Plastový květináč Premium Stripes modrý

Ekologický plastový květináč Premium Stripes modrý s moderním vroubkovaným vzorem je vyroben z recyklovaného plastu za pomoci větrné elektrické energie. Hodí se do každého interiéru. Díky neutrálnímu vzhledu v něm skvěle vyniknou všechny zelené i barevné pokojové rostliny . Vyberte si z různých velikostí tu vhodnou právě pro vaši rostlinu.

  • matná modrá barva
  • minimalistický design, moderní dekorativní vzor
  • vyroben z recyklovaného plastu
  • na výběr průměry 7 – 22 cm

89 469 

Možnosti dopravy

 

Plastový květináč Premium Stripes

Ekologický plastový květináč s moderním vroubkovaným vzorem je vyroben z recyklovaného plastu za pomoci větrné elektrické energie. Tento plastový květináč je 100% recyklovatelný.

Tento designový plastový modrý květináč se hodí téměř do každé domácnosti. Květináč je špičkové kvality, takže vydrží dlouho.

Kolekce květináčů Premium Stripes dokonale vytvoří atmosféru útulného, ​​harmonického, módního a přátelského interiéru. Květiny svým mírně zaobleným tělem, jemnými tóny a dekorativním vzorem vyzvednou to nejlepší z vašich pokojových rostlin.

Kombinace různých velikostí a barev plastových květináčů s proužky je dokonalým způsobem, jak vytvořit zajímavou zelenou oázu.

Ve společnosti Elho běží 100% výrobního procesu na vlastní větrné energii a v roce 2020 se 8 milionů kilogramů recyklovaného plastového odpadu přeměnilo na designové nádoby. Neustále zdokonalují výrobní techniky a zkoumají všechny možnosti, aby mohli vyrábět celou kolekci ze 100% recyklovaných plastů. S ambicí stát se 100% cirkulární společností se snaží o nulové emise CO2.

Společnost Elho je certifikována B. Corporation od ledna 2021.

Certified B Corporations™ jsou společnosti, které využívají sílu podnikání k vybudování inkluzivnější a udržitelnější ekonomiky. Splňují nejvyšší ověřené standardy sociální a environmentální výkonnosti, transparentnosti a odpovědnosti.

Tento statut B Corp přichází s výslovnou zodpovědností: udržovat svět jako místo k životu, zdravé a bezpečné místo pro příští generace. Společnost Elho cítí, že je jejich zodpovědností nadále se rozvíjet a přispívat k zelenějšímu světu a spojovat co nejvíce lidí s přírodou.

Barva: modrá matná

Materiál: plast

Průměr: 7 cm / 9 cm / 11 cm / 14 cm / 16 cm / 18 cm / 22 cm

Průměr

7 cm, 9 cm, 11 cm, 14 cm, 16 cm, 18 cm, 22 cm

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Plastový květináč Premium Stripes modrý“

modrý plastový květináč s pásky elho crepnik
Plastový květináč Premium Stripes modrý
89 469  Vybrat možnosti