Dulcia – Koncentrovaný přípravek PLUS proti vráskám 20 ml

Vysoce koncentrovaný přípravek PLUS proti vráskám je omlazující přípravek, který v několika kapkách stimuluje produkci vlastního kolagenu a zvyšuje hladinu kyseliny hyaluronové. Propojení kyseliny glykolové, vzácných peptidů a přírodní alternativy retinolu úžasně zlepšuje strukturu pokožky, zjemňuje rýhy, vrásky a vypíná ochablou pleť . Dodává krásné jednotné zabarvení.

redukuje vrásky, snižuje hloubku vrásek, vypíná pokožku

zjemňuje a rozjasňuje pleť, zvyšuje její elasticitu

obnovuje a opravuje pokožku

má protizánětlivé účinky a stimuluje produkci kolagenu

Original price was: 489 Kč.Current price is: 419 Kč.

Zakúpením získate 2 095 vernostných lístkov!

Možnosti dopravy

 

Kategorie:

Koncentrovaný přípravek PLUS proti vráskám značky Dulcia natural

Vysoce koncentrovaný omlazující přípravek PLUS proti vráskám v několika kapkách stimuluje produkci vlastního kolagenu a zvyšuje hladinu kyseliny hyaluronové. Propojení kyseliny glykolové, vzácných peptidů a přírodní alternativy retinolu úžasně zlepšuje strukturu pokožky , zjemňuje rýhy, vrásky a vypíná ochablou pleť. Dodává jednotné zabarvení pleti .

Díky kombinaci aktivních látek a AHA kyselin se přípravek dostává do hlubokých vrstev, kde pokožku vyplňuje a vyživuje na buněčné úrovni a regeneruje ji během noci. Mikrobiotika chrání před poškozením.

Koncepce tohoto přírodního přípravku proti vráskám je cílená a systematická, zaměřená na zdokonalení přirozených funkcí pokožky. Stárnutí pokožky začíná uvnitř, ve vrstvě kterou pouhým okem není vidět, na buněčné úrovni. Jeho lehká hydrogelová struktura funguje jako „buněčný lifting“ – působí na buněčné úrovni, ve vnitřních vrstvách kůže, kterou aktivně regeneruje, stimuluje a chrání, čímž zpomaluje příznaky stárnutí .

S věkem se dělící schopnost keratinocytů („živé“ buňky) v bazální membráně kůže zpomaluje, akumulační schopnost korneocytů („mrtvé“ buňky) na povrchu urychluje a tak dochází ke ztenčení pokožky, hrubnutí její nejsvrchnější části a následně k tvorbě a zvýraznění. Pro zjemnění pokožky a lepší proniknutí aktivních látek je formulace obohacena o jedinečnou kyselinu glykolovou. Tato AHA kyselina posiluje pronikání výživných látek do hloubky buněk, díky čemuž se regenerace, výživa a stimulace začíná od základní buňky .

Vzácný komplex peptidů snižuje viditelné znaky stárnutí reaktivací kožních buněk a indukuje produkci molekul jako je kolagen typu I, kyselina hyaluronová a fibronektin. Zlepšuje vzhled linií a vrásek, vede ke zvýšení pevnosti a objemu pokožky, zlepšuje její strukturu. Jsou základními stavebními částicemi kůže, jejich aplikací je posilována celková struktura kůže a tedy i její ochranná bariéra.

Tím, že stimulují tvorbu kolagenu , pomáhají k lepší hydrataci a zadržení vlhkosti uvnitř buněk. Dokáží předávat informace a když například poklesne v pleti obsah kolagenu, peptidy vyšlou signály na základě kterých začne vlastní produkce kolagenu. Tím si pleť zachová svoji hydrataci, pevnost a pružnost. Pleť zklidňují, pomáhají se zbavit zánětů a podporují ochrannou bariéru pleti .

Extrakt z mořského fenyklu napodobuje svými vlastnostmi retinoidy, které na rozdíl od nich nezpůsobují podráždění ani fotosenzitivitu pokožky. Jeho působení podobné „retinoidům“ snižuje vylučování kožního mazu, redukuje vrásky a nedokonalosti v důsledku stárnutí pokožky a zanechává pokožku hladkou, rovnoměrnou a hebkou.

Formulace obsahuje látky, které poskytují buňkám rychlou energii , díky čemuž Vám jediná kapka zajistí okamžitý účinek . Energetická složka nabudí buňky, které pracují rychleji a tím je každá aktivní složka lépe přijata a efekt se tak znásobuje. Výrazně zlepšuje kožní mikrobiotu, díky čemuž je pokožka odolnější vůči vnějším nepříznivým vlivům a celkově je zdravější.

Použití

Přípravek obsahuje 100% aktivních složek tím je vysoce efektivní ak dosažení požadovaného účinku postačí nanést malé množství.

Koncentrovaný přípravek PLUS proti vráskám naneste večer na důkladně vyčištěnou pleť lokálně nebo na celou pokožku 2 – 3 krát do týdne. Použijte samostatně nebo podle potřeby použijte ještě sérum nebo krém. Přípravek můžete používat dlouhodobě nebo aplikovat jako intenzivní kúru. Používáte-li přípravek na intenzivní kúru lokálně, doporučujeme toto místo nenakrémovat, pro zachování co nejvyšší koncentrace přípravku. Po použití se nevystavujte slunečnímu záření, jelikož tento přírodní přípravek proti vráskám obsahuje kyselinu glykolovou. Během letních měsíců nezapomínejte svoji pokožku chránit krémem s dostatečnou SPF ochranou a zabraňte tak vytvoření nežádoucí pigmentace.

Koncentrovaný přípravek PLUS proti vráskám obsahuje:

Kyselina glykolová má velmi nízkou molekulární hmotnost a tak „pracuje“ nejen na povrchu pokožky kde odstraňuje zrohovatělou – odumřelou vrstvu ale tím, že snadno přestupuje do kůže, ovlivňuje funkce ve všech jejích vrstvách. To přináší rychlé a viditelné výsledky. Pokožku rozjasňuje, zabrání shlukování melaninu a tím nežádoucí pigmentaci. Stimuluje tvorbu kolagenu, elastinu, což vede ke snižování linií a vrásek. Vytváří pomyslnou nálevku v pokožce čímž napomáhá k výrazně lepší penetraci účinných složek.

Komplex peptidů snižuje viditelné znaky stárnutí reaktivací kožních buněk a indukuje produkci molekul jako je kolagen typu I, kyselina hyaluronová a fibronektin. Zlepšuje vzhled linií a vrásek, vede ke zvýšení pevnosti a objemu pokožky, zlepšuje její strukturu. Peptidy jsou aminokyseliny životně důležité pro procesy buněčné komunikace, regulace proteinů a buněčného růstu. Peptidy jsou aminokyseliny životně důležité pro procesy buněčné komunikace, regulace proteinů a buněčného růstu. Peptidy pracují na třech úrovních:

 1. dávají podnět a stimulují fibroplasty k tvorbě kolagenu, elastinu.
 2. mají uvolňující efekt – povolují tonus svalstva, které je zodpovědné za pohyb a tím vznik mimických vrásek
 3. mají obnovující efekt – mají schopnost napravovat narušené části kůže, čímž ji zevnitř léčí

Dokáží přenášet informace o poškození a tak opravují narušené části kůže.

Fermentovaná řasa Alteromonas má schopnost napínat kolagenová vlákna v pokožce, a tak s okamžitým efektem viditelně vyplňovat a zjemňovat vrásky.

Retinol like (mořský fenykl) je aktivní látka, jedná se o CO2 extrakt vosků, který působí na pokožku podobně jako retinoidy. Jeho účinek podobný „retinoidům“ snižuje vylučování kožního mazu, zmírňuje vrásky, rozjasňuje pokožku. Stejně jako retinoidy stimuluje množení keratinocytů, aby byla pokožka pevnější a hustší. Snižuje soudržnost rohovkové vícevrstvé zrohovatělé vrstvy, čímž eliminuje povrchové odumřelé buňky, podporuje uvolnění mazu z pórů a pomáhá odstraňovat černé tečky a pustulky. Výrazně zlepšuje strukturu a sjednocuje barevný tón pleti.

