Workshop výroby bonsai terária

Workshop výroby bonsai terária je vhodný pro všechny milovníky zeleně . Vyrobte si s námi svůj vlastní rostlinný svět zvaný také florárium či plantárium s bonsaiem. V ceně workshopu je zahrnuta nádoba na terárium, veškerý potřebný materiál, bonsai a mix vhodných rostlin pro jeho dodekorování. Během workshopu vám představíme historii rostlinných terárií , vysvětlíme vám jak fungují az jakých vrstev se skládají.

Pod naším vedením si zasadíte si vlastní terárium. Hotová terária vám zůstanou a budou vám ještě dlouho dělat radost. Dozvíte se také, jak o terárium správně pečovat, aby vám vydrželo dlouho krásně.

  • v ceně je zahrnut veškerý materiál i instruktáž
  • zábavná kreativní činnost i pro děti
  • možnost zakoupit i jako dárkový poukaz

Jste skupina a chcete si u nás udělat soukromý workshop či teambuilding? Napište nám a rádi si domluvíme i individuální termín.

1 239 

Možnosti dopravy

 

Vyrobte si s námi svůj vlastní živý svět ve skleněné nádobě – DIY bonsai terárium.

Jak workshop výroby bonsai terária probíhá

Během workshopu vám představíme historii rostlinných terárií , vysvětlíme vám jak fungují az jakých vrstev a materiálů se skládají. Dozvíte se také, jak o terárium správně pečovat, aby vám vydrželo dlouho krásně.

Nejprve vytvoříte pro rostliny vhodné podloží a zamícháte si vlastní substrát. Následně si budete moci vybrat bonsai a také ze širokého výběru zelených i barevných rostlin pro jeho dodekorování. Po samotném zasazení, bude následovat dekorování kůrou, které můžete doplnit o kamínky či jiné dekorace podle vašich představ. Během průběhu workshopu rádi zodpovíme i vaše dotazy.

Hotová terária vám zůstanou a budou vám ještě dlouho dělat radost.

Worskhop jako dárek

V případě, že chcete někoho obdarovat účastí na workshopu, můžete ho potěšit dárkovou poukázkou na workshop výroby bonsai terária .

Místo konání

Obchod Plantizia, Štúrova 4, Bratislava (na rohu Štúrové a Jesenského ulice)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Workshop výroby bonsai terária“

Workshop výroby bonsai terária
1 239  Vybrat možnosti