Indian Natural – Světle hnědá barva na vlasy Henna, Indigo & Amla

Světle hnědá přírodní barva na vlasy je vhodně namíchaná směs přírodní henny na vlasy s tóny indiga, amly a dalších indických bylinek. Tato přírodní barva v sobě spojuje blahodárné účinky se šetrným nabarvením vlasů do příjemných odstínů světle hnědé barvy. Světlé vlasy zabarví ve světle hnědých odstínech, tmavým dodá jemný měděno-hnědý odlesk a také překryje i šediny.

přírodní barva na vlasy

regeneruje, vyživuje a posiluje vlasy

vhodná pro všechny odstíny vlasů

překryje i šediny

má jednoduchou aplikaci

Hnědá přírodní barva je vhodná i pro vegany.

209 709 

Možnosti dopravy

 

Světle hnědá přírodní barva na vlasy Henna, Indigo & Amla značky Indian Natural Hair Care

Indická přírodní henna je prášek získaný z vysušených a rozdrcených lístků tradiční indické rostliny Lawsonia Inermis, která obsahuje čistě přírodní látku lawson, která se váže na vlasové proteiny a vytváří měděný odstín.

Indigo je černé přírodní barvivo z rozdrcených lístků rostliny Indigofera Tinctoria vhodné ke kombinování s hennou pro dosažení různých hnědých odstínů.

Amla se používá jako přírodní kondicionér na vlasy nebo vlasový zábal . Obsahuje aminokyseliny a vitamín C, které pomáhají vyživovat a detoxikovat vlasové folikuly. Amla zanechává vlasy hladké a lesklé. Vlasy také regeneruje a bojuje proti jejich vypadávání a šedivění. Společně s dalšími indickými bylinkami zesvětlí barvu henny a indiga.

Kombinace henny, indiga, amly a dalších bylinek tedy obarví vlasy do světle hnědých odstínů .

Tato přírodní barva na vlasy má blahodárný vliv na pokožku hlavy, eliminuje nadměrné mazání vlasů, zabraňuje tvorbě lupů a jiných chorob pokožky hlavy. Vlasy také zpevňuje a dodává jim lesk.

Upozornění: Před aplikací barvy na vlasy doporučujeme provést kožní test na možnou reakci pokožky s indigem. Před použitím henny a ostatních přírodních barviv se nedoporučuje používat šampony, tužidla a spreje se silikony, které zabraňují proniknutí přírodních pigmentů do struktury vlasu.
Mezi chemickým barvením a aplikací henny doporučujeme dodržovat minimální rozestup 4 týdny .

Na jakou barvu vám chytne?

Přírodní barvy nemají schopnost zasvětlovat vlasy. Barví v závislosti na pigmentaci Vašich vlasů. Čím jsou původní vlasy tmavší, tím tmavší bude barevný efekt.

Přírodní barvy také mají tu vlastnost, že nechytají u každého stejně.

Původní barva vlasu:

Henna povodna farba Plantizia.cz

Orientační zabarvení po aplikaci:

orientacne zafarbenie svetlohneda henna Plantizia.cz

Mýty o barvách s hennou

Chytí mi barva do zelena?

Barva obsahující hennu může chytit do zelena v případě, že zreaguje s chemickými barvami, které byly dříve aplikovány na vlasy. Proto doporučujeme mezi chemickým barvením a aplikací henny dodržovat minimální rozestup 4 týdny .

Opravdu nemůžu na chemicky barvené vlasy už použít hennu?

Henna se může použít také na chemicky barvené vlasy. Po barvení chemickými barvami však doporučujeme dodržet minimálně 4 týdny před aplikací henny. Je to z důvodu, aby henna dokázala proniknout do struktury vlasu a předat mu barevný pigment a blahodárné účinky.

Je henna permanentní barva nebo se vymývá?

Přírodní hnědá barva se postupně mírně vymývá a tedy odstín se může časem mírně zesvětlit.

Použití

  1. Do misky si připravíme 50 – 100 g přírodní barvy. Množství volíme podle délky vlasů. Pro krátké vlasy stačí 50 g, u delších vlasů množství navyšujeme podle potřeby až po 100 g. Prášek zalijeme vodou teploty cca 50 ° C. Ke kontrole správné teploty vody doporučujeme použít teploměr . Přírodní barvu s vodou pořádně promícháme, dokud nevznikne homogenní kaše bez hrudek.
  2. Vlasy před použitím barvy omyjeme a necháme mírně vlhké. Vytvořenou kaši naneseme na pokožku hlavy a vlasy. Potom je přikryjeme igelitovou čepicí nebo fólií a ručníkem, aby mohla henna působit v teple a tak jsme dosáhli ideálních účinků.
  3. Barvu na vlasech necháme působit minimálně jednu hodinu. S délkou působení roste intenzita blahodárných účinků přírodní barvy. U vlasů s šedinami doporučujeme přírodní barvu nechat působit minimálně 120 minut. V případě neúplného překrytí šedin aplikujeme barvu ještě jednou.
  4. Vlasy důkladně omyjeme a ošetříme běžně používanými přípravky na vlasy .

Balení : Papírová krabička s průhlednou kapsou uvnitř.

Hmotnost: 200 g / 1 kg.

Složení světle hnědé přírodní barvy na vlasy Henna, Indigo & Amla

prášek z listů indické rostliny Lawsonia intermis ( Henna ), prášek z listů rostliny Indigofera Tinctoria, prášek z ovocných bobulí indického angreštu Emblica Officinalis (Amla), prášek z ovocných bobulí Acacia Concinna, prášek z listů Bacopa z listů Dostachys jatamansi

Značka

Indian Natural

Odstíny

Hnědé, Světlé

Velikost

1 kg, 200 g

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Indian Natural – Světle hnědá barva na vlasy Henna, Indigo & Amla“

indian natural světle hnědá barva na vlasy henna indigo amla přírodní barva
Indian Natural – Světle hnědá barva na vlasy Henna, Indigo & Amla
209 709  Vybrat možnosti