Dulcia – Enzymatický peeling se šetrným účinkem 75 ml

Enzymatický peeling se šetrným účinkem pomocí enzymů rozpouští vazby mezi odumřelými buňkami, čímž je šetrně a mimořádně účinně odstraňuje. Nové buňky se dostávají na povrch, pleť získá krásný zářivý vzhled. Při pravidelném používání je pokožka odolnější a zdravější, následná pleťová péče je efektivnější a účinky ošetřujících přípravků intenzivnější.

vhodný i pro problematickou, suchou a citlivou pleť

zbavuje pleť odumřelých buněk a navrací jí zdravý vzhled

pokožku nedráždí, je jemnou alternativou klasických peelingů

působí protizánětlivě

419 

Zakúpením získate 2 095 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

 

Enzymatický peeling se šetrným účinkem značky Dulcia natural

Peeling patří ke kosmetickým procedurám, které mají za úkol navrátit pleti její zářivost a vitalitu.
Pokožka se po určité době obnovuje sama. Vytváří nové buňky, které prostupují vrstvami kůže až na její povrch, kde rohovatí. Odumřelé, zrohovatělé a staré buňky znehodnocují vzhled pleti, je unavená, šedá a mdlá. Peeling za „minutku“ navrátí pokožce život. Navíc ji prokrví zlepší její stav i barvu.

Peeling vyčistí a otevře póry. Proto je po jeho použití vhodné na pleť nanést pleťovou masku nebo pleťové sérum či pleťový krém . Aktivní složky se rychleji dostanou do hlubokých vrstev, a tak mohou pokožku důkladně vyživit.

Enzymatický peeling se šetrným účinkem pomocí enzymů rozpouští vazby mezi odumřelými buňkami, čímž je šetrně a mimořádně účinně odstraňuje. Nové buňky se dostávají na povrch, pleť získá krásný zářivý vzhled . Při pravidelném používání je pokožka odolnější a zdravější , následná pleťová péče je efektivnější a účinky ošetřujících přípravků intenzivnější. Snižuje se zrohovatělost pokožky a tvorba komedonů. Přípravek pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu , jeho nadbytek se uvolňuje, díky čemuž nedochází k zánětům a tvorbě akné . Peeling obsahuje uklidňující složky a probiotika pro správné mikrobiální fungování. Jeho jemná struktura je vhodná i pro velmi citlivou, podrážděnou a zanícenou pleť .

Enzymatický peeling ošetřuje pomocí enzymů extrahovaných z tropického ovoce. Ovocné enzymy rozpouštějí odumřelou kožní vrstvu, maz a ostatní nečistoty. Přírodní enzymy působí protizánětlivě , pleť hydratují, rozjasňují a důkladně čistí. Pokožku neobrušují, pracují šetrně.
Přípravek neobsahuje žádná zrníčka, je určen pro všechny typy pleti . Také je skvělou alternativou mechanických peelingů nebo peelingů s obsahem AHA kyseliny.

Enzymatický peeling nabízí nejšetrnější metodu exfoliace, pokožku neporušuje a nedráždí . Citlivou a aknózní pleť jemně ošetřuje bez povrchového poškození. Při aktivním akné není vhodné pokožku mechanicky obrušovat, aby se bakterie způsobující akné neroznesly a zánět se nezhoršil.

Účinnost přípravku s obsahem enzymů je ovlivněn hodnotou pH. Kožní pH je kyselé a jeho normální hodnoty se pohybují ve škále od 4,8 do 5,5. Pro zajištění maximálního účinku kyseliny glykolové je důležité udržet nízké pH výrobku. Efekt přípravku a jeho penetrace do pokožky je tak účinnější. Zároveň je zachována přirozená exfoliace vnější vrstvy pokožky.

Hodnota pH je 4,0 – 4,3.

Použití

Naneste jemnými pohyby na důkladně vyčištěnou pleť v dostatečné vrstvě. Vyhněte se oblasti očí. Vymasírujte pokožku malými kroužky, abyste nevynechali žádné místo a smyjte vlažnou vodou.

