Dulcia – Maska ke stažení pórů Čistící komplex 100 g

Maska ke stažení pórů Čistící komplex je bahenní maska, která účinně stahuje póry , které efektivně čistí, uvolňuje a zmenšuje . Minimalizuje zánětlivé procesy. Vytahuje povrchové toxiny a nečistoty, regeneruje a urychluje hojení po akné. Pokožku změkčuje a celkově zlepšuje její vzhled.

jemná a tedy vhodná i pro citlivou pleť

pomáhá s minimalizací výskytu akné

eliminuje toxiny, bakterie a má protizánětlivé účinky

s tahuje a čistí póry

489 

Zakúpením získate 2 445 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

 

Maska ke stažení pórů Čistící komplex značky Dulcia natural

Přírodní pleťová maska ​​má intenzivní vyživující a čistící schopnost . Hloubkově čistí póry, doplňuje potřebnou vlhkost a snižují tvorbu jemných linií vrásek. Pravidelná aplikace pleťové masky je neodmyslitelnou součástí kompletní péče o pleť.

Nádherně voňavá bahenní pleťová maska ​​účinně stahuje póry, které efektivně čistí, uvolňuje a zmenšuje. Minimalizuje zánětlivé procesy . Vytahuje povrchové toxiny a nečistoty, regeneruje a urychluje hojení po akné. Pokožku změkčuje a celkově zlepšuje její vzhled. Je dostatečně jemná i pro citlivou pleť.

Maska ke stažení pórů Čistící komplex je skvělou volbou k pročištění všech typů pleti, zvláště problematické. Vysoký podíl rostlinných extraktů a čistících složek pomáhá minimalizovat akné , absorbovat nadbytečný maz usazený v pórech a zároveň ovlivňovat funkci mazových žláz. Tato přírodní pleťová maska ​​zklidňuje pleť. Má silnou čistící schopnost s protizánětlivým účinkem. Intenzivně bojuje proti bakteriím způsobujících akné. Aktivní látky pocházející z černého kmínu, magnólie, manuky a chaulmoogra vynikají antimikrobiálními vlastnostmi, minimalizují zánětlivé stavy v pokožce.

Mastná pokožka má přirozeně viditelnější póry, jelikož produkuje více kožního mazu (sebum). Póry jsou malé otvory vlasových folikul a mazových žláz, přes které se vylučuje sebum a jiné mikroskopické částice. Mají ochrannou funkci – kožní maz funguje jako bariéra před špínou, ztrátou vlhkosti a bakteriemi. Úkolem aktivních složek je póry zjemnit, a především zlepšit jejich průchodnost, aby se neucpávaly a nezvětšovaly. Pokud nejsou dlouhodobě a důkladně vyčištěny, pokožka se uvolňuje a předčasně stárne. Zanesené póry mají tendenci se zvětšovat a narušovat kožní vazby, což může způsobovat ochabování. V případě nadbytečné tvorby kožního mazu, pórek se ucpe odumřelými buňkami, bakteriemi a nečistotami, které se začnou množit a způsobovat záněty až akné.

Použití

Naneste na důkladně vyčištěnou pleť, krk a dekolt. Vyhněte se oblasti očí. Nechte působit 15 – 20 minut. Pro změkčení pomasírujte pokožku vlhkými prsty nebo konjak houbou . Masku jemně smyjte vlažnou vodou. Potom pleť ošetřete oblíbenými pleťovými přípravky jako jsou květinové vody, séra a krémy.

Použijte 2 – 3 krát do týdne dle potřeby a stavu pleti. Účinek masky zvýšíte aplikací pleťového peelingu před jejím nanesením. Odstraní zrohovatělou část pokožky, díky čemuž se aktivní složky snáze absorbují do jejích hlubokých vrstev.

Náš tip: Použijte malé množství masky ke stažení pórů lokálně k nedokonalosti (vyrážce) během noci.

Maska ke stažení pórů Čistící komplex obsahuje:

Hroznový olej zjemňuje pokožku a dodává jí vitamíny. Zklidňuje ji a chrání před ztrátou přirozené vlhkosti, obnovuje pocit pohodlí. Dokáže stimulovat vlastní obranyschopnost každé kožní buňky. Upevňuje kolagenová vlákna. Má lehkou texturu, rychle se vstřebává. Další výjimečnou vlastností je schopnost zpomalit odbourávání kyseliny hyaluronové, která udržuje potřebnou vlhkost pokožky. Hroznový olej hloubkově čistí, má protizánětlivé účinky. Je vhodný především pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť.

Čistící komplex jedinečná směs přírodních látek se silnými čistícími schopnostmi. Má protizánětlivé účinky, aktivně bojuje proti bakteriím způsobujících akné. Antimikrobiální vlastnosti minimalizují zánětlivé stavy v pokožce, redukují komedony a nadprodukci kožního mazu.

Zelený jíl se také nazývá bentonit. Vyniká absorpčními vlastnostmi. Pokožku zbavuje toxinů, z pórů odstraňuje nečistoty a přebytečný maz. Pomáhá s aknózní a zanícenou pokožkou, kterou čistí a zklidňuje.

Bílý jíl čistí a zabraňuje ucpávání pórů a následnému vzniku akné. Působí jemně exfoliačně, stahuje póry, reguluje tvorbu kožního mazu.

Zinek má antibakteriální účinky, potlačuje záněty. Dokáže tlumit zvýšenou produkci mazových žláz, která zapříčiňuje akné. Absorbuje přebytečnou vlhkost a zabraňuje bakteriím, aby se rozkládaly a množily.

Allantoin je zvlhčovač, který utišuje podrážděnou pokožku. Má hydratační a zjemňující účinky. Podporuje růst nových buněk. Má ochrannou funkci a dokáže redukovat póry a černé tečky.

Rozmarýnový extrakt má antibakteriální a antimykotické vlastnosti, které ničí bakterie, plísně a viry na kůži. Stimuluje obnovu zdravých buněk. Pleť zvláčňuje a zlepšuje její krevní oběh. Přítomné antioxidanty zabraňují poškození kůže.

Balení

Skleněná nádobka pro zachování kvality.

Nejdůležitější suroviny pro výrobu skla poskytuje příroda – křemenný písek, vápno, soda, dolomit a živec – se v ní vyskytují prakticky v neomezeném množství. Hlavním úkolem skla je chránit produkt před vnějšími vlivy, zejména před kyslíkem a světlem. Na bíle zbarvená skleněná nádoba ochrání produkt před světlem a tak je vhodnější alternativou při ochraně výrobku před slunečními paprsky jako průhledná nádobka. Světlo může změnit barvu produktu, způsobit ztrátu cenných látek, nepříznivě ovlivnit kvalitu a snížit trvanlivost produktu.

Sklo je nepropustné a odolné. Má zdravotní výhody, zachovává ve výrobku složky v dobrém stavu a skleněný obal nereaguje chemicky s jeho obsahem. Sklo nereaguje s cizorodými látkami a ani je neabsorbuje. Nepropouští barvy, nepřenáší vlastnosti, nevzniká žádná difúze. Přes sklo nepronikne ani kyslík, což je pro uchování kvality výrobku velmi důležité. Mějte však na paměti, že plastový obal s pumpičkou, bude v určitých případech lepší ochranou před kyslíkem než skleněná nádoba s otevřeným hrdlem, která vystavuje produkt vzduchu a prstem při každém použití. Pro produkty s obsahem vodní složky a tedy podstatně vyšším bakteriálním potenciálem jsme zvolili plastový airless obal s dvojitým dnem pro naprostou bezpečnost produktu a tím i Vaši.

„Sklo je kapalina, která má takovou viskozitu, že se navenek jeví jako pevná látka.“

Sklo má příznivý vliv na životní prostředí. Sklo je přírodní materiál, který je stoprocentně recyklovatelný bez jakékoli újmy na kvalitě. Recyklace je proto správným rozhodnutím po ekologické i ekonomické stránce. Prostřednictvím sběrných kontejnerů a zařízení pro úpravu starého skla se použité skleněné obaly dostanou do skláren, kde ve formě střepů slouží k výrobě nového obalového skla.

Papírový vnější obal – 100% recyklovaný papír plní funkci ochrany vnějšího obalu a také estetickou úlohu. Můžete jej použít pro tvůrčí činnost v domácnosti, například vystřihnout si pěknou krajku nebo ji vymalovat. Nepotřebný obal odhoďte do modré sběrné nádoby na papír.

Obaly jsou plně recyklovatelné resp. znovu použitelné, prosíme RECYKLUJTE je!

Hmotnost masky ke stažení pórů Čistící komplex je 100g.

Složení masky ke stažení pórů Čistící komplex

100% přírodní složky. 65,6% z BIO produkce.

Aloe Barbadensis Leaf Juice

První zápisky o léčivé rostlině aloe vera mají tisíce let a pocházejí ze starého Egypta. S aloe vera si při léčení vypomáhal i Hippokrates a Kryštof Kolumbus říkal této rostlině „doktor v květináči“. Aloe barbadensis je nejvzácnější a nejvyhledávanější odrůda aloe vera z asi 300 druhů této rostliny. Jeho účinky na krásu využívala také krásná Kleopatra, pomáhalo jí pěstovat si krásu a udržovat svěží a vitální pokožku a tělo.

Aloe vera je zdrojem širokého spektra vitálně důležitých elementů, jakými jsou vitamíny (A, B1, B2, B6, B12, C, E), minerály (vápník, fosfor, draslík, sodík, chlór, ale také mangan, měď, zinek či chrom ), aminokyseliny (aloe vera obsahuje až osm esenciálních aminokyselin) a dokonce i enzymy, lektiny, saponiny – účinné látky proti virům, bakteriím, plísním a infekcím. „Čistící“ lignin dodává schopnost proniknout látkám hluboko do kůže. Antrachinony slouží jako prostředek k tišení bolesti, ale také proti růstu bakterií a virům.

Šťáva z této rostliny má adaptogenní dispozici, to znamená, že každá buňka lidského těla využije jen ty látky, které právě potřebuje. Pro zachování zmíněných nutričních kvalit, které se nacházejí v rosolovité hmotě listu aloe vera, je důležité zajistit správné pěstování rostliny aloe vera a následně její zpracování, aby se předešlo oxidaci, během níž dochází k úbytku zdraví prospěšných látek. Rosolovitá hmota listu vystavená působení kyslíku (více než 4 hod.) oxiduje a stává se bezcennou (podobnou reakci poznáte na rozkrojeném čerstvém jablku – rychle hnědne). Aloe se musí stabilizovat.

Stabilizace je patentovaný proces za studena, který zajistí, že aloe zůstane přesně takové, jako kdybyste právě list aloe seřízli sami. Při tomto procesu není použito ani teplo (stabilizační proces probíhá při teplotě kolem 30 °C), ani chemické látky – zničily by účinné složky aloe vera. Aloe vera ochraňuje organismus před nežádoucími účinky volných kyslíkových radikálů, opravuje a regeneruje poškozené buňky a tkáň, dokáže dovést buňky imunitního systému na místo poškození. Aloe vera má silné detoxikační atributy, které pomáhají tělu při odstraňování odpadních materiálů, toxinů a bakterií iz vašeho trávicího systému.

Kaolin

Bíly jíl je hornina, která je složena z minerálů kaolinit a křemenných zrn. Přirozeně se vyskytuje v horninách, má bílou až hnědou barvu a je bohatý na křemík. Má absorbční vlastnosti, proto je vynikající v pleťových maskách a produktech určených k čištění a detoxikaci pleti. Z pleti pomáhá vytahovat nečistoty jako jsou prach, špína, přebytečný maz a všechny druhy znečišťujících látek, které ucpávají póry. Čistí póry, zabraňuje jejich ucpávání a následnému vzniku akné. Působí jemně exfoliačně, pročišťuje a stahuje póry, reguluje tvorbu kožního mazu. Vhodný pro mastnější pokožku, ale rovněž neuškodí ani citlivé a podrážděné pokožce.

