Dulcia – Zklidňující a výživná maska ​​Mikro-Bio komplex 100 g

Jemná krémová zklidňující a výživná maska ​​Mikro-Bio komplex je vhodná pro citlivou a podrážděnou pokožku . Obsahuje komplex výživných a mikrobiotických kultur pro nápravu kožní mikroflóry. Zlepšuje kožní imunitu, podporuje regeneraci, zmírňuje zarudnutí a potlačuje citlivost. Zadržuje potřebnou hladinu vlhkosti, stimuluje metabolismus kůže. Po použití je pleť hebká a zklidněná. Neobsahuje dráždivé složky ani esenciální oleje.

zklidňuje citlivou a problematickou pokožku, je vhodná i na zralou pleť

pomáhá řešit široké spektrum kožních problémů jako rosacea, dermatitida, akné

vypíná pleť a dodává jí hydrataci

povzbuzuje krevní oběh a eliminuje toxiny

má protizánětlivé účinky

489 

Zakúpením získate 2 445 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

 

Zklidňující a výživná maska ​​Mikro-Bio komplex značky Dulcia natural

Přírodní pleťová maska ​​má intenzivní vyživující a čistící schopnost . Hloubkově čistí póry, doplňuje potřebnou vlhkost a snižují tvorbu jemných linií vrásek. Pravidelná aplikace pleťové masky je neodmyslitelnou součástí kompletní péče o pleť.

Pleťová maska ​​zlepšuje prokrvení a odstraňuje odumřelou vrstvu pokožky. Způsobuje bobtnání buněk rohové vrstvy, koriguje nerovnosti kožního povrchu a hydratují pleť. Upravuje činnost mazových a stahuje póry. Redukuje tvorbu vrásek a má relaxační účinek.

Přírodní krémová zklidňující a výživná maska ​​má jemnou texturu. Zklidní podrážděnou pokožku . Zlepšuje ochrannou bariéru kůže, mikrocirkulaci, zmírňuje zarudnutí a svědění. Svými utišujícími účinky snižuje pocity podráždění a tepla. Sametová textura, hydratační a reparační složky zanechávají pleť jemnou a pružnou s pocitem komfortu.

Jedinečný Miro-bio komplex je soubor mikro-biotických kultur, který upravuje kožní mikrobiom, a tak pomáhá řešit široké spektrum kožních problémů . Kožní mikrobiom sestává z bilionů nepatogenních a symbiotických mikrobů – bakterií, kvasinek či parazitů –, které osidlují lidskou kůži. Jejich rovnovážné udržení chrání pokožku před nepříznivými vlivy, snižuje potenciál alergie a zlepšuje imunitu. Maska působí jako katalyzátor obnovy mikrobiomu, umožňuje prosperitu dobrých bakterií, čímž zlepšuje zdraví pokožky.

Kůže má výjimečnou schopnost seberegenerace. Je však neustále vystavena různým vnějším či vnitřním vlivům. Pokožka je tak náchylnější k podráždění, infekce a zánětlivá onemocnění, jako jsou rosacea, atopická dermatitida, psoriáza a akné.

Životní styl ovlivňuje mikroflóru a může způsobovat výkyvy, které se projevují snížením hodnoty pH a zvýšením zánětů. Obnovení rovnováhy kožního mikrobiomu hraje důležitou roli pro krásnou, homogenní a zdravou pleť včetně její imunity. Hlavní funkcí pokožky je vytvoření ochranné bariéry proti agresivnímu prostředí. Její povrchová vrstva slouží jako vodotěsný obal, který chrání před nežádoucími látkami a bakteriemi. Aktuální vědecké studie uvádějí, že kožní bariéra je pokryta vrstvou mikroorganismů. Jejich počet převyšuje množství kožních buněk v minimálním poměru 1:10, což znamená, že 90% pokožky je tvořeno touto živou mikroflórou.

Nové poznatky o povrchové a zároveň nejdůležitější kožní bariéře umožňují inovovat přístup k řešení problémů a nedokonalostí pokožky, jejichž příčinou je narušená mikroflóra.

