Indian Natural – 100% přírodní henna na vlasy měděná

Čistá přírodní henna na vlasy od značky Indian Natural Hair Care je měděná přírodní barva na vlasy . Mezi její výhody patří, že vlasy neničí, ale naopak vlasy vyživuje a posiluje, vydrží déle než klasická barva, přebarví i šediny, podporuje růst vlasů, reguluje tvorbu lupů, dodává vlasům lesk a regeneruje je.

přírodní barva na vlasy

regeneruje, vyživuje a posiluje vlasy

vhodná pro všechny odstíny vlasů

překryje i šediny

po přimíchání různých přísad lze dosáhnout změny odstínu, nebo ještě intenzivnější vyživení vlasů

Henna je vhodná i pro vegany.

209 709 

Možnosti dopravy

 

100% přírodní henna na vlasy značky Indian Natural Hair Care

Indická přírodní henna je prášek získaný z vysušených a rozdrcených lístků tradiční indické rostliny Lawsonia Inermis, která obsahuje čistě přírodní látku lawson, která se váže na vlasové proteiny a vytváří měděný odstín.

Kromě toho lístky a semínka této rostlinu mají ozdravné účinky. Zanechávají vlasy lesklé, hebké a chrání pokožku hlavy před lupy či jinými kožními chorobami. Henna tak dodává vlasům přirozený lesk a charakteristický červenohnědý odstín. Má trvalé barvící účinky, aniž by obsahovala amoniak, peroxid, parabeny, těžké kovy či jiná chemická aditiva.

Upozornění: Před použitím henny a ostatních přírodních barviv se nedoporučuje používat šampony, tužidla a spreje se silikony, které zabraňují proniknutí přírodních pigmentů do struktury vlasu.
Mezi chemickým barvením a aplikací henny doporučujeme dodržovat minimální rozestup 4 týdny .

Na jakou barvu vám henna chytí?

Přírodní barvy nemají schopnost zasvětlovat vlasy, barví v závislosti na pigmentaci Vašich vlasů, čím jsou původní vlasy tmavší tím menší bude barevný efekt.

Přírodní barvy také mají tu vlastnost, že nechytají u každého stejně.

Původní barva vlasu:

Henna povodna farba Plantizia.cz

Orientační zabarvení po aplikaci:

orientacne zafarbenie prirodna henna Plantizia.cz

Mýty o hennu

Chytí mi henna do zelena?

Pravá 100% čistá henna barví jen a jen do měděných odstínů v závislosti na aktuální pigmentaci vlasů.

Do zelena však henna může zreagovat v případě, že nepoužijete čistou hennu, ale hennu s metalickými aditivy. Někdy se do méně kvalitní henny přimíchávají chemické přísady na podporu červených pigmentů. Tato kvalitní 100% přírodní henna však žádné podobné přísady neobsahuje.

Opravdu nemůžu na chemicky barvené vlasy už použít hennu?

Henna se může použít také na chemicky barvené vlasy. Po barvení chemickými barvami však doporučujeme dodržet minimálně 4 týdny před aplikací henny. Je to z důvodu, aby henna dokázala proniknout do struktury vlasu a předat mu barevný pigment a blahodárné účinky.

Dokáže čistá henna zabarvit vlasy na jakoukoli barvu?

Přírodní henna barví vlas vždy jen do měděných odstínů v závislosti na jeho pigmentaci. Naopak henny, které barví jinak než do měděna, jsou henny s přídavkem barviva. V naší nabídce naleznete směsi henny, které obarví vlasy na odstíny: světle hnědá , hnědá , tmavě hnědá , černá .
Pokud si přejete dosáhnout různých odstínů měděné, můžete do henny zamíchat přírodní přídavky jako například hibiscus , skořice nebo heřmánek, o kterých si můžete více přečíst v článku věnovaném přírodní Henna barvě na vlasy .

Je henna permanentní barva nebo se vymývá?

Henna se postupně vymývá. Po první aplikaci vydrží na vlasech přibližně 3-6 měsíců. Vymývá se postupně a přirozeně. Po čase se na vlasech objeví přirozená barva a odrosty také nebudou patrné. Pokud se henna používá pravidelně, postupně se po více aplikacích přestane z vlasů vymývat a získáte tak dlouhotrvající barvu.

Použití

henna pouzitie Plantizia.cz

  1. Do misky si připravíme 50 – 100 g henny. Množství volíme podle délky vlasů. Pro krátké vlasy stačí 50 g, u delších vlasů množství navyšujeme podle potřeby až po 100 g. Prášek zalijeme vodou teploty cca 60 ° C. Ke kontrole správné teploty vody doporučujeme použít teploměr . Hennu s vodou pořádně promícháme, dokud nevznikne homogenní kaše bez hrudek.
  2. Vlasy před použitím Henny omyjeme a necháme mírně vlhké. Vytvořenou kaši naneseme na pokožku hlavy a vlasy. Potom je přikryjeme igelitovou čepicí nebo fólií a ručníkem, aby mohla henna působit v teple a tak jsme dosáhli ideálních účinků.
  3. Hennu na vlasech necháme působit minimálně jednu hodinu. S délkou působení roste intenzita blahodárných účinků henny.
  4. Vlasy důkladně omyjeme a ošetříme běžně používanými přípravky na vlasy .

Balení : Papírová krabička s průhlednou kapsou uvnitř.

Hmotnost přírodní henny je 200 g/1 kg .

Složení

100% přírodní henna = 100% prášek z vysušených a rozdrcených listů indické rostliny Lawsonia inermis

Značka

Indian Natural

Velikost

1 kg, 200 g

Odstíny

Měděné a červené

Způsoby doručení

Kurýr na adresu, Osobní odběr v Bratislavě, Zásilkovna

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Show only reviews in Čeština (0)

Buďte první, kdo ohodnotí „Indian Natural – 100% přírodní henna na vlasy měděná“

indian natural měděná barva na vlasy henna přírodní barva na vlasy
Indian Natural – 100% