu spočívá v tom, že dobře udržuje vůni a uvolňuje ji rovnoměrně v průběhu hoření. Sójové svíčky hoří čistěji a vydrží déle než parafínové svíčky. Na rozdíl od parafínu, sójový vosk nevypouští do ovzduší nebezpečné látky (parafin vypouští 11 látek, z toho 2 karcinogenní). Sójový vosk nevytváří téměř žádné saze ani černý kouř, které mohou způsobovat bolest hlavy.

Sojový vosk je také udržitelnější alternativou ke klasickému parafínu, jelikož hoří o 30 – 50 % déle než parafínový vosk.

Při prvním použití nechte svíčku hořet minimálně 2 hodiny. Před dalšími použitími zkraťte knot na ¼ délky. Zabráníte tak tomu, aby svíčka hořela příliš vysokým plamenem.

Doba hoření této sójové svíčky je přibližně 20 hodin.

Upozornění
Svíčku vždy palte na stabilním a tepelně odolném povrchu. Nepokládejte hořící sójovou svíčku do těsné blízkosti hořlavých materiálů. Umístěte hořící svíčku na místo bez průvanu. Nenechávejte hořet bez dozoru. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích mazlíčků. Během hoření se nedotýkejte svíčky a nehýbejte jí, pokud je vosk horký. Nepalte svíčku, pokud je vrstva sójového vosku na dně nižší než 1 cm.

Balení: Skleněná lahvička s korkovým uzávěrem.

Hmotnost sójové svíčky Winterberry je 60 g .

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Sójová svíčka Winterberry 60 g“

sojová svíčka winterberry zimní vona
Sójová svíčka Winterberry 60 g
Zakúpením získate 595 vernostných lístkov!