Dulcia – Hloubkový peeling s dvojím účinkem 75 ml

Hloubkový peeling s dvojitým účinkem kombinuje mechanický a chemický účinek peelingu. Kyselina glykolová v propojení se zrníčky jojoby zajistí viditelný a okamžitý výsledek. S tímto peelingem si dopřejete efekt salonní péče v domácím prostředí a zažijete pocit čisté a lehké pleti. Aktivní složky hloubkově čistí póry , odstraňují nahromaděný maz a odumřelé buňky.

efektivně čistí póry a odstraňuje odumřelé buňky

zlepšuje hydrataci a pevnost pleti

eliminuje toxiny, sjednocuje tón pleti

redukuje jemné vrásky

419 

Zakúpením získate 2 095 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

 

Hloubkový peeling s dvojitým účinkem značky Dulcia natural

Peeling patří ke kosmetickým procedurám, které mají za úkol navrátit pleti její zářivost a vitalitu.
Pokožka se po určité době obnovuje sama. Vytváří nové buňky, které prostupují vrstvami kůže až na její povrch, kde rohovatí. Odumřelé, zrohovatělé a staré buňky znehodnocují vzhled pleti, je unavená, šedá a mdlá. Peeling za „minutku“ navrátí pokožce život. Navíc ji prokrví zlepší její stav i barvu.

Peeling vyčistí a otevře póry. Proto je po jeho použití vhodné na pleť nanést pleťovou masku nebo pleťové sérum či pleťový krém . Aktivní složky se rychleji dostanou do hlubokých vrstev, a tak mohou pokožku důkladně vyživit.

Aktivní složky hloubkového peelingu s dvojitým účinkem efektivně a do hloubky čistí póry , odstraňují nahromaděný maz a odumřelé buňky. Zlepšují hydrataci a pevnost pleti. Tento přírodní peeling také vyrovnává pigmentové nerovnosti , pokožku rozzáří a sjednotí její tón. Redukuje jemné linky a vrásky, zmenšuje velikost pórů.

Při pravidelném používání pleťového peelingu je pokožka odolnější a zdravější , jelikož následná pleťová péče je efektivnější a účinky ošetřujících přípravků jsou vyšší. Snižuje se zrohovatělost pokožky a tvorba komedonů. Přípravek pomáhá regulovat tvorbu kožního mazu, jeho nadbytek se uvolňuje, díky čemuž nedochází k zánětům a tvorbě akné.

Aktivní látky redukují pigmentové skvrny a navracejí pleti přirozený jas.

Dokonale zaoblené jojobové kuličky šetrně a bez poškození odstraňují zrohovatělou a odumřelou vrstvu pokožky. Pleť masírují a citlivým způsobem prokrvují a čistí . Důkladně nakombinovaná směs esenciálních olejů osvěžuje a dezinfikuje.

Účinnost přípravku s obsahem AHA kyselin je ovlivněn hodnotou pH. Kožní pH je kyselé a jeho normální hodnoty se pohybují ve škále od 4,8 do 5,5. Pro zajištění maximálního účinku kyseliny glykolové je důležité udržet nízké pH výrobku. Efekt přípravku a jeho penetrace do pokožky je tak účinnější. Zároveň je zachována přirozená exfoliace vnější vrstvy pokožky.

Hodnota pH je 3,5 – 4,0.

Obsah kyseliny glykolové v produktu je 12%.

Použití

Naneste jemnými pohyby na důkladně vyčištěnou pleť v dostatečné vrstvě. Vyhněte se oblasti očí. Vymasírujte pokožku malými kroužky, abyste nevynechali žádné místo a smyjte vlažnou vodou.

Pro vyšší účinek a pro proběhnutí chemické reakce a tedy chemického účinku pleťového peelingu, nechte přípravek působit na pleti 1 – 2 minuty a důsledně omyjte. Můžete si pomoci teplým vlhkým tamponem, konjakem houbou nebo kosmetickým ručníkem. Po aplikaci ošetřete pleť ošetřete oblíbenými pleťovými přípravky jako jsou květinové vody, séra a krémy.

Po použití přípravku se nevystavujte slunečnímu záření, případně se chraňte kvalitním UV faktorem.

Upozornění

Před prvním použitím udělejte tzv. patch test na malém kousku pokožky – u ucha. Naneste malé množství přípravku a sledujte reakci. Tento test nevynechejte, pokud máte problémy s citlivostí pleti, nebo nemáte zkušenosti s výrobky obsahující AHA kyseliny. Na AHA kyseliny si pleť musí postupně zvyknout. V případě, že nezaznamenáte žádné nepříjemné pálivé pocity, můžete přípravek nanést na kůži. Nepřekročte doporučenou délku působení masky 10 minut. Pokud máte pokožku citlivou nebo jste ještě nikdy nepoužili výrobky s obsahem AHA kyselin, začněte s kratším časem aplikace a postupně čas prodlužujte.

Jemné svědění, mravenčení, štípání a zarudnutí není nežádoucí reakce. Tyto pocity jsou normální, způsobené účinkem aktivních látek. Jedná se o běžné projevy, neboť dochází k exfoliaci pokožky.

Hloubkový peeling s dvojitým účinkem obsahuje:

Kyselina glykolová , AHA kyselina, má velmi nízkou molekulární hmotnost. Působí nejen na povrchu pokožky, kde odstraňuje zrohovatělou – odumřelou – vrstvu, ale tím, že snadno proniká do kůže, ovlivňuje funkce ve všech jejích vrstvách. Pleť rozjasňuje. Zabraňuje shlukování melaninu, a tím nežádoucí pigmentaci. Uvolňuje póry a nadbytečný kožní maz, čímž snižuje tvorbu akné a černých uhrů.

Aloe vera šťáva je zdrojem širokého spektra důležitých vitamínů, minerálů, aminokyselin a saponinů – účinné látky proti virům, bakteriím, plísním a infekcím. „Čistící“ lignin dodává schopnost proniknout látkám hluboko do kůže.

Lipidový ovesný olej odpovídá za udržení epidermální vodní bariéry kůže. Poskytuje reparační a ochranné vlastnosti, hydratuje, podporuje tvorbu vlastních ceramidů.

Kofein pomáhá s opravou kožních buněk. Působí protizánětlivě i ochranně. Pomáhá rozproudit mikrocirkulaci pokožky. Dokáže eliminovat poškozené buňky a podpořit jejich zdravý růst.

Balení

Laminátová tuba pro hygienické a bezpečné balení.

Tuby jsou vyrobeny z laminátové fólie s bariérou PBL (EVOH). Laminátové tuby jsou vyráběny z vícevrstvé laminátové fólie, s použitím plastové bariéry EVOH, která je vložena mezi vnitřním a vnějším polyethylenovým obalem tuby. Laminátové tuby jsou lehkou, hygienickou a bezpečnou formou balení, která poskytuje účinnou bariéru proti úniku těkavých látek a také UV ochranu. Plastová bariéra zajišťuje ochranu proti úniku těkavých složek z náplně a proti jejímu okysličování. Výhodou laminátových tub s použitím plastové bariéry je jejich tvarová paměť – tuba se po stisku vrací do původní polohy. Tuby z laminátové fólie s bariérou EVOH splňují nejvyšší farmaceutické standardy pro obaly. Všechny plasty, které byly použity při výrobě obalů jsou bezpečné a neobsahují nebezpečnou BPA (Bisfenol A) složku.

Tuby jsou zcela recyklovatelné.

Papírový vnější obal – 100% recyklovaný papír plní funkci ochrany vnějšího obalu a také estetickou úlohu. Můžete jej použít pro tvůrčí činnost v domácnosti, například vystřihnout si pěknou krajku nebo ji vymalovat. Nepotřebný obal odhoďte do modré sběrné nádoby na papír.

Obaly jsou plně recyklovatelné resp. znovu použitelné, prosíme RECYKLUJTE je!

Objem hloubkového peelingu s dvojím účinkem je 75 ml.

Složení hloubkového peelingu s dvojitým účinkem

100% přírodní složky. 48,5% z BIO produkce.

Aloe Barbadensis Leaf Juice

První zápisky o léčivé rostlině aloe vera mají tisíce let a pocházejí ze starého Egypta. S aloe vera si při léčení vypomáhal i Hippokrates a Kryštof Kolumbus říkal této rostlině „doktor v květináči“. Aloe barbadensis je nejvzácnější a nejvyhledávanější odrůda aloe vera z asi 300 druhů této rostliny. Jeho účinky na krásu využívala také krásná Kleopatra, pomáhalo jí pěstovat si krásu a udržovat svěží a vitální pokožku a tělo.

