Voono – Henna Wine Red 100 g

Vínově červená přírodní barva na vlasy Henna Wine Red je vhodně namíchaná směs přírodní henny na vlasy s tmavými tóny indiga a dalšími bylinkami. Tato přírodní barva v sobě spojuje blahodárné účinky indické henny se šetrným nabarvením vlasů do odstínů červené barvy.

přírodní barva na vlasy

regeneruje, vyživuje a posiluje vlasy

vhodná pro všechny odstíny vlasů

překryje i šediny

má jednoduchou aplikaci

Přírodní barva je vhodná i pro vegany.

259 

Zakúpením získate 1 295 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

 

Červená přírodní barva na vlasy Henna Wine Red značky Voono

Přírodní barvy na vlasy značky Voono obsahují pouze účinné přírodní složky , které Vašim vlasům i pokožce hlavy zajistí důkladnou péči. Voono henna díky svému čistě přírodnímu složení využívá všech profitů bylinek, nezasahuje do vnitřní struktury vlasu, posiluje jeho stavbu, zvětšuje objem a celistvě regeneruje . Tato přírodní barva na vlasy má blahodárný vliv na pokožku hlavy, eliminuje nadměrné mazání vlasů, zabraňuje tvorbě lupů a jiných chorob pokožky hlavy.

Přírodní barvy Voono fungují na šetrném principu obalení vlasu vybranou barvou, uvnitř vlasu se zachovává jeho přirozený pigment a barva tak vlasy nezatěžuje .

100% přírodní barvy značky Voono vlasy obalují a vytvářejí kolem nich barevný ochranný film. Při používání henny je tedy nutné mít na paměti, že finální výsledek barvení závisí na Vašem původním odstínu vlasů .

Optimálního výsledku při barvení vlasů dosáhnete díky dodržení pokynů k použití rostlinných barev na vlasy uvedených níže.

Upozornění: Pro kvalitní a trvalé zabarvení vlasů doporučujeme před nanesením henny na celou plochu vlasů otestovat daný odstín na jednom pramínku. Také doporučujeme provést kožní test na možnou reakci pokožky s indigem. Před použitím čisté henny a přírodních barev na bázi henny se nedoporučuje používat šampony, tužidla a spreje se silikony, které zabraňují proniknutí přírodních pigmentů do struktury vlasu.
Mezi chemickým barvením a aplikací henny doporučujeme dodržovat minimální rozestup 4 týdny .

Na jakou barvu vám chytne?

Přírodní barvy nedokážou zasvětlovat vlasy, jen je nabarví v závislosti na pigmentaci Vašich vlasů. Platí pravidlo, že čím jsou původní vlasy tmavší, tím tmavší bude barevný efekt přírodní barvy.

Přírodní barvy také mají tu vlastnost, že nechytají u každého stejně.

prirodna farba na vlasy Henna Wine Red Plantizia.cz

Mýty o přírodních barvách s hennou

Může mi chytit barva do zelena?

Barva obsahující hennu může chytit do zelena v případě, že zreaguje s chemickými barvami, které byly dříve aplikovány na vlasy. Proto doporučujeme mezi chemickým barvením a aplikací henny dodržovat minimální rozestup 4 týdny . Pokud máte světlé vlasy, u vybraných odstínů doporučujeme aplikovat přírodní barvu postupem dvoufázového barvení, který je popsán v části použití.

Nemůžu na chemicky barvené vlasy už použít hennu?

Henna se může použít také na chemicky barvené vlasy. Po barvení chemickými barvami však doporučujeme dodržet minimálně 4 týdny před aplikací henny. Je to z důvodu, aby henna dokázala předat vlasu barevný pigment a blahodárné účinky.

Je přírodní barva permanentní barva nebo se vymývá?

Přírodní červená barva se postupně mírně vymývá a tedy odstín se může do týdnů mírně zesvětlit. Pokud se pravidelně barvíte hennou, tak vám barva vydrží déle a stačí už jen dobarvovat odrosty. Jednou za tři měsíce nabarvěte celou délku vlasů.

Použití

K barvení vlasů přírodní barvou budete potřebovat:

 • přírodní barvu na vlasy Voono
 • vodu nebo černý čaj teploty 60 – 90 °C
 • teploměr pro měření teploty přírodní barvy
 • misku
 • štětec pro snadné míchání a nanášení barvy
 • alobal, igelit nebo potravinovou fólii pro přikrytí nabarvených vlasů
 • čepici nebo starší ručník pro udržení přírodní barvy na vlasech v teple.
 • přibalené jednorázové rukavice na ochranu pokožky rukou před zabarvením
 • starší tričko pro případ, že by se při barvení vlasů zabarvilo – skvrny se z oblečení obtížně odstraňují

Směs doporučujeme nanášet na právě umyté vlasy, které po lehkém vysušení zabalíme do ručníku a udržujeme v teple. Při mytí vlasů dbáme na použití šamponu bez silikonů – přípravky se silikony brání správné absorpci barvy. Vhodné je použít například tuhé přírodní šampony na vlasy .

 1. Pro zabarvení vlasů si připravíme do misky 50 – 100 g přírodní barvy. Množství volíme podle délky vlasů. Pro krátké vlasy stačí 50 g, u delších vlasů množství navyšujeme podle potřeby až po 100 g.
 2. Prášek zalijeme vodou nebo černým čajem teploty 60 – 90 °C a důkladně promícháme do konzistence jogurtu, tak aby v barvě nebyly hrudky a byla homogenní. Pro kontrolu správné teploty vody doporučujeme použít teploměr . Při vyšší teplotě bude červený odstín intenzivnější.
 3. Barvící pastu na vlasy nanášíme teplou, ne však horkou – mohla by kůži popálit. V případě, že s barvením rostlinnými barvami zatím nemáte zkušenost, vložte misku s barvicí směsí do teplé vodní lázně (umyvadla s teplou vodou), zabráníte tak případnému vychladnutí pasty během její aplikace na vlasy.
 4. Hennu v optimální teplotě nanášíme štětcem od kořínků ke konečkům. Potom vlasy přikryjeme igelitovou čepicí nebo fólií a ručníkem, aby mohla henna působit v teple a tak jsme dosáhli ideálních účinků.
 5. Doba působení je 45 minut až 2 hodiny.
 6. Vlasy důkladně omyjeme dokud není voda zcela čirá a následně ošetříme běžně používanými přípravky na vlasy .

V případě vlasů, které mají více než 30% šedin, doporučujeme dvoufázové barvení :

 1. fáze : Aplikujeme odstín Copper podle výše uvedeného postupu na 30 – 45 minut a vymyjeme.

Před zahájením druhé fáze počkáme 30 – 60 minut.

 1. fáze : Aplikujeme odstín Wine Red podle výše uvedeného postupu na 45 minut – 2 hodiny a vymyjeme.

Před první aplikací přírodní barvy si také můžete prohlédnout videonávody jak namíchat barvu na vlasy, jak ji aplikovat či jak postupovat v případě překrytí šedin.

Balení : Papírová krabička s kapsou barvy, jednorázovými rukavicemi a příbalovým letákem uvnitř.

Hmotnost červené přírodní barvy na vlasy Henna Wine Red je 100g .

Složení červené přírodní barvy na vlasy Henna Wine Red

Indigo, Henna lawsonia, Amla, Harad, Shikakai, Brahmi, Bhringraj

Značka

Voono

Odstíny

Měděné a červené

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Voono – Henna Wine Red 100 g“

voono henna wine red přírodní barva na vlasy červená
Voono – Henna Wine Red 100 g
Zakúpením získate 1 295 vernostných lístkov!