Pro vyšší účinek nechte přípravek působit na pleti 1 – 2 minuty, aby proběhla enzymatická reakce a poté důsledně omyjte pleť. Můžete si pomoci teplým vlhkým tamponem, konjakem houbou nebo kosmetickým ručníkem. Po aplikaci ošetřete pleť ošetřete oblíbenými pleťovými přípravky jako jsou květinové vody, séra a krémy.

Upozornění

Před prvním použitím udělejte tzv. patch test na malém kousku pokožky. na předloktí či spodní straně sáňky. Naneste malé množství přípravku a sledujte reakci. Tento test nevynechejte, pokud máte problémy s citlivostí pleti, nebo nemáte zkušenosti s výrobky obsahující AHA kyseliny. Na AHA kyseliny si pleť musí postupně zvyknout. V případě, že nezaznamenáte žádné nepříjemné pálivé pocity, můžete přípravek nanést na kůži. Nepřekročte doporučenou délku působení masky 10 minut. Pokud máte pokožku citlivou nebo jste ještě nikdy nepoužili výrobky s obsahem AHA kyselin, začněte s kratším časem aplikace a postupně čas prodlužujte. Jemné svědění, mravenčení, štípání a zarudnutí není nežádoucí reakce. Tyto pocity jsou normální, způsobené účinkem aktivních látek.

Jedná se o běžné projevy, neboť dochází k exfoliaci pokožky. Tento výrobek není vhodný pro pokožku trpící alergiemi. Peeling obsahuje enzymy z tropického ovoce a citrusů a může vyvolat alergickou reakci.

Enzymatický peeling se šetrným účinkem obsahuje:

Aloe vera šťáva je zdrojem širokého spektra důležitých vitamínů, minerálů, aminokyselin a saponinů – účinné látky proti virům, bakteriím, plísním a infekcím. „Čistící“ lignin dodává schopnost proniknout látkám hluboko do kůže.

Výtažek z kaviárové limetky zajišťuje jemný peeling pro hladší, jasnější a rovnoměrně tónovanou pleť. Inovativním mechanismem působí na keratinocyty (živé kožní buňky), které se zapojují do přirozeného procesu odlupování odumřelé vrstvy kůže. Jejich aktivací se oslabují buněčné vazby, rozdělují buňky a spouští proces odlupování. Vlivem věku se epidermální obrat zpomaluje, proto je důležitá jeho pravidelná stimulace.

Směs enzymů z exotického ovoce je bioaktivní komplex extrahovaný z manga, papáje a ananasu. Tato kombinace exotického ovoce má speciální výživovou hodnotu. Pokožku vyživuje, zvlhčuje, omlazuje a posiluje její imunitní systém. Rozpouští usazené nečistoty, maz, uvolňuje póry a zachycuje volné radikály. Napomáhá k rozjasnění pokožky, snižuje nerovnoměrnou pigmentaci.

Tazmánský pepř je protizánětlivá účinná látka, která zklidňuje reaktivní pokožku. Snižuje zánětlivé markery, okamžitě zmírňuje pocity svědění a pálení, redukuje výskyt zarudnutí pokožky.

Probiotika vyvažují jemnou rovnováhu kožního mikrobiomu. Poskytují ochranu a zlepšují odolnost pokožky. Kromě obnovy mikrobiomu dodávají buňkám energii potřebnou pro jejich metabolismus a funkce.

Balení

Laminátová tuba pro hygienické a bezpečné balení.