Aloe vera je zdrojem širokého spektra vitálně důležitých elementů, jakými jsou vitamíny (A, B1, B2, B6, B12, C, E), minerály (vápník, fosfor, draslík, sodík, chlór, ale také mangan, měď, zinek či chrom ), aminokyseliny (aloe vera obsahuje až osm esenciálních aminokyselin) a dokonce i enzymy, lektiny, saponiny – účinné látky proti virům, bakteriím, plísním a infekcím. „Čistící“ lignin dodává schopnost proniknout látkám hluboko do kůže. Antrachinony slouží jako prostředek k tišení bolesti, ale také proti růstu bakterií a virům.

Šťáva z této rostliny má adaptogenní dispozici, to znamená, že každá buňka lidského těla využije jen ty látky, které právě potřebuje. Pro zachování zmíněných nutričních kvalit, které se nacházejí v rosolovité hmotě listu aloe vera, je důležité zajistit správné pěstování rostliny aloe vera a následně její zpracování, aby se předešlo oxidaci, během níž dochází k úbytku zdraví prospěšných látek. Rosolovitá hmota listu vystavená působení kyslíku (více než 4 hod.) oxiduje a stává se bezcennou (podobnou reakci poznáte na rozkrojeném čerstvém jablku – rychle hnědne). Aloe se musí stabilizovat.

Stabilizace je patentovaný proces za studena, který zajistí, že aloe zůstane přesně takové, jako kdybyste právě list aloe seřízli sami. Při tomto procesu není použito ani teplo (stabilizační proces probíhá při teplotě kolem 30 °C), ani chemické látky – zničily by účinné složky aloe vera. Aloe vera ochraňuje organismus před nežádoucími účinky volných kyslíkových radikálů, opravuje a regeneruje poškozené buňky a tkáň, dokáže dovést buňky imunitního systému na místo poškození. Aloe vera má silné detoxikační atributy, které pomáhají tělu při odstraňování odpadních materiálů, toxinů a bakterií iz vašeho trávicího systému.

Glycolic acid

Alfa-hydroxykyselina nebo více známá zkratka AHA kyselina. Izolovaná bývá z přírodních zdrojů, zejména z cukrové třtiny a řepy, nebo třeba z ananasu nebo hroznového vína. Je to mimořádně silná účinná látka.

Má velmi nízkou molekulární hmotnost a tak “pracuje” nejen na povrchu pokožky kde odstraňuje zrohovatělou – odumřelou vrstvu ale tím, že snadno přestupuje do kůže, ovlivňuje funkce ve všech jejích vrstvách. To přináší rychlé a viditelné výsledky.

Pokožku rozjasňuje, zabrání shlukování melaninu a tím nežádoucí pigmentaci. Uvolňuje póry a nadbytečný kožní maz, čímž zabraňuje přemnožení usazených bakterií a snižuje tvorbu akné a černých uhrů.

Stimuluje tvorbu kolagenu, elastinu, což vede ke snižování linií a vrásek. Zjemňuje pokožku, zajistí zdravější vzhled a celkovou texturu pleti. Vytváří pomyslnou nálevku v pokožce čímž napomáhá k výrazně lepší penetraci účinných složek.

Caprylic/Capric Triglyceride (z Cocos Nucifera Oil)

Frakcionovaný kokosový olej je 100% přírodní olej vyrobený frakcionací z kokosu. Při tomto procesu se olej rozdělí na jednotlivé druhy mastných kyselin. Je stále tekutý a bezbarvý, nemá žádnou vůni. Výborně se vstřebává do pokožky a má neomezenou životnost, protože je 100% saturován. Je to „suchý“ olej, bohatý na mastné kyseliny a hydratační prvky.

Rostlinný glycerid velmi jemný na dotek. Velmi dobře absorbovatelný lidskou pokožkou, není mastný a nezanechává mastný film. Pokožku zvláčňuje, změkčuje a vyhlazuje. Pomáhá pleti regulovat sekreci mazu a pH bez blokování pórů. Olej zlepšuje pronikání aktivních látek do pokožky, například esenciálních olejů nebo bylin. Rozpouštědlo pro aktivní látky rozpustné v oleji (macerace).

 

Jojoba esters

Dokonale zaoblené jojobové kuličky šetrně a bez poškození odstraňují zrohovatělou a odumřelou vrstvu pokožky. Pleť masírují a citlivým způsobem prokrvují a čistí.