Actibiom je mikrobiotickou složkou tvořenou biokomplexem z řas obohacenou mořským exopolysacharidem a minerálních látek z mořské vody. Mikrobiota pokožky je zastoupena různými druhy mikroorganismů, které hrají hlavní roli ve zdraví kůže. Důležitým aspektem je, aby dobré bakterie zůstaly v rovnováze s těmi škodlivými i během našeho někdy stresujícího životního stylu. Složení Actibiome-u je navrženo tak, aby kopírovalo zdravou a vyváženou „stravu“ pro pokožku. Je kombinací složek poskytujících výživné látky na podporu dobrých bakterií a regulaci těch škodlivých.

Extrakt z červené řasy Jania Rubens obsahuje přírodní aminokyselinu taurin, která vyniká svými energizujícími vlastnostmi, stimuluje počet a délku fibroplastů a tím posiluje strukturu pokožky. Má až 10x silnější, povzbuzující účinek na pleť jako například syntetický taurin. Zajistí bleskovou hydrataci a eliminuje příznaky únavy s okamžitým efektem.

Raykami pomáhá nabíjet kůži ochrannými vlastnostmi, které pocházejí z rostliny z jednoho z posledních pralesů na planetě. Protože je Raykami bohatá na polyfenoly, je schopna inhibovat oxidaci, redukuje nežádoucí účinky způsobované UV zářením i poškození buněk způsobované volnými radikály. Poškození kůže, které způsobuje UV záření a také vysoce energetické viditelné světlo (HEV), známé také jako modré světlo, aktivuje předčasné a zrychlené stárnutí kožní tkáně, jejímiž prvními znaky jsou hluboké pigmentové skvrny a nerovnoměrná pokožka. Raykami napravuje poškození v hlubokých vrstvách pokožky, které není pouhým okem viditelné. Poškození pokožky vzniká v hlubokých jejích vrstvách dříve než je patrné navenek.

Beta-karoten je nejvýznamnějším provitamínem vitamínu A. Je známý svými antikarcinogenními účinky, dokáže likvidovat volné radikály v pokožce člověka. Antioxidační účinek betakarotenu slouží také jako ochrana kůže před vznikem volných radikálů účinkem UV záření. Prostřednictvím UV záření se prudce zvyšuje množství škodlivých volných radikálů v pokožce, zatímco betakarotenu ubývá. Pokožka se spálí a projeví jako zánět kůže. Tím se zničí povrchová vrstva kůže, zčervená, stává se citlivou. Betakaroten potřebuje určitý čas, aby začal skutečně „správně“ pracovat, takže dlouhodobé používání přípravků s betakaroteny je velmi užitečné.

Vitamin E je významný antioxidant, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Pomáhá odstraňovat volné radikály, ochraňuje buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím.

Série PLUS doplní běžnou kosmetickou péči, posílí a zrychlí její účinek způsobem, jaký je typický pro profesionální ošetření pleti. Aktivní rostlinné látky v produktech jsou zkoordinovány tak, aby ladily s vaší běžnou pleťovou péčí. Přípravky PLUS od značky Dulcia natural jsou vyrobeny bez použití jakýchkoli nosičů, prázdných složek a parfémů . Přípravky z linie PLUS také neobsahují esenciální oleje ani konzervanty .

Balení

Skleněná nádobka s pipetou pro zachování kvality výrobku a snadné dávkování.

Nejdůležitější suroviny pro výrobu skla poskytuje příroda – křemenný písek, vápno, soda, dolomit a živec – se v ní vyskytují prakticky v neomezeném množství. Hlavním úkolem skla je chránit produkt před vnějšími vlivy, zejména před kyslíkem a světlem. Na bíle zbarvená skleněná nádoba ochrání produkt před světlem a tak je vhodnější alternativou při ochraně výrobku před slunečními paprsky jako průhledná nádobka. Světlo může změnit barvu produktu, způsobit ztrátu cenných látek, nepříznivě ovlivnit kvalitu a snížit trvanlivost produktu.

Sklo je nepropustné a odolné. Má zdravotní výhody, zachovává ve výrobku složky v dobrém stavu a skleněný obal nereaguje chemicky s jeho obsahem. Sklo nereaguje s cizorodými látkami a ani je neabsorbuje. Nepropouští barvy, nepřenáší vlastnosti, nevzniká žádná difúze. Přes sklo nepronikne ani kyslík, což je pro uchování kvality výrobku velmi důležité. Mějte však na paměti, že plastový obal s pumpičkou, bude v určitých případech lepší ochranou před kyslíkem než skleněná nádoba s otevřeným hrdlem, která vystavuje produkt vzduchu a prstem při každém použití. Pro produkty s obsahem vodní složky a tedy podstatně vyšším bakteriálním potenciálem jsme zvolili plastový airless obal s dvojitým dnem pro naprostou bezpečnost produktu a tím i Vaši.

„Sklo je kapalina, která má takovou viskozitu, že se navenek jeví jako pevná látka.“

Sklo má příznivý vliv na životní prostředí. Sklo je přírodní materiál, který je stoprocentně recyklovatelný bez jakékoli újmy na kvalitě. Recyklace je proto správným rozhodnutím po ekologické i ekonomické stránce. Prostřednictvím sběrných kontejnerů a zařízení pro úpravu starého skla se použité skleněné obaly dostanou do skláren, kde ve formě střepů slouží k výrobě nového obalového skla.

Obaly jsou plně recyklovatelné resp. znovu použitelné, prosíme RECYKLUJTE je!

Objem koncentrovaného přípravku PLUS proti vráskám je 20 ml.

Složení koncentrovaného přípravku PLUS proti vráskám

100% přírodní složky. 77,8% z BIO produkce.

Rosa Damascena Flower Water

Nádherně, omamně voňavá růžová voda nejvyšší kvality je čistě přírodním produktem, který skvěle prospívá naší kráse. Jedná se o extrakt z lupenů damascénské růže, obsahuje těkavé a vonné látky z růží, které jsou rozpustné ve vodě. Růžová voda má především silné antibakteriální účinky, výborně kůži dezinfikuje a zabraňuje zánětlivým procesům.

Je to vynikající pleťová voda s tonizačními účinky, která pokožku čistí, vyrovnává pH a zároveň výborně hydratuje, nedovolí jí vysychat, stimuluje regenerační procesy. Růžová voda hloubkově čistí póry, zlepšuje regeneraci pokožky. Nezpůsobuje žádné alergické reakce, je mimořádně šetrná a vhodná také pro jemnou a citlivou pokožku dětí. Růžová voda má uklidňující účinky, zabraňuje tvorbě vrásek, odstraňuje otoky a působí jako prevence proti tmavým kruhům pod očima.

V létě můžete aplikovat vodu do rozprašovače a až vám bude velmi horko, stačí si nastříkat kousek růžové vody na pokožku, okamžitě vás to osvěží, pleť dezinfikuje od potu a pomáhá i na spálenou pokožku od slunce. Růžová voda má také aromaterapeutické účinky, vyvolává příjemnou romantickou atmosféru, uvolňuje, pozvedne vaši mysl. Zároveň má také povzbudivé účinky.

Kromě kosmetických účelů můžeme použít růžovou vodu také při problémech se zdravím. Buď si ji dáte jen tak čistou v malých dávkách po lžičkách, nebo ji přidejte k jídlu. Používá se jak při dezertech, tak při přípravě hlavních jídel. Pro své výrazné antibakteriální účinky se naše růžová voda nemusí stabilizovat žádnými konzervačními látkami, přestože je to čistý vodný roztok bez alkoholu.

Glycolic acid

Alfa-hydroxykyselina nebo více známá zkratka AHA kyselina. Izolovaná bývá z přírodních zdrojů, zejména z cukrové třtiny a řepy, nebo třeba z ananasu nebo hroznového vína. Je to mimořádně silná účinná látka.

Má velmi nízkou molekulární hmotnost a tak „pracuje“ nejen na povrchu pokožky kde odstraňuje zrohovatělou – odumřelou vrstvu ale tím, že snadno přestupuje do kůže, ovlivňuje funkce ve všech jejích vrstvách. To přináší rychlé a viditelné výsledky.

Pokožku rozjasňuje, zabrání shlukování melaninu a tím nežádoucí pigmentaci. Uvolňuje póry a nadbytečný kožní maz, čímž zabraňuje přemnožení usazených bakterií a snižuje tvorbu akné a černých uhrů.

Stimuluje tvorbu kolagenu, elastinu, což vede ke snižování linií a vrásek. Zjemňuje pokožku, zajistí zdravější vzhled a celkovou texturu pleti. Vytváří pomyslnou nálevku v pokožce čímž napomáhá k výrazně lepší penetraci účinných složek.

Squalane (Olive)

Olivový skvalen je luxusní složka, a jak už samotný název napovídá, je to čistý rostlinný skvalen získávaný z oliv. Říká se mu také „přirozený facelift“, protože je podobný lipidům lidské pokožky, což mu umožňuje pronikat hluboko do její tkání, podporovat buněčnou regeneraci a okysličení, hydratovat, hojit a v neposlední řadě vyhlazovat vrásky.

Water (and) Sea-water (and) Glycerin (and) Laminaria Digitata Extract (and) Chlorella Vulgaris Extract (and) Saccharide Isomerate

Je mikrobiotickou složkou tvořenou biokomplexem z řas obohacenou mořským exopolysacharidem a minerálních látek z mořské vody. Mikrobiota pokožky je zastoupena různými druhy mikroorganismů, které hrají hlavní roli ve zdraví kůže. Důležitým aspektem je, aby dobré bakterie zůstaly v rovnováze s těmi škodlivými i během našeho někdy stresujícího životního stylu. Složení Actibiome-u je navrženo tak, aby kopírovalo zdravou a vyváženou „stravu“ pro pokožku. Je kombinací složek poskytujících výživné látky na podporu dobrých bakterií a regulaci těch škodlivých.

Řasy dokáží svým nutričně významným složením vyvážit biologickou rozmanitost kožní flóry. Ve svých buňkách kumulují aktivní vodu a mořské výživné látky, které jsou schopny dále poskytnout naší pokožce. Výživné látky obsažené v nich jsou sacharidy, které jsou zdroji energie pro obnovu kožních buněk, peptidy pro podporu růstu nových buněk a aminokyseliny pro zvýšení pevnosti pokožky.

Actibiome je sestavou extraktu z hnědé mořské řasy Laminaria digitata a extraktu ze zelené sladkovodní mikrořasy Chlorella vulgaris, přičemž oba disponují více než 20 minerálními látkami.

Laminariadigitata, také známá jako atlantická chaluha, je mořskou řasou nacházející se u pobřeží. Je bohatá na sloučeniny, které mají zvláštní využití v kosmetickém průmyslu, jako jsou polygalaktosidy, polymery fukózy a kyselina ursolová. Polygalaktosidy tvoří ochranný zvlhčovací komplex na povrchu pokožky, zatímco polymery fukózy působí jako hydratační látky a kyselina ursolová má funkci ochranné bariéry.

Zelená mikrořasa Chlorellavulgaris zahrnuje široké spektrum vitamínů, aminokyselin, polysacharidů a chlorofylu. Tyto látky stimulují syntézu kolagenu, napomáhají udržovat hydrataci pokožky a podporují její revitalizaci. Pro kosmetické účely se připravuje biofermentací a následným usušením nebo extrakcí, kdy se získává produkt bohatý na biologicky účinné látky. Tato mikrořasa je známá vzácným komplexem peptidů pod názvem „růstový faktor Chlorelly“, právě díky kterému roste v procesu fotosyntézy fascinující rychlostí. Pokožku detoxikuje, zklidňuje problematickou pokožku se sklonem k akné, stimuluje regeneraci poškozených a stárnoucích buněk. Extrakt z tohoto druhu Chlorelly je nabitý aminokyselinami glycin, alanin, lysin a prolin, které jsou stavebními kameny kolagenu u zralé pleti. Že ActibiomeGPA zlepšuje jednotnost pleti není pochyb i díky další složce – mořské vodě. Ta je schopna efektivně léčit jak atopický ekzém tak akné, které je souhrou mastné pokožky a bakterií. Díky vysokému obsahu minerálů, které pohlcují toxiny, je pleť čistá, vyživená a detoxikovaná.

V období přechodného stresu trpí kožní mikrobiota nárůstem primárně mléčných bakterií, které se podílejí na překyselení a zánětu pokožky. Podle aktuálních studií, Actibiome obnovuje rovnováhu naší mikrobioty po 1 týdnu používání. Množství škodlivých bakterií se v průměru snížilo o 36 % po aplikaci Actibiomu dvakrát denně. Na druhé straně, množství bakterií pokožce prospěšných, které se podílejí na ochraně před UV zářením, se snížilo o neuvěřitelných 400 %. Po opětovném vyvážení mikrobioty pokožky následuje výrazné vyvážení pH pokožky a snížení jejího zarudnutí.


Water (and) Alteromonas Ferment Extract

Glycerin

Vyrábí se z kokosového oleje, je to přírodní a tělu vlastní látka, která na sebe váže vodu. Má hlavně hydratační a obnovující vlastnosti, vytváří ochrannou bariéru před vysušením. Dodává pokožce jemnou hedvábnou a vláčnou vrstvu a zabraňuje ztrátě vlhkosti, pomáhá vytvářet ochrannou bariéru kůže. Důležitá je jeho koncentrace v konečném výrobku.

Water (and) Jania Rubens Extract (and) Sodium Carrageenan

Laboratorně kultivovaná mořská řasa Jania Rubens, jejíž vlastnosti jsou identické s přirozeně se vyskytující mořskou řasou. Kultivovaný extrakt z této řasy obsahuje přírodní taurin – aminokyselina, která je velmi dobře známá svými energizujícími vlastnostmi, stimuluje počet a délku fibroplastů a tím posiluje strukturu pokožky. Má až 10x silnější povzbuzující účinek na pleť jako například syntetický taurin, zajistí bleskovou hydrataci a smaže příznaky únavy s okamžitým efektem. Komplex složený z vody, extraktu ze středomořské červené řasy Jania Rubens a sodné soli z karagenanu vytváří vysoce účinnou, povzbuzující formulaci. Zastavuje únavu pleti, kterou vyživuje a omlazuje. Kombinace rostlinného taurinu s oligopeptidy získanými extrakcí červené řasy nabízí okamžitou hydrataci, revitalizaci a ochranu. Tento energetický hydratační koncentrát je vhodný pro unavenou, zralou a namáhanou pleť. Poskytuje také ochranu mladé pleti před nežádoucími plyvy vnějšího prostředí.

Dulcia natural používá vysoce kvalitní extrakt, který splňuje nejpřísnější certifikaci COSMOS. Prestižní světový certifikát pro přírodní a organickou kosmetiku.

Cellulose Gum, Inulin, Xanthan Gum, Fructose, Glucose, Cellulose

Polyfruktóza extrahovaná z kořene čekanky (Cichorium Intybus) a je enzymaticky čištěna na délku řetězce na více než 10 jednotek fruktózy. Kromě obnovy kožního mikrobiomu dodává buňkám energii potřebnou pro jejich metabolismus a jejich funkce.

Nové a vědecky testované prebiotikum pokožky. Prebiotikum je vlastně selektivní doplněk výživy pro naši ochrannou a prospěšnou kožní mikrobiotu. Škodlivé mikroorganismy nemohou prebiotikum metabolizovat. Přirozená pokožka je tak posílena a vyvážená, zatímco škodlivé mikroorganismy jsou znevýhodněny.

Jako první bariéra je naše kožní mikrobiota neustále napadána drsným prostředím. Jemnou rovnováhu naší kožní mikrobioty může narušit znečištění, nadměrné UV záření, domácí chemikálie, agresivní kosmetika. Jejich jedinou soupravou na přežití jsou mrtvé korneocyty, maz a oxidované kožní lipidy. Někdy to prostě nestačí k vyrovnání se s prostředím.

Když tato bariéra slábne, naše pokožka se stává citlivou, suchou, infikovanou, svědící a zvrásněnou: pokožka stárne. Řešením ke zpomalení stárnutí pokožky ak udržení jejího zdravého stavu je dodání energie a ochrana této vzácné bariéry mikrobiotyty pokožky.

Ochrana, posílení a vyvážení mikrobioty lidské pokožky je základní strategií při ochraně zdraví a krásy pokožky. Prebiotická kultura vykazuje výrazné zlepšení kožní mikrobioty, díky němuž je pokožka odolnější a zdravější.

Water (and) propanediol (and) Artemisia capillaris flower extract

RAYKAMI pochází z japonské rostliny Artemisia capillaris. Tato rostlina je endemická v severním Japonsku a konkrétněji v regionu SHIRAKAMI, kde se nachází jeden z posledních pralesů na planetě. Charakteristickým rysem, skutečným bohatstvím pralesů je, že stále zůstaly nedotčeny a jsou chráněny před lidskou činností jakéhokoli druhu. Tato tradiční japonská rostlina se pěstuje v souladu s metodami předků regionu Širakami, která je také přímo v souladu se současnými omezeními souvisejícími s ekologickým zemědělstvím.