Montmorillonit

Zelený jíl byl původně nalezen u francouzské vesnice Montmorillon. V dnešní době představuje běžný, přírodní typ jílu, který se nazývá také bentonit. Obsahuje minerály jako vápník, hořčík a železo. Vzniká svými absorpčními vlastnostmi. Používá se také jako zahušťovadlo.

Má silné antioxidační vlastnosti, pokožku zbavuje toxinů. Z pórů okamžitě odstraňuje nečistoty a přebytečný maz. Pomáhá s léčbou mastné, problematické pokožky s akné a zánětlivými ložisky, které čistí a zklidňuje. Zastavuje riziko výskytu kožních infekcí. Poskytuje ochranu před nežádoucími vlivy UV záření.

Vitis Vinifera Seed Oil

Hroznový olej se získává ze semen zralých hroznů. Vzhledem k jeho mírné, jemné chuti a jedinečným účinkům pro zdraví je vysoce ceněný. Na výrobu jednoho litru oleje je zapotřebí až 50 kg hroznových jadérek z červených hroznů. Dokázalo se, že jadérka posilují imunitní systém a úspěšně bojují proti volným radikálům. Obsahuje účinné látky jako jsou tuk, vitamíny A, B, C, E, F, omega-3, omega-6 a omega-9 mastné nenasycené kyseliny.

Hroznová pecička má řadu cenných vlastností, obsahuje vysokou koncentraci vitamínu E, který je široce známý pro jeho antioxidační vlastnosti. Vzhledem k vysokému obsahu polynenasycených mastných kyselin (až 76 % kyseliny linolové) zabraňuje zánětu. Hroznový olej má nejméně nasycených mastných kyselin, žádný cholesterol a sodík a má velké množství flavonoidů. Procyanidin má vysoký antioxidační účinek, podobně jako vitamíny C a E, ale je silnější 20x více než vitamín C a 50x více než vitamín E.

Hroznový olej na rozdíl od jiných olejů lze zahřát i na vysokou teplotu, aniž by ztratil na své kvalitě a hodnotě. Obsahuje esenciální živiny, jako jsou vitamíny a stopové prvky. Jsou v něm nejvíce zastoupeny vitamíny skupiny B a minerály jako fosfor, draslík, vápník a magnesium. Olej má protizánětlivé a antibakteriální účinky. Vitaminizuje a zjemňuje pokožku, zabraňuje předčasnému stárnutí, vyhlazuje a chrání pleť před ztrátou přirozené vlhkosti, zklidňuje pokožku, obnovuje pocit pohodlí.

Každou buňku v pokožce vyburcuje k vlastní obranyschopnosti, upevňuje kolagenová vlákna, má lehkou texturu a rychle se vstřebává. Mezi jeho výjimečné vlastnosti patří schopnost brzdit odbourávání kyseliny hyaluronové, která má v pokožce na starosti udržování potřebné vlhkosti. Hroznový olej je vynikající a obzvlášť vhodný pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť.

Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate

Olivový emulgátor s certifikátem Ecocert 100% organický, beziontový a PEG-free rostlinný emulgátor vyrobený z olivového oleje. Emulgátor je činidlo umožňující vznik emulze ze dvou nebo více vzájemně nemísitelných kapalných látek. vody a tuku tím, že zmenšuje povrchové napětí. Olivem 100 má vynikající hydratační vlastnosti, pomáhá pokožku zvláčňovat. Snižuje ztrátu vlhkosti a je hypoalergenní. Získává se z olivového oleje esterifikací mastných kyselin, sorbitolu a cetearyl alkoholu. Sorbitol patří do skupiny alkoholických cukrů, přirozeně se vyskytujících v ovoci a zelenině (jablka, hrušky, třešně, hrozny…). Je to přírodní sladidlo. Cetearyl alkohol je emulgátor 100% rostlinného původu, poskytuje krémovité a změkčující textury bez mastného filmu as příjemným pocitem na dotek.