Použití

Naneste přírodní pleťovou masku na důkladně vyčištěnou pleť, krk a dekolt. Vyhněte se oblasti očí. Nechte působit 15 – 20 minut. Pro změkčení pomasírujte pokožku vlhkými prsty nebo konjak houbou . Masku jemně smyjte vlažnou vodou. Potom pleť ošetřete oblíbenými pleťovými přípravky jako jsou květinové vody, séra a krémy.

Použijte 2 – 3 krát týdně dle potřeby a stavu pleti. Účinek masky zvýšíte aplikací pleťového peelingu před jejím nanesením. Odstraní zrohovatělou část pokožky, díky čemuž se aktivní složky snáze absorbují do jejích hlubokých vrstev.

Náš tip: Maska je vynikající jako druhá maska ​​v pořadí, po aplikaci jakékoli jiné pleťové masky Dulcia natural. Zklidňuje a obnovuje kožní mikrobiom. Dodá pleti jemnost a hedvábný pocit. Ideální je nanést ji po použití Omlazující masky nebo Masky ke stažení pórů .

Zklidňující a výživná maska ​​Mikro-Bio komplex obsahuje:

Ovesné fermentované probiotikum je řada přírodních ovesných fermentovaných aktivních látek. Zlepšuje zdraví pokožky a stimuluje přeměnu buněk. Urychluje zotavení a prosperitu mikrobiomu. Snižuje drsnost pokožky, zároveň zvyšuje její tloušťku a pevnost. Má uklidňující efekt.

Probiotika vyvažují jemnou rovnováhu kožního mikrobiomu. Poskytují ochranu a zlepšují odolnost pokožky. Kromě obnovy mikrobiomu dodávají buňkám energii potřebnou pro jejich metabolismus a funkce.

Ovesné hedvábí obsahuje množství antioxidantů a beta glukan, které pomáhají obnovovat kožní buňky a produkci vlastního kolagenu.

Avenanthramidy jsou silné přírodní antioxidanty, které se nacházejí výlučně v ovesných zrnkách. Utiší přecitlivělou pokožku, zmírní zarudnutí.

Bílý jíl čistí póry, zabraňuje jejich ucpávání a následnému vzniku akné. Působí jemně exfoliačně, stahuje póry, reguluje tvorbu kožního mazu.

Tazmánský pepř protizánětlivá účinná látka, která zklidňuje reaktivní pokožku. Snižuje zánětlivé markery, okamžitě zmírňuje pocity svědění a pálení, redukuje výskyt zarudnutí pokožky.

Balení

Skleněná nádobka pro zachování kvality.

Nejdůležitější suroviny pro výrobu skla poskytuje příroda – křemenný písek, vápno, soda, dolomit a živec – se v ní vyskytují prakticky v neomezeném množství. Hlavním úkolem skla je chránit produkt před vnějšími vlivy, zejména před kyslíkem a světlem. Na bíle zbarvená skleněná nádoba ochrání produkt před světlem a tak je vhodnější alternativou při ochraně výrobku před slunečními paprsky jako průhledná nádobka. Světlo může změnit barvu produktu, způsobit ztrátu cenných látek, nepříznivě ovlivnit kvalitu a snížit trvanlivost produktu.

Sklo je nepropustné a odolné. Má zdravotní výhody, zachovává ve výrobku složky v dobrém stavu a skleněný obal nereaguje chemicky s jeho obsahem. Sklo nereaguje s cizorodými látkami a ani je neabsorbuje. Nepropouští barvy, nepřenáší vlastnosti, nevzniká žádná difúze. Přes sklo nepronikne ani kyslík, což je pro uchování kvality výrobku velmi důležité. Mějte však na paměti, že plastový obal s pumpičkou, bude v určitých případech lepší ochranou před kyslíkem než skleněná nádoba s otevřeným hrdlem, která vystavuje produkt vzduchu a prstem při každém použití. Pro produkty s obsahem vodní složky a tedy podstatně vyšším bakteriálním potenciálem jsme zvolili plastový airless obal s dvojitým dnem pro naprostou bezpečnost produktu a tím i Vaši.

„Sklo je kapalina, která má takovou viskozitu, že se navenek jeví jako pevná látka.“

Sklo má příznivý vliv na životní prostředí. Sklo je přírodní materiál, který je stoprocentně recyklovatelný bez jakékoli újmy na kvalitě. Recyklace je proto správným rozhodnutím po ekologické i ekonomické stránce. Prostřednictvím sběrných kontejnerů a zařízení pro úpravu starého skla se použité skleněné obaly dostanou do skláren, kde ve formě střepů slouží k výrobě nového obalového skla.

Papírový vnější obal – 100% recyklovaný papír plní funkci ochrany vnějšího obalu a také estetickou úlohu. Můžete jej použít pro tvůrčí činnost v domácnosti, například vystřihnout si pěknou krajku nebo ji vymalovat. Nepotřebný obal odhoďte do modré sběrné nádoby na papír.

Obaly jsou plně recyklovatelné resp. znovu použitelné, prosíme RECYKLUJTE je!

Hmotnost zklidňující a výživné masky Mikro-Bio komplex je 100g.

Složení uklidňující a výživné masky Mikro-Bio komplex

100% přírodní složky. 66,8% z BIO produkce.

Rosa Damascena Flower Water

Nádherně, omamně voňavá růžová voda nejvyšší kvality je čistě přírodním produktem, který skvěle prospívá naší kráse. Jedná se o extrakt z lupenů damascénské růže, obsahuje těkavé a vonné látky z růží, které jsou rozpustné ve vodě. Růžová voda má především silné antibakteriální účinky, výborně kůži dezinfikuje a zabraňuje zánětlivým procesům.

Je to vynikající pleťová voda s tonizačními účinky, která pokožku čistí, vyrovnává pH a zároveň výborně hydratuje, nedovolí jí vysychat, stimuluje regenerační procesy. Růžová voda hloubkově čistí póry, zlepšuje regeneraci pokožky. Nezpůsobuje žádné alergické reakce, je mimořádně šetrná a vhodná také pro jemnou a citlivou pokožku dětí. Růžová voda má uklidňující účinky, zabraňuje tvorbě vrásek, odstraňuje otoky a působí jako prevence proti tmavým kruhům pod očima.

V létě můžete aplikovat vodu do rozprašovače a až vám bude velmi horko, stačí si nastříkat kousek růžové vody na pokožku, okamžitě vás to osvěží, pleť dezinfikuje od potu a pomáhá i na spálenou pokožku od slunce. Růžová voda má také aromaterapeutické účinky, vyvolává příjemnou romantickou atmosféru, uvolňuje, pozvedne vaši mysl. Zároveň má také povzbudivé účinky.

Kromě kosmetických účelů můžeme použít růžovou vodu také při problémech se zdravím. Buď si ji dáte jen tak čistou v malých dávkách po lžičkách, nebo ji přidejte k jídlu. Používá se jak při dezertech, tak při přípravě hlavních jídel. Pro své výrazné antibakteriální účinky se naše růžová voda nemusí stabilizovat žádnými konzervačními látkami, přestože je to čistý vodný roztok bez alkoholu.

Macadamia Ternifolia Seed Oil

Olej je získáván z makadamových oříšků a je velmi bohatý na mastné kyseliny vysoké kvality, zejména omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, olejovou, linolovou, linoleovou a palmitoleovou kyselinu. Obsahuje vitamíny A, E a B, fosfor, vápník, železo a zinek. Je silný antioxidant, který brání poškozování buněčných membrán. Jeho složení je velmi podobné lidskému tuku, pleť nedráždí a je vhodný i pro velmi citlivou pokožku a pokožku dětí.

Lehce se vstřebává, nezanechává na pokožce mastný film. Díky spojení mastných nenasycených kyselin a zinku je vynikajícím prostředkem pro zjemnění pokožky, je velmi účinný na stárnoucí pleť. Je vhodný na pomoc při léčení kožních problémů, popálenin a má schopnost regenerovat. Cenný olej také chrání před vlivem škodlivých látek i před UV zářením.

Kaolin

Bíly jíl je hornina, která je složena z minerálů kaolinit a křemenných zrn. Přirozeně se vyskytuje v horninách, má bílou až hnědou barvu a je bohatý na křemík. Má absorbční vlastnosti, proto je vynikající v pleťových maskách a produktech určených k čištění a detoxikaci pleti. Z pleti pomáhá vytahovat nečistoty jako jsou prach, špína, přebytečný maz a všechny druhy znečišťujících látek, které ucpávají póry. Čistí póry, zabraňuje jejich ucpávání a následnému vzniku akné. Působí jemně exfoliačně, pročišťuje a stahuje póry, reguluje tvorbu kožního mazu. Vhodný pro mastnější pokožku, ale rovněž neuškodí ani citlivé a podrážděné pokožce.

Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate

Olivový emulgátor s certifikátem Ecocert 100% organický, beziontový a PEG-free rostlinný emulgátor vyrobený z olivového oleje. Emulgátor je činidlo umožňující vznik emulze ze dvou nebo více vzájemně nemísitelných kapalných látek. vody a tuku tím, že zmenšuje povrchové napětí. Olivem 100 má vynikající hydratační vlastnosti, pomáhá pokožku zvláčňovat. Snižuje ztrátu vlhkosti a je hypoalergenní. Získává se z olivového oleje esterifikací mastných kyselin, sorbitolu a cetearyl alkoholu. Sorbitol patří do skupiny alkoholických cukrů, přirozeně se vyskytujících v ovoci a zelenině (jablka, hrušky, třešně, hrozny…). Je to přírodní sladidlo. Cetearyl alkohol je emulgátor 100% rostlinného původu, poskytuje krémovité a změkčující textury bez mastného filmu as příjemným pocitem na dotek.

Dulce natural používá vysoce kvalitní olivový emulgátor, který splňuje nejpřísnější certifikaci COSMOS. Prestižní světový certifikát pro přírodní a organickou kosmetiku.

Glycerin

Vyrábí se z kokosového oleje, je to přírodní a tělu vlastní látka, která na sebe váže vodu. Má hlavně hydratační a obnovující vlastnosti, vytváří ochrannou bariéru před vysušením. Dodává pokožce jemnou hedvábnou a vláčnou vrstvu a zabraňuje ztrátě vlhkosti, pomáhá vytvářet ochrannou bariéru kůže. Důležitá je jeho koncentrace v konečném výrobku.

Avena Sativa (Oat) Kernel Flour

Ovesné hedvábí má zázračnou schopnost doslova rozzářit pleť. Absorbuje přebytečný maz z pokožky. Obsahuje množství antioxidantů a beta glukan, které napomáhají obnovovat kožní buňky a produkci vlastního kolagenu v pleti. Avenantramidy – silné přírodní antioxidanty, které lze nalézt výlučně v ovesných zrnkách, dokáží přecitlivělou pokožku zklidnit a zmírnit zarudnutí.

Dulce natural používá vysoce kvalitní ovesné hedvábí, které splňuje nejpřísnější certifikaci Ecocert a COSMOS. Nejprestižnějších světových certifikátů pro přírodní a organickou kosmetiku.

Cetyl Alcohol

Je rostlinným emulgátorem, který pomáhá vytvořit hladké emulze z olejů a vody. Slovo alkohol v kosmetice av této složce je odlišný od lihu, který najdeme v nápojích, proto si nezaměňujme jejich význam. Je to mastný alkohol, který je odvozen z tuků a olejů z rostlin, náš z kokosového oleje. Jejich význam je velmi podobný, příbuzný mastným kyselinám, zejména omega-3 mastným kyselinám. Má vynikající zváčňující, změkčující a hydratační schopnosti. Vytváří na pokožce ochranný film, díky kterému neuniká z pokožky voda a tak nedochází k jejímu rychlému vysušování.

Niacin

Niacin, vitamín B3 zařazujeme do komplexu vitamínů skupiny B. Vitamin B3 je společné pojmenování pro kyselinu nikotinovou a niacin. Ochraňuje a zlepšuje zdraví pokožky. Je součástí buněčného metabolismu a tak napomáhá ke správnému fungování enzymatických procesů.

Niacin napomáhá udržovat v pokožce vodu, zlepšuje stav citlivé pokožky (např. i růžovky) a zvyšuje její obrany schopnost. Je vynikající také na podporu léčby akné a to nejen topicky ale i vnitřně. Je užitečný dokonce i při těžkých formách akné. Zlepšuje vzhled stárnoucí pleti, rozjasňuje pokožku a proto je vhodný pro eliminaci pigmentových a stařeckých skvrn.

Pleti dodává objem, hydratuje a zabraňuje ztrátě vody. Zdaleka není prospěšný jen pro naši pokožku a vlasy. Tento vitamín je důležitý pro správné fungování celého našeho organismu a jeho nedostatek může způsobovat například únavu, problémy s trávením, psychické onemocnění a deprese.

Oenothera Biennis Oil

Pupalkový olej má doslova léčivé schopnosti. Obsahuje pro naše tělo nenahraditelné a vzácné esenciální kyseliny, zejména kyselinu gama-linolenovou. Pokud tato kyselina v naší výživě postrádá, tělo si ji nedokáže samo vytvořit, což se okamžitě projevuje na kvalitě naší pokožky. Pupalkový olej pomáhá zmírňovat nepříjemné pocity jako svědění či pálení kůže, proto je vhodným doplňkem při léčbě ekzematických onemocnění. Olej ze semen tohoto drobného žlutého kvítka také pomáhá odvracet projevy stárnutí na pokožce – zejména vrásky či stařecké skvrny. Je přímo pokladem pro suchou a citlivou pleť, protože zabraňuje jejímu dalšímu vysychání.

Butyrospermum Parkii Butter

Je rostlinný tuk, který je poměrně hustý a středně tvrdý. Získává se z oříšků stromu shea tree, který se nazývá také karité. Velmi významnou roli v jeho kvalitě hraje jeho pěstování a zpracování, aby zůstaly zachovány všechny jeho cenné vlastnosti. Obsahuje velký podíl vitamínů A, E a F. Kromě nich obsahuje vzácné přírodní léčivé vosky, vzácné rostlinné steroly, karitény a nenasycené mastné kyseliny. Jeho složení je velmi podobné ochrannému filmu lidské pokožky, a proto je mimořádně účinné a vhodné i pro citlivou pokožku a pokožku dětí.

Bambucké máslo pokožku ošetřuje, hydratuje a omlazuje. Vyživuje pokožku, podporuje tvorbu kolagenu a obnovuje elasticitu pleti. Stimuluje buněčnou aktivitu pleti, čímž předchází vzniku vrásek, nerovnosti pleti, skvrnám, rozšířeným pórům a dalším neduhům spojeným se stárnutím pleti. Ochraňuje ji před slunečním zářením, usnadňuje hojení ran, má protizánětlivé účinky. Pomáhá při léčbě suché pokožky, lupénky, ale díky svým antibakteriálním vlastnostem je vhodné jej přidávat i do krémů pro péči o aknózní a nečistou pleť.

Cannabis Sativa Seed Oil

Má zelenou barvu a obsahuje mnoho významných živin a je vyjímečný jak pro pokožku, tak pro konzumaci. Obsahuje velké množství esenciálních mastných kyselin, zejména kyselinu linolovou a linolenovou. Obsahuje vitamíny A, B1, B2, B6, C a E, fytosteroly, chlorofyl a lecitin. Konopný olej má výrazné antioxidační účinky, působí proti předčasnému stárnutí pokožky.

Je vhodný pro všechny typy pleti, zvláště pro velmi suchou a přecitlivělou. Působí protizánětlivě, zklidňuje a je vhodný i pro citlivou pleť. Obsahuje také ceramidy. Konopný olej výrazně zvyšuje hladinu GLA v krevním séru, což jej předurčuje na pomoc při onemocněních kůže typu atopický ekzém, psoriáza, mykóza, zapařená nebo zanícená pokožka. Polynenasycené esenciální mastné kyseliny jsou potřebné pro zdravé a pružné buněčné membrány a působí proti virům, plísním a bakteriím.

Z řady klinických studií vyplývá, že esenciální mastné kyseliny jsou účinné při léčbě mnoha chronických alergických a zánětlivých onemocnění pokožky, jako jsou ekzém, psoriáza, lupus, akné, zapařená nebo zanícená pokožka, mykóza. Klíčovou roli v konopném oleji hraje výjimečná kombinace GLA a ALA nenasycených mastných kyselin.

Jojoba Esters (and) Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax (and) Acacia Decurrens Flower Wax (and) Polyglycerin-3

100% přírodní texturizační činidlo na bázi komplexu 3 funkcionalizovaných vosků – jojobového, slunečnicového a mimozového. Tyto vosky zajišťují lepší penetraci pokožky, jemný a vláčný pocit na pokožce, zabraňují ztrátě vody z pokožky. Přináší dlouhodobou hydrataci a pohodlí. Pomáhá vytvořit jemný hladký film, který chrání pokožku před dehydratací a zajišťuje příjemný pocit na pokožce, který trvá celý den.

Dulce natural používá vysoce kvalitní olivový emulgátor, který splňuje nejpřísnější certifikaci COSMOS. Prestižní světový certifikát pro přírodní a organickou kosmetiku.

Lactobacillus Ferment, Avena sativa (Oat) Kernel Extract

Směs vytvořená pomocí patentované koloidní ovesné mouky a vysoce specializovaného stabilního kmene Lactobacillus, který byl vyvinut německými odborníky na kvašení s využitím nejmodernějších technologií.

Řada přírodních ovesných fermentovaných aktivních látek, zlepšuje zdraví pokožky a zrychluje přeměnu buněk. Urychluje zotavení a prosperitu mikrobiomu. Zlepšuje tloušťku a pevnost epidermu, snižuje drsnost pokožky. Obsahuje přírodní exfoliační AHA kyseliny, které podporují obnovu buněk a tím odhalují zářivou pokožku.

Naše pokožka není schopna štěpit velké molekuly, proto je fermentační proces mimořádně přínosný. Fermentace umožňuje velkou biologickou dostupnost ochranných a opravných molekul, které takto mohou proniknout do stratum corneum.

Glycerin (and) Water (and) Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract

Tasmánský pepř se také nazývá australský horský pepř (jeho botanický název je: Tasmannia lanceolate). Tento keř je stálezelený, který roste převážně divoce v Tasmánii a Austrálii od Viktorie po Queensland. Jelikož se mu daří na svazích tropického deštného pralesa.

Tasmánský pepř je plodem keře, který může dorůst až do výšky 5m. Tento keř má výrazné červené větve a kmeny, stejně jako nádherné tmavě zelené listy.

Protizánětlivá účinná látka, která zklidňuje reaktivní pokožku. Snižuje zánětlivé markery, okamžitě zmírňuje pocity svědění a pálení a zmírňuje výskyt zarudnutí pokožky.

Dehydroacetic acid, Benzoic acid, Sorbic acid, Benzyl alcohol

V první řadě bychom chtěli objasnit, že kosmetické výrobky skutečně potřebují konzervaci, aby se zabránilo mikrobiálnímu růstu, poškození kosmetického výrobku a potenciálním kožním infekcím, které mohou mít dlouhodobé nepříznivé vlivy na vaši pokožku. Je mimořádně důležité chránit před poškozením výrobek a tedy i Vás. Pro nás je rovněž důležité, aby byla konzervace jemná a šetrná a neměla absolutně žádný negativní dopad na Vaše zdraví. Ke jemné a šetrné konzervaci výrazným způsobem dopomáhají i naše obaly, díky nimž postačí nejnižší koncentrace konzervační směsi.

Dulcia natural používá přírodní a ekologický systém na ochranu kosmetického výrobku, který je v souladu s normami Ecocert a COSMOS. Jedná se o synergickou směs organických sloučenin – organických kyselin a alkoholu. Organická konzervační sloučenina je konzervační systém bez parabenu, neformaldehydový, bez isotiazolonu. Je vyvinuta ke snížení rizika bakteriální kontaminace. Je navržena tak, aby zajistila širokou škálu ochrany s využitím optimalizovaných a inovativních synergických směsí přičemž se myslí na enviromentální odpovědnost a udržitelný rozvoj. Je to ekologicky certifikovaná formulace k zajištění ochrany produktů a lidí.

Všechny komponenty jsou uvedeny na seznamu konzervačních látek schválených pro přírodní a organickou kosmetiku nejprestižnějších světových certifikátů.

Tocopherol

Přírodní vitamín E – 100% přírodní vitamín E je silný antioxidant, který obsahuje směs alfa, beta, gama a delta tokoferolů. Vitamin E pomáhá chránit pokožku před poškozením UV zářením a zlepšit strukturu kůže a vlhkosti. Naš přírodní vitamín E neobsahuje žádné chemikálie ani rozpouštědla. Vitamin E podporuje obranyschopnost pleti, bojuje se symptomy stárnutí pleti – umí zlepšovat její strukturu, vyhlazovat ji, zvyšovat její elasticitu, redukovat vrásky a je prevencí před vznikem tzv. stařeckých skvrn.

Obnovuje buňky, prokrvuje pleť a má schopnost udržovat vodu ve svrchních částech pokožky. Tento vitamín působí velmi příznivě na celkovou vitalitu pokožky, pomáhá léčit různé její nemoci a poškození, podílí se na hojení jizev. Vitamin E je nejlepší přírodní antioxidant. Zbavuje pokožku volných radikálů a tím zmírňuje proces stárnutí a redukuje jemné vrásky. Tento vitamín je obzvláště vhodný pro používání během léta, protože chrání pokožku před účinky UV záření. Náš přírodní vitamín E (Tocopherol) pochází z rostlinných olejů.

Cellulose Gum, Inulin, Xanthan Gum, Fructose, Glucose, Cellulose

Polyfruktóza extrahovaná z kořene čekanky (Cichorium Intybus) a je enzymaticky čištěna na délku řetězce na více než 10 jednotek fruktózy. Kromě obnovy kožního mikrobiomu dodává buňkám energii potřebnou pro jejich metabolismus a jejich funkce.

Nové a vědecky testované prebiotikum pokožky. Prebiotikum je vlastně selektivní doplněk výživy pro naši ochrannou a prospěšnou kožní mikrobiotu. Škodlivé mikroorganismy nemohou prebiotikum metabolizovat. Přirozená pokožka je tak posílena a vyvážená, zatímco škodlivé mikroorganismy jsou znevýhodněny.

Jako první bariéra je naše kožní mikrobiota neustále napadána drsným prostředím. Jemnou rovnováhu naší kožní mikrobioty může narušit znečištění, nadměrné UV záření, domácí chemikálie, agresivní kosmetika. Jejich jedinou soupravou na přežití jsou mrtvé korneocyty, maz a oxidované kožní lipidy. Někdy to prostě nestačí k vyrovnání se s prostředím.

Když tato bariéra slábne, naše pokožka se stává citlivou, suchou, infikovanou, svědící a zvrásněnou: pokožka stárne. Řešením ke zpomalení stárnutí pokožky ak udržení jejího zdravého stavu je dodání energie a ochrana této vzácné bariéry mikrobiotyty pokožky.

Ochrana, posílení a vyvážení mikrobioty lidské pokožky je základní strategií při ochraně zdraví a krásy pokožky. Prebiotická kultura vykazuje výrazné zlepšení kožní mikrobioty, díky němuž je pokožka odolnější a zdravější.

Allantoin

Extrahován je z ekologicky pěstovaných rostlin, přičemž se nachází zejména v jírovci koňském, kostivalu lékařském, javoru nebo pšeničných klíčcích.

Allantoin je zvlhčovač, který pomáhá odstraňovat podráždění pokožky. Pomáhá hydratovat a zjemňovat pokožku a podporuje růst nových kožních buněk.

Chrání, uklidňuje pokožku a napomáhá k minimalizaci pórů a černých teček. Podporuje růst nových buněk a obnovuje kožní tkáně. Chrání před UV zářením, omezuje působení volných radikálů. Má jemné keratolitycké účinky (odstraňuje odumřelé buňky pokožky). Nevykazuje žádné známky toxicity, dráždivosti a je vhodný také pro velmi citlivou pokožku.

Xanthan Gum

Xantanová guma je jemný prášek získaný kvašením cukru. 100% přírodní stabilizátor a emulgátor se využívá v potravinářství a v kosmetice. Používá se jako zahušťovadlo, stabilizátor emulzí a zvlhčující látka, která dokáže na sebe navázat vodu a udržet ji po dlouhou dobu v pokožce. Získává se procesem fermentace z glukózy a sacharózy. Xantanová guma je polysacharid z bakterie Xanthomonas campestris pocházející z kukuřice. Při její výrobě nebyly použity žádné geneticky modifikované suroviny.

Značka

Dulce

Typ pleti

Citlivá, Mastná, Normální, Pro všechny typy pleti, Problematická s akné, Suchá, Zralá

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Dulcia – Zklidňující a výživná maska ​​Mikro-Bio komplex 100 g“

Dulcia – Zklidňující a výživná maska ​​Mikro-Bio komplex 100 g
Zakúpením získate 2 445 vernostných lístkov!