Indikátorem zrychleného procesu stárnutí kožní tkáně je akumulace volných radikálů, která způsobuje oxidaci. Tento proces je často nezvratný a vede ke změnám ve struktuře a funkčnosti kožních buněk. Za toto znehodnocení je primárně zodpovědné UV světlo a také vysoce energetické viditelné světlo (HEV), známé také jako modré světlo. Toto působení aktivuje předčasné a zrychlené stárnutí kožní tkáně, jejímiž prvními znaky jsou hluboké pigmentové skvrny a nerovnoměrná pokožka.

Protože je Raykami bohatá na polyfenoly, je schopna inhibovat oxidaci, redukuje nežádoucí účinky způsobované tímto zářením i poškození buněk způsobované volnými radikály. Chrání dermis a epidermis před procesy, které vystavováním UV a/nebo HEV (modré počítačové) světlu způsobují poškozování kožních buněk. Tato ochrana zajišťuje pevnost kolagenových vláken a udržení keratinu.

RAYKAMI:

 • má ochranné účinky
 • zabraňuje urychlenému stárnutí pleti
 • reaktivuje syntézu kolagenu typu I v dermis, tím se zlepšuje pružnost podpůrné vrstvy pokožky a zachovává si mladistvost
 • napravuje poškození v hlubokých vrstvách pokožky, které není pouhým okem viditelné. Poškození pokožky vzniká v hlubokých jejích vrstvách dříve než je patrné navenek.

IN-VIVO testy prokázaly: Od 28 dní až po 56 dní aplikace:

 • Výrazné snížení mdlého vzhledu pleti
 • Zlepšená zářivost pokožky
 • Výrazné zvýšení zesvětlení pokožky
 • Výrazné zvýšení rovnoměrnosti tónu pleti
 • Zlepšení hlubokých projevů stárnutí pokožky
 • Výrazné snížení počtu hlubokých pigmentových skvrn
 • Výrazné zlepšení pružnosti pokožky v porovnání s placebem

Caprylic/capric triglyceride,Hydrogenated vegetable olej,Crithmum maritimum extract

Vosk z mořského fenyklu – Aroleat Camphira je soubor látek vytvářejících komplex s charakterem retinoidů ve voskovité konzistenci, který vyvolává pocit jemnější, vitálnější a jednotnější pleti. Crithmum maritimum extract je základní složkou komplexu Aroleat Samphira. Pod tímto názvem se skrývá rostlinka také známá jako mořský fenykl, který znali námořníci již v dávných dobách kvůli jeho vlastnostem podobným vitamínu C či vysokému obsahu minerálních solí. Plazí se po pobřežích moří, na skalách a útesech. Odolává větru a narážení mořských vln je schopna odolávat nepříznivým environmentálním podmínkám. Vosk extrahovaný z této rostlinky napodobuje svými vlastnostmi retinoidy, které na rozdíl od nich nezpůsobují podráždění ani fotosenzitivitu pokožky. Jeho působení podobné „retinoidům“ snižuje vylučování kožního mazu, redukuje vrásky a nedokonalosti v důsledku stárnutí pokožky a zanechává pokožku hladkou, rovnoměrnou a hebkou.

S věkem se dělící schopnost keratinocytů („živé“ buňky) v bazální membráně kůže zpomaluje, akumulační schopnost korneocytů („mrtvé“ buňky) na povrchu urychluje a tak dochází ke ztenčení pokožky, hrubnutí její nejsvrchnější části a následně k tvorbě a zvýraznění. Efektivitu komplexu Aroleat Samphira (AS) lze shrnout do čtyř fází:

Snížení počtu vrásek: AS stimuluje proliferaci (množení) keratinocytů v hlubších vrstvách pokožky stejně jako tak uznávané retinoidy, čímž se zdá pokožka „hustší a hrubší“. In vitro testy, které jsou k dispozici, prokázaly, že 1% roztok AS účinně fixuje proteiny vážící kyselinu retinovou v pokožce, čímž dochází ke stimulaci množení keratinocytů.