Dulce natural používá vysoce kvalitní olivový emulgátor, který splňuje nejpřísnější certifikaci COSMOS. Prestižní světový certifikát pro přírodní a organickou kosmetiku.

Glycerin

Vyrábí se z kokosového oleje, je to přírodní a tělu vlastní látka, která na sebe váže vodu. Má hlavně hydratační a obnovující vlastnosti, vytváří ochrannou bariéru před vysušením. Dodává pokožce jemnou hedvábnou a vláčnou vrstvu a zabraňuje ztrátě vlhkosti, pomáhá vytvářet ochrannou bariéru kůže. Důležitá je jeho koncentrace v konečném výrobku.

Amylum Maydis

Kukuřičný škrob je jednou z nejběžnějších přísad v kuchyni, ale vynikající také pro využití v kosmetice. Náš kukuřičný škrob je nemodifikovaný, čistý, v bio kvalitě. Kukuřičný škrob má vlastnost odstranit zápach a natáhnout vlhkost z pokožky, proto je vynikající účinnou složkou deodorantů.

Tento škrob má chladivou až hedvábnou texturu a má schopnost uklidnit pálení a zarudnutí pokožky. Kukuřičný škrob dokáže natahovat vlhkost z pokožky a tím vázat na sebe toxiny, které uvízly v pokožce, a tak je vhodný do pohlazujících koupelí ak detoxikaci pokožky zvenčí.

Water, Taraktogenos Kurzi Seed Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Leptospermum Scoparium Branch/Leaf Oil, Potassium Lauroyl Wheat Amino Acids, Palm Glycerides, Capryloyl Glycine, Magnolia Grandiflora Bark Extract

Jedinečnou směs přírodních látek (ČISTICÍ KOMPLEX), která má silnou čistící schopnost, má protizánětlivé účinky a aktivně bojuje proti bakteriím způsobujících akné. Aktivní látky pocházející z černého kmínu, magnólie, manuky a chaulmoogra mají antimikrobiální vlastnosti a minimalizují zánětlivé stavy v pokožce.

 • Má antimikrobiální vlastnosti proti bakteriím P. acnes
 • Minimalizuje zánětlivé stavy ve smíšené pokožce
 • Snižuje komedony, pustuly a pupínky
 • Reguluje produkci kožního mazu
 • Silný antioxidant
 • Antimikrobiální aktivita
 • acnes je lehce odolný proti antimikrobiálním látkám
 • Je zapotřebí široký rozsah antimikrobiálních mechanismů
 • Synergický účinek směsi
 • Na základě výsledků in vitro a in vivo testů ČISTICÍ KOMPLEX prokázání schopnost:
 • Snížení primárního zánětu
 • Snížení zánětu způsobeného P. acnes
 • Snížení růstu dvou různých druhů P. acnes
 • Regulace produkce kožního mazu
 • Snížení komedonů, pustulí a pupínků

Zinc Oxide

Vyrábí se spalováním pár zinku v proudu vzduchu. Na vzduchu přijímá vlhkost a oxid uhličitý a mění se na oxid zinečnatý. Zinek je měkký, lehce tavitelný kov, používá se od středověku a jeho přítomnost v potravě je nezbytná pro správný vývoj organismu. V zemské kůře je poměrně bohatě zastoupen. Průměrný obsah činí přibližně 100 mg/kg.

I v mořské vodě je jeho koncentrace značně vysoká – 0,01 miligramu v jednom litru. Hlavním minerálem zinku je zinkit. Bílý prášek bez zápachu, chemický vzorec ZnO – vypadá nenápadně, ale jaké má v přírodní kosmetice široké využití. Je to aktivní složka v deodorantech, antiseptický a antibakteriální ochranný prostředek na akné nebo opruzeniny na dětských hýždích, nebo na nohou.

Zinek je antibakteriální, potlačuje záněty, dokáže tlumit zvýšenou produkci mazových žláz, která zapříčiňuje akné. V deodorantech absorbuje přebytečnou vlhkost, ale hlavní je, že je antibakteriální a zabraňuje bakteriím, aby se rozkládaly a množily a rozkládaly pot, což je hlavní příčina zápachu. Oxid zinku neproniká do pokožky, zůstává na povrchu a vytváří ochrannou bariéru na pokožce.