Glycerin

Vyrábí se z kokosového oleje, je to přírodní a tělu vlastní látka, která na sebe váže vodu. Má hlavně hydratační a obnovující vlastnosti, vytváří ochrannou bariéru před vysušením. Dodává pokožce jemnou hedvábnou a vláčnou vrstvu a zabraňuje ztrátě vlhkosti, pomáhá vytvářet ochrannou bariéru kůže. Důležitá je jeho koncentrace v konečném výrobku.

Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate

Olivový emulgátor s certifikátem Ecocert 100% organický, beziontový a PEG-free rostlinný emulgátor vyrobený z olivového oleje. Emulgátor je činidlo umožňující vznik emulze ze dvou nebo více vzájemně nemísitelných kapalných látek. vody a tuku tím, že zmenšuje povrchové napětí. Olivem 100 má vynikající hydratační vlastnosti, pomáhá pokožku zvláčňovat. Snižuje ztrátu vlhkosti a je hypoalergenní. Získává se z olivového oleje esterifikací mastných kyselin, sorbitolu a cetearyl alkoholu. Sorbitol patří do skupiny alkoholických cukrů, přirozeně se vyskytujících v ovoci a zelenině (jablka, hrušky, třešně, hrozny…). Je to přírodní sladidlo. Cetearyl alkohol je emulgátor 100% rostlinného původu, poskytuje krémovité a změkčující textury bez mastného filmu as příjemným pocitem na dotek.

Dulce natural používá vysoce kvalitní olivový emulgátor, který splňuje nejpřísnější certifikaci COSMOS. Prestižní světový certifikát pro přírodní a organickou kosmetiku.

Cetyl Alcohol

Je rostlinným emulgátorem, který pomáhá vytvořit hladké emulze z olejů a vody. Slovo alkohol v kosmetice av této složce je odlišný od lihu, který najdeme v nápojích, proto si nezaměňujme jejich význam. Je to mastný alkohol, který je odvozen z tuků a olejů z rostlin, náš z kokosového oleje. Jejich význam je velmi podobný, příbuzný mastným kyselinám, zejména omega-3 mastným kyselinám. Má vynikající zváčňující, změkčující a hydratační schopnosti. Vytváří na pokožce ochranný film, díky kterému neuniká z pokožky voda a tak nedochází k jejímu rychlému vysušování.

Avena Sativa Kernel Oil

Je olej extrahován z ovsa, je jedinečný v tom, že obsahuje vysoké množství kyseliny linolové, která odpovídá za udržení epidermální vodní bariéry kůže. Je bohatý na lipidy, které jsou téměř identické k lidským kožním lipidům. Je bohatý na silné antioxidanty, včetně alkylfenolátů a vitamínu E ve formě tokotrienolů a tokoferolů, na ochranu lipidů kůže před volnými radikály, které způsobují destrukci kůže. Ovesný lipidový olej pokožce poskytuje reparační a ochranné vlastnosti, udržuje hydrataci kůže, podporuje tvorbu vlastních ceramidů. Má nízkou viskozitu a tak je zajištěna vynikající absorpce do pokožky, vysoký účinek a na pleti nemastný pocit.

Dulce natural používá vysoce kvalitní lipidový ovesný olej, který splňuje nejpřísnější certifikaci Ecocert a COSMOS. Nejprestižnějších světových certifikátů pro přírodní a organickou kosmetiku.

Cofeine

Antioxidační výtažky z kávy pomáhají opravovat poškozené buňky, působí protizánětlivě i ochranně. Kofein má schopnost stáhnout malé cévy a redukovat kruhy pod očima. Vyvolává rehydrataci pokožky a tím působí proti nadměrnému vázání vody v pokožce, což má výrazný vliv na váčky pod očima nebo celulitidu. Kofein se přidává jen v takové míře a kombinaci, aby pokožku nedehydroval, ale pouze navázal přebytečně usazenou vodu a tím působil proti otokům způsobeným přemírou vody v určité oblasti.

Kofein pomáhá rozproudit v pokožce mikrocirkulaci a tak jsou cívky a žilky méně výrazné, přes kůži neprosvítají a zmírňují se tmavé kruhy pod očima. Kofein dokáže zničit poškozené buňky a podpoří růst nových zdravých buněk. Kofein má také protizánětlivé účinky a velmi dobře působí i na bakteriemi poškozenou pokožku.