Exfoliace a sjednocení povrchu pokožky: AS jemně narušuje nejsvrchnější vrstvu pokožky – rohovinu – a tím dochází k rychlejšímu odlupování starých odumřelých buněk. Pokožka je viditelně hladší.

Protizánětlivý účinek: ve srovnání s dráždivými účinky retinoidů, AS neuvolňuje mediátory (interleukin 1α), které by vyvolaly zánětlivou reakci. Tím dochází k vynikající kožní toleranci.

Mazo-regulační účinek: dalším benefitem je regulace nadměrné tvorby kožního mazu, který je příčinou zánětů kůže ve formě akné. Prokázalo se, že 1% roztok AS významně snižuje produkci mazu a tím dochází k matnému efektu pokožky bez černých teček.

Dalšími významnými složkami obsaženými v AS jsou kaprylové triglyceridy a hydrogenovaný rostlinný olej. Kaprylové triglyceridy jsou díky svému lipofilnímu charakteru výborným pomocníkem při absorbci dalších složek do hlubších vrstev pokožky. Cílem hydrogenovaného rostlinného oleje je zvýšení jeho stability, čímž se stává méně náchylný oxidaci. To, že nabude tužší konzistence mu dovoluje vytvořit bariéru na povrchu pokožky a zabránit ztrátě vody z ní. Ve spolupráci s kaprylovými triglyceridy zvyšují schopnost vstřebávání účinných látek z extraktu Crithmum maritimum.

Whey Protein

Snižuje viditelné znaky stárnutí reaktivací kožních buněk a indukuje produkci molekul jako je kolagen typu I, kyselina hyaluronová a fibronektin. Zlepšuje vzhled linií a vrásek, vede ke zvýšení pevnosti a objemu pokožky, zlepšuje její strukturu. Peptidy jsou aminokyseliny životně důležité pro procesy buněčné komunikace, regulace proteinů a buněčného růstu.

Vzácný komplex peptidů snižuje viditelné znaky stárnutí reaktivací kožních buněk a indukuje produkci molekul jako je kolagen typu I, kyselina hyaluronová a fibronektin. Zlepšuje vzhled linií a vrásek, vede ke zvýšení pevnosti a objemu pokožky, zlepšuje její strukturu. Jsou základními stavebními částicemi kůže, jejich aplikací je posilována celková struktura kůže a tedy i její ochranná bariéra.

Tím, že stimulují tvorbu kolagenu, pomáhají k lepší hydrataci a zadržení vlhkosti uvnitř buněk. Dokáží předávat informace a když například poklesne v pleti obsah kolagenu, peptidy vyšlou signály na základě kterých začne vlastní produkce kolagenu. Tím si pleť zachová svoji hydrataci, pevnost a pružnost. Pleť zklidňují, pomáhají se zbavit zánětů a podporují ochrannou bariéru pleti.

Dulce natural používá vysoce kvalitní komplex proteinů, který splňuje nejpřísnější certifikaci Ecocert a COSMOS. Nejprestižnějších světových certifikátů pro přírodní a organickou kosmetiku.

Daucus Carota Oil

Sytý oranžový olej je extraktem mrkvových pigmentů z tkání mrkve macerovaným v rostlinném oleji. Je to olej vynikající pro regeneraci kožních tkání. Pomáhá čistit pleť a zlepšovat její kondici. Je bohatý na vitamíny B, C, D a E a obsahuje více než 600 karotenoidů (silné antioxidanty), z nichž nejdůležitější je betakaroten, který naše tělo přeměňuje na aktivní vitamín A a ten je nezbytný pro udržení zdravé pleti a vlasů.

Olej stimuluje růst kožních buněk, obnovuje je a udržuje pružnost pokožky. Je mimořádně vhodný při péči o zralou pokožku a pomáhá pleti odolávat účinkům UV záření. Pomáhá stimulovat pigment v pokožce, které dodá krásnou, zářivou a přirozenou barvu.

Značka

Dulce

Typ pleti

Zralá

Účinky

Hydratace, Proti tvorbě vrásek, Protizánětlivé, Regenerace, Vyhlazení vrásek, Vyživení

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Dulcia – Koncentrovaný přípravek PLUS proti vráskám 20 ml“

Dulcia – Koncentrovaný přípravek PLUS proti vráskám 20 ml
Zakúpením získate 2 095 vernostných lístkov!