Je to ideální minerální filtr, který ochrání velmi přirozeným způsobem pokožku před UVA a UVB paprsky. Funguje jako zrcadlo na pokožce, od kterého se sluneční paprsky odrazí a tak neproniknou přes pokožku a nepoškozují ji. Vytváří mechanický fyzikální filtr proti slunci, je fotostabilní. Náš oxid zinku je v bezpečných mikročásticích, což znamená, že do pokožky neproniká jako nebezpečné nanočástice, které mají toxický efekt na lidský organismus. Proto také zanechává na pokožce bílý film.

Dehydroacetic acid, Benzoic acid, Sorbic acid, Benzyl alcohol

V první řadě bychom chtěli objasnit, že kosmetické výrobky skutečně potřebují konzervaci, aby se zabránilo mikrobiálnímu růstu, poškození kosmetického výrobku a potenciálním kožním infekcím, které mohou mít dlouhodobé nepříznivé vlivy na vaši pokožku. Je mimořádně důležité chránit před poškozením výrobek a tedy i Vás. Pro nás je rovněž důležité, aby byla konzervace jemná a šetrná a neměla absolutně žádný negativní dopad na Vaše zdraví. Ke jemné a šetrné konzervaci výrazným způsobem dopomáhají i naše obaly, díky nimž postačí nejnižší koncentrace konzervační směsi.

Dulcia natural používá přírodní a ekologický systém na ochranu kosmetického výrobku, který je v souladu s normami Ecocert a COSMOS. Jedná se o synergickou směs organických sloučenin – organických kyselin a alkoholu. Organická konzervační sloučenina je konzervační systém bez parabenu, neformaldehydový, bez isotiazolonu. Je vyvinuta ke snížení rizika bakteriální kontaminace. Je navržena tak, aby zajistila širokou škálu ochrany s využitím optimalizovaných a inovativních synergických směsí přičemž se myslí na enviromentální odpovědnost a udržitelný rozvoj. Je to ekologicky certifikovaná formulace k zajištění ochrany produktů a lidí.

Všechny komponenty jsou uvedeny na seznamu konzervačních látek schválených pro přírodní a organickou kosmetiku nejprestižnějších světových certifikátů.

Allantoin

Extrahován je z ekologicky pěstovaných rostlin, přičemž se nachází zejména v jírovci koňském, kostivalu lékařském, javoru nebo pšeničných klíčcích.

Allantoin je zvlhčovač, který pomáhá odstraňovat podráždění pokožky. Pomáhá hydratovat a zjemňovat pokožku a podporuje růst nových kožních buněk.

Chrání, uklidňuje pokožku a napomáhá k minimalizaci pórů a černých teček. Podporuje růst nových buněk a obnovuje kožní tkáně. Chrání před UV zářením, omezuje působení volných radikálů. Má jemné keratolitycké účinky (odstraňuje odumřelé buňky pokožky). Nevykazuje žádné známky toxicity, dráždivosti a je vhodný také pro velmi citlivou pokožku.

Rosmarinus Officinalis Leaf Extract

Rozmarýn je stálezelený keř, který je intenzivně kafrovitě-kořenitě vonící a má hořkou chuť. Tato aromatická bylina je původem z teplého, slunečného Středomoří, i když se může pěstovat prakticky kdekoli, pokud ji přinesete dovnitř během chladných zimních měsíců. Jeho zelené jehličí má různé využití v kuchyni a v přírodní medicíně, která používá čerstvé nebo sušené byliny pro přípravu čajů, tinktury nebo kapslí ze sušeného práškového extraktu.

Rozmarýnový extrakt obsahuje éterický olej (hlavní složky terpeny a terpenestery borneol, cineol), třísloviny, hořčiny, pryskyřici, saponiny a jiné látky. Podporuje krevní oběh, přispívá ke zklidnění a zmírnění nervového vyčerpání.