Tuby jsou vyrobeny z laminátové fólie s bariérou PBL (EVOH). Laminátové tuby jsou vyráběny z vícevrstvé laminátové fólie, s použitím plastové bariéry EVOH, která je vložena mezi vnitřním a vnějším polyethylenovým obalem tuby. Laminátové tuby jsou lehkou, hygienickou a bezpečnou formou balení, která poskytuje účinnou bariéru proti úniku těkavých látek a také UV ochranu. Plastová bariéra zajišťuje ochranu proti úniku těkavých složek z náplně a proti jejímu okysličování. Výhodou laminátových tub s použitím plastové bariéry je jejich tvarová paměť – tuba se po stisku vrací do původní polohy. Tuby z laminátové fólie s bariérou EVOH splňují nejvyšší farmaceutické standardy pro obaly. Všechny plasty, které byly použity při výrobě obalů jsou bezpečné a neobsahují nebezpečnou BPA (Bisfenol A) složku.

Tuby jsou zcela recyklovatelné.

Papírový vnější obal – 100% recyklovaný papír plní funkci ochrany vnějšího obalu a také estetickou úlohu. Můžete jej použít pro tvůrčí činnost v domácnosti, například vystřihnout si pěknou krajku nebo ji vymalovat. Nepotřebný obal odhoďte do modré sběrné nádoby na papír.

Obaly jsou plně recyklovatelné resp. znovu použitelné, prosíme RECYKLUJTE je!

Objem enzymatického peelingu se šetrným účinkem je 75 ml.

Složení enzymatického peelingu se šetrným účinkem

100% přírodní složky. 77,9% z BIO produkce.

Aloe Barbadensis Leaf Juice

První zápisky o léčivé rostlině aloe vera mají tisíce let a pocházejí ze starého Egypta. S aloe vera si při léčení vypomáhal i Hippokrates a Kryštof Kolumbus říkal této rostlině „doktor v květináči“. Aloe barbadensis je nejvzácnější a nejvyhledávanější odrůda aloe vera z asi 300 druhů této rostliny. Jeho účinky na krásu využívala také krásná Kleopatra, pomáhalo jí pěstovat si krásu a udržovat svěží a vitální pokožku a tělo.

Aloe vera je zdrojem širokého spektra vitálně důležitých elementů, jakými jsou vitamíny (A, B1, B2, B6, B12, C, E), minerály (vápník, fosfor, draslík, sodík, chlór, ale také mangan, měď, zinek či chrom ), aminokyseliny (aloe vera obsahuje až osm esenciálních aminokyselin) a dokonce i enzymy, lektiny, saponiny – účinné látky proti virům, bakteriím, plísním a infekcím. „Čistící“ lignin dodává schopnost proniknout látkám hluboko do kůže. Antrachinony slouží jako prostředek k tišení bolesti, ale také proti růstu bakterií a virům.

Šťáva z této rostliny má adaptogenní dispozici, to znamená, že každá buňka lidského těla využije jen ty látky, které právě potřebuje. Pro zachování zmíněných nutričních kvalit, které se nacházejí v rosolovité hmotě listu aloe vera, je důležité zajistit správné pěstování rostliny aloe vera a následně její zpracování, aby se předešlo oxidaci, během níž dochází k úbytku zdraví prospěšných látek. Rosolovitá hmota listu vystavená působení kyslíku (více než 4 hod.) oxiduje a stává se bezcennou (podobnou reakci poznáte na rozkrojeném čerstvém jablku – rychle hnědne). Aloe se musí stabilizovat.

Stabilizace je patentovaný proces za studena, který zajistí, že aloe zůstane přesně takové, jako kdybyste právě list aloe seřízli sami. Při tomto procesu není použito ani teplo (stabilizační proces probíhá při teplotě kolem 30 °C), ani chemické látky – zničily by účinné složky aloe vera. Aloe vera ochraňuje organismus před nežádoucími účinky volných kyslíkových radikálů, opravuje a regeneruje poškozené buňky a tkáň, dokáže dovést buňky imunitního systému na místo poškození. Aloe vera má silné detoxikační atributy, které pomáhají tělu při odstraňování odpadních materiálů, toxinů a bakterií iz vašeho trávicího systému.