Dehydroacetic acid, Benzoic acid, Sorbic acid, Benzyl alcohol

V první řadě bychom chtěli objasnit, že kosmetické výrobky skutečně potřebují konzervaci, aby se zabránilo mikrobiálnímu růstu, poškození kosmetického výrobku a potenciálním kožním infekcím, které mohou mít dlouhodobé nepříznivé vlivy na vaši pokožku. Je mimořádně důležité chránit před poškozením výrobek a tedy i Vás. Pro nás je rovněž důležité, aby byla konzervace jemná a šetrná a neměla absolutně žádný negativní dopad na Vaše zdraví. Ke jemné a šetrné konzervaci výrazným způsobem dopomáhají i naše obaly, díky nimž postačí nejnižší koncentrace konzervační směsi.

Dulcia natural používá přírodní a ekologický systém na ochranu kosmetického výrobku, který je v souladu s normami Ecocert a COSMOS. Jedná se o synergickou směs organických sloučenin – organických kyselin a alkoholu. Organická konzervační sloučenina je konzervační systém bez parabenu, neformaldehydový, bez isotiazolonu. Je vyvinuta ke snížení rizika bakteriální kontaminace. Je navržena tak, aby zajistila širokou škálu ochrany s využitím optimalizovaných a inovativních synergických směsí přičemž se myslí na enviromentální odpovědnost a udržitelný rozvoj. Je to ekologicky certifikovaná formulace k zajištění ochrany produktů a lidí.

Všechny komponenty jsou uvedeny na seznamu konzervačních látek schválených pro přírodní a organickou kosmetiku nejprestižnějších světových certifikátů.

Xanthan Gum

Xantanová guma je jemný prášek získaný kvašením cukru. 100% přírodní stabilizátor a emulgátor se využívá v potravinářství a v kosmetice. Používá se jako zahušťovadlo, stabilizátor emulzí a zvlhčující látka, která dokáže na sebe navázat vodu a udržet ji po dlouhou dobu v pokožce. Získává se procesem fermentace z glukózy a sacharózy. Xantanová guma je polysacharid z bakterie Xanthomonas campestris pocházející z kukuřice. Při její výrobě nebyly použity žádné geneticky modifikované suroviny.

Mentha Piperita (Peppermint) Oil

Esenciální olej z máty pochází z rostliny Mentha piperita. Má svěží a jemně chladivou vůni. Olej se získává destilací celé rostliny a je průsvitný s mírným nádechem do žluta. Esenciální olej z máty posiluje dýchací systém, je vhodný při léčbě zánětů a snižuje také horečku. Olej je vhodný při všech infekcích. Esenciální olej z máty má na kůži chladivé a zklidňující účinky. Vhodný je proto při popáleninách a při sluncem spálené kůži. Rovněž zmírňuje zarudnutí a svědění při různých zánětech a infekcích kůže. Snižuje také mastnotu kůže a výskyt akné. Pleť celkově oživuje, osvěžuje a dodává dobrou náladu.

Lavandula Angustifolia Oil

Levandule lékařská je aromatická a léčivá rostlina. Krásný a bohatý keř se vyskytuje hlavně na slunečních svazích. Přenádherná vůně, která nikdy neunaví a vždy překvapí svou nekončící energií, zregeneruje unavené tělo, uklidní svalové a nervové napětí. Levandule podporuje vlastní obranyschopnost pokožky, zklidňuje pokožku po opalování a příznivě působí při popáleninách. Levandulový olej má protizánětlivé, dezinfekční účinky a používá se při léčbě ekzémů a plísní. Podporuje hojení poškozené pokožky a je výborným repelentem.

Nabízí uvolnění ztuhlému svalstvu po sportovní nebo fyzické námaze. Levandule odhání „nečisté myšlenky“ a posiluje ego. Závan levandule dokáže pozvednout náladu, čichové smysly totiž dokážou zásadním způsobem ovlivnit fungování mozku. Uvolňuje nervové napětí, vynikající při nespavosti, bolestech hlavy.

Značka

Dulce

Typ pleti

Normální, Problematická s akné, Suchá, Zralá

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Dulcia – Hloubkový peeling s dvojím účinkem 75 ml“

Dulcia – Hloubkový peeling s dvojím účinkem 75 ml
Zakúpením získate 2 095 vernostných lístkov!