Rozmarýnový extrakt zmírňuje otoky kůže, akné a pomáhá i při ekzémech. Podporuje krevní oběh. Rozmarýnový extrakt má vlastnosti, které ničí bakterie, plísně a viry na kůži, což jej činí ideálním pro použití na menších ranách a popáleninách, nebo na problematické pleti, která je ovlivněna dermatitidou, akné, ekzémem nebo lupénkou. Olej pomáhá stimulovat obnovu buněk, podporuje zdravé léčení – vedle tohoto vlhčí pleť a zlepšuje krevní oběh pokožky. Má mnoho výhod od hydratování pokožky a podporování zdravého kolagenového vývoje po boj s volnými radikály, které poškozují pokožku.

Antioxidanty v rozmarýnu pomáhají předcházet poškození kůže a maximalizují tónování pleti tím, že neutralizují volné radikály. Poškození volnými radikály narušuje podpůrnou strukturu v kůži, což vede k vráskám, povislé a nerovnoměrně tónované pleti. Tato aromatická bylina je dobrým zdrojem železa, vápníku a vitamínu B6, který podporuje zdravé hladiny kolagenu. Rozmarýn je také bohatým zdrojem manganu, minerálu, který pomáhá minimalizovat vrásky a chrání pokožku před poškozením.

Xanthan Gum

Xantanová guma je jemný prášek získaný kvašením cukru. 100% přírodní stabilizátor a emulgátor se využívá v potravinářství a v kosmetice. Používá se jako zahušťovadlo, stabilizátor emulzí a zvlhčující látka, která dokáže na sebe navázat vodu a udržet ji po dlouhou dobu v pokožce. Získává se procesem fermentace z glukózy a sacharózy. Xantanová guma je polysacharid z bakterie Xanthomonas campestris pocházející z kukuřice. Při její výrobě nebyly použity žádné geneticky modifikované suroviny.

Lavandula Angustifolia Oil

Levandule lékařská je aromatická a léčivá rostlina. Krásný a bohatý keř se vyskytuje hlavně na slunečních svazích. Přenádherná vůně, která nikdy neunaví a vždy překvapí svou nekončící energií, zregeneruje unavené tělo, uklidní svalové a nervové napětí. Levandule podporuje vlastní obranyschopnost pokožky, zklidňuje pokožku po opalování a příznivě působí při popáleninách. Levandulový olej má protizánětlivé, dezinfekční účinky a používá se při léčbě ekzémů a plísní. Podporuje hojení poškozené pokožky a je výborným repelentem.

Nabízí uvolnění ztuhlému svalstvu po sportovní nebo fyzické námaze. Levandule odhání „nečisté myšlenky“ a posiluje ego. Závan levandule dokáže pozvednout náladu, čichové smysly totiž dokážou zásadním způsobem ovlivnit fungování mozku. Uvolňuje nervové napětí, vynikající při nespavosti, bolestech hlavy.

Salvia Officinalis Oil

Název pochází z latinského slova salvia znamenajícího „léčit“. Šalvěj je velmi známá bylinka, tento olej je získán ze semen rostliny. Olej má neutrální bylinkovou vůni a řídkou konzistenci. Šalvěj má silný protibakteriální účinek. Odstraňuje noční pocení a pomáhá při pracovní přetíženosti a nervozitě.

Šalvějový olej se v kosmetice používá do výrobků pro péči o pleť a vlasy z důvodu vysoké koncentrace kyseliny alfa-linolenové, která napomáhá zadržovat vlhkost v pokožce a ve vlasech, čímž chrání pokožku před vysoušením a olupováním. Velmi vysoká koncentrace antioxidantů činí šalvějový olej velmi účinnou složkou pro zpomalení stárnutí pokožky.

Značka

Dulce

Typ pleti

Citlivá, Mastná, Normální, Problematická s akné

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Dulcia – Maska ke stažení pórů Čistící komplex 100 g“

Dulcia – Maska ke stažení pórů Čistící komplex 100 g
Zakúpením získate 2 445 vernostných lístkov!