Rosa Damascena Flower Water

Nádherně, omamně voňavá růžová voda nejvyšší kvality je čistě přírodním produktem, který skvěle prospívá naší kráse. Jedná se o extrakt z lupenů damascénské růže, obsahuje těkavé a vonné látky z růží, které jsou rozpustné ve vodě. Růžová voda má především silné antibakteriální účinky, výborně kůži dezinfikuje a zabraňuje zánětlivým procesům.

Je to vynikající pleťová voda s tonizačními účinky, která pokožku čistí, vyrovnává pH a zároveň výborně hydratuje, nedovolí jí vysychat, stimuluje regenerační procesy. Růžová voda hloubkově čistí póry, zlepšuje regeneraci pokožky. Nezpůsobuje žádné alergické reakce, je mimořádně šetrná a vhodná také pro jemnou a citlivou pokožku dětí. Růžová voda má uklidňující účinky, zabraňuje tvorbě vrásek, odstraňuje otoky a působí jako prevence proti tmavým kruhům pod očima.

V létě můžete aplikovat vodu do rozprašovače a až vám bude velmi horko, stačí si nastříkat kousek růžové vody na pokožku, okamžitě vás to osvěží, pleť dezinfikuje od potu a pomáhá i na spálenou pokožku od slunce. Růžová voda má také aromaterapeutické účinky, vyvolává příjemnou romantickou atmosféru, uvolňuje, pozvedne vaši mysl. Zároveň má také povzbudivé účinky.

Kromě kosmetických účelů můžeme použít růžovou vodu také při problémech se zdravím. Buď si ji dáte jen tak čistou v malých dávkách po lžičkách, nebo ji přidejte k jídlu. Používá se jak při dezertech, tak při přípravě hlavních jídel. Pro své výrazné antibakteriální účinky se naše růžová voda nemusí stabilizovat žádnými konzervačními látkami, přestože je to čistý vodný roztok bez alkoholu.

Kaolin

Bíly jíl je hornina, která je složena z minerálů kaolinit a křemenných zrn. Přirozeně se vyskytuje v horninách, má bílou až hnědou barvu a je bohatý na křemík. Má absorbční vlastnosti, proto je vynikající v pleťových maskách a produktech určených k čištění a detoxikaci pleti. Z pleti pomáhá vytahovat nečistoty jako jsou prach, špína, přebytečný maz a všechny druhy znečišťujících látek, které ucpávají póry. Čistí póry, zabraňuje jejich ucpávání a následnému vzniku akné. Působí jemně exfoliačně, pročišťuje a stahuje póry, reguluje tvorbu kožního mazu. Vhodný pro mastnější pokožku, ale rovněž neuškodí ani citlivé a podrážděné pokožce.

Amylum Maydis

Kukuřičný škrob je jednou z nejběžnějších přísad v kuchyni, ale vynikající také pro využití v kosmetice. Náš kukuřičný škrob je nemodifikovaný, čistý, v bio kvalitě. Kukuřičný škrob má vlastnost odstranit zápach a natáhnout vlhkost z pokožky, proto je vynikající účinnou složkou deodorantů.

Tento škrob má chladivou až hedvábnou texturu a má schopnost uklidnit pálení a zarudnutí pokožky. Kukuřičný škrob dokáže natahovat vlhkost z pokožky a tím vázat na sebe toxiny, které uvízly v pokožce, a tak je vhodný do pohlazujících koupelí ak detoxikaci pokožky zvenčí.

Glycerin (and) Water (and) Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract (and) Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract (and) Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract

Směs enzymů z exotického ovoce je bioaktivní komplex extrahovaný z manga, papáje a ananasu. Tato kombinace exotického ovoce má speciální výživovou hodnotu. Pokožku vyživuje, zvlhčuje, omlazuje a posiluje její imunitní systém. Rozpouští usazené nečistoty, maz, uvolňuje póry a zachycuje volné radikály. Napomáhá k rozjasnění pokožky, snižuje nerovnoměrnou pigmentaci.

Cellulose Gum, Inulin, Xanthan Gum, Fructose, Glucose, Cellulose

Polyfruktóza extrahovaná z kořene čekanky (Cichorium Intybus) a je enzymaticky čištěna na délku řetězce na více než 10 jednotek fruktózy. Kromě obnovy kožního mikrobiomu dodává buňkám energii potřebnou pro jejich metabolismus a jejich funkce.

Nové a vědecky testované prebiotikum pokožky. Prebiotikum je vlastně selektivní doplněk výživy pro naši ochrannou a prospěšnou kožní mikrobiotu. Škodlivé mikroorganismy nemohou prebiotikum metabolizovat. Přirozená pokožka je tak posílena a vyvážená, zatímco škodlivé mikroorganismy jsou znevýhodněny.

Jako první bariéra je naše kožní mikrobiota neustále napadána drsným prostředím. Jemnou rovnováhu naší kožní mikrobioty může narušit znečištění, nadměrné UV záření, domácí chemikálie, agresivní kosmetika. Jejich jedinou soupravou na přežití jsou mrtvé korneocyty, maz a oxidované kožní lipidy. Někdy to prostě nestačí k vyrovnání se s prostředím.

Když tato bariéra slábne, naše pokožka se stává citlivou, suchou, infikovanou, svědící a zvrásněnou: pokožka stárne. Řešením ke zpomalení stárnutí pokožky ak udržení jejího zdravého stavu je dodání energie a ochrana této vzácné bariéry mikrobiotyty pokožky.

Ochrana, posílení a vyvážení mikrobioty lidské pokožky je základní strategií při ochraně zdraví a krásy pokožky. Prebiotická kultura vykazuje výrazné zlepšení kožní mikrobioty, díky němuž je pokožka odolnější a zdravější.

Carrageenan, Xanthan Gum

Přírodní hydrokoloid nebo puchratka kudrnatá-přírodní extrakt ze specifických druhů mořských řas. Používá se jako suspendační a emulgační stabilizátor a pojivo. Má silně hydratační účinky a působí na pleť jako kondicionér. Pokožku uklidňuje a vyživuje, je velmi bohatý na minerály, které jsou nezbytné pro správné funkce pleti. Je bohatá na vitamíny skupiny B a vitamín C a esenciální mastné kyseliny a vlákninu. Má antioxidační schopnosti.

Cellulose

Glycerin (and) Water (and) Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract

Tasmánský pepř se také nazývá australský horský pepř (jeho botanický název je: Tasmannia lanceolate). Tento keř je stálezelený, který roste převážně divoce v Tasmánii a Austrálii od Viktorie po Queensland. Jelikož se mu daří na svazích tropického deštného pralesa.

Tasmánský pepř je plodem keře, který může dorůst až do výšky 5m. Tento keř má výrazné červené větve a kmeny, stejně jako nádherné tmavě zelené listy.

Protizánětlivá účinná látka, která zklidňuje reaktivní pokožku. Snižuje zánětlivé markery, okamžitě zmírňuje pocity svědění a pálení a zmírňuje výskyt zarudnutí pokožky.

Glycerin (and) Water (and) Microcitrus Australasica Fruit Extract

Je plodem keře zvaného Microcitrus australasica, který pochází z deštného pralesa na východním pobřeží Austrálie. Produkuje nádherné malé zelené až fialové citróny. Dužina obsahuje perleťově bílé, zelené nebo růžové tobolky, které jsou podobné kaviáru. Je bohatý na organické kyseliny, zejména na kyselinu citrónovou. Dále obsahuje polyfenoly, avonoidy a cukr. Toto jedlé ovoce od dávna pečlivě sbírali domorodci ai dodnes se používá ve vysoké gastronomii. V ústech tobolky uvolňují příjemné aroma, sladší než citron a zanechávají po grapefruitové dochuti. Často se přidává do martini, šampaňského nebo jako exotická obloha.

Pro kosmetické použití je speciálně navržen pro stimulaci deskvamace (odlupování odumřelých částek) pokožky. Působí inovativním mechanismem, který působí na aktivitu kanálu TRPV3. Tento kanál je umístěn na keratinocytech (živých kožních buňkách), které jsou zapojeny do přirozeného procesu deskvamace. Jejich aktivací se oslabují buněčné vazby, stimuluje se buněčné rozdělení a začíná proces odlupování. Vlivem věku se epidermální obrat zpomaluje a proto je velmi důležité jej stimulovat. Výtažek z kaviárové limetky zvyšuje počet TRPV kanálů a jeho aktivací stimuluje proces exfoliace.

Dehydroacetic acid, Benzoic acid, Sorbic acid, Benzyl alcohol

V první řadě bychom chtěli objasnit, že kosmetické výrobky skutečně potřebují konzervaci, aby se zabránilo mikrobiálnímu růstu, poškození kosmetického výrobku a potenciálním kožním infekcím, které mohou mít dlouhodobé nepříznivé vlivy na vaši pokožku. Je mimořádně důležité chránit před poškozením výrobek a tedy i Vás. Pro nás je rovněž důležité, aby byla konzervace jemná a šetrná a neměla absolutně žádný negativní dopad na Vaše zdraví. Ke jemné a šetrné konzervaci výrazným způsobem dopomáhají i naše obaly, díky nimž postačí nejnižší koncentrace konzervační směsi.

Dulcia natural používá přírodní a ekologický systém na ochranu kosmetického výrobku, který je v souladu s normami Ecocert a COSMOS. Jedná se o synergickou směs organických sloučenin – organických kyselin a alkoholu. Organická konzervační sloučenina je konzervační systém bez parabenu, neformaldehydový, bez isotiazolonu. Je vyvinuta ke snížení rizika bakteriální kontaminace. Je navržena tak, aby zajistila širokou škálu ochrany s využitím optimalizovaných a inovativních synergických směsí přičemž se myslí na enviromentální odpovědnost a udržitelný rozvoj. Je to ekologicky certifikovaná formulace k zajištění ochrany produktů a lidí.

Všechny komponenty jsou uvedeny na seznamu konzervačních látek schválených pro přírodní a organickou kosmetiku nejprestižnějších světových certifikátů.

Lavandula Angustifolia Oil

Levandule lékařská je aromatická a léčivá rostlina. Krásný a bohatý keř se vyskytuje hlavně na slunečních svazích. Přenádherná vůně, která nikdy neunaví a vždy překvapí svou nekončící energií, zregeneruje unavené tělo, uklidní svalové a nervové napětí. Levandule podporuje vlastní obranyschopnost pokožky, zklidňuje pokožku po opalování a příznivě působí při popáleninách. Levandulový olej má protizánětlivé, dezinfekční účinky a používá se při léčbě ekzémů a plísní. Podporuje hojení poškozené pokožky a je výborným repelentem.

Nabízí uvolnění ztuhlému svalstvu po sportovní nebo fyzické námaze. Levandule odhání „nečisté myšlenky“ a posiluje ego. Závan levandule dokáže pozvednout náladu, čichové smysly totiž dokážou zásadním způsobem ovlivnit fungování mozku. Uvolňuje nervové napětí, vynikající při nespavosti, bolestech hlavy.

Cananga Odorata Flower Oil

Světle žlutý esenciální olej ylang-ylang se získává extrahováním (parovodní destilací) květů ze stálezeleného tropického stromu pocházejícího z jižní Asie. Název pochází z filipínského alang-ylang = květiny „visí“ nebo „třepotají ve větru“. Jeho smyslné aroma je exotické, květinové, balzámové, opojné a mírně sladce kořeněné. Je to kosmetické antiseptikum napomáhající hydrataci pleti, upravuje činnost mazových žlázek na optimum – vyrovnává mastnou pleť, vhodné k ošetření všech typů pleti.

Značka

Dulce

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Dulcia – Enzymatický peeling se šetrným účinkem 75 ml“

Dulcia – Enzymatický peeling se šetrným účinkem 75 ml
Zakúpením získate 2 095 vernostných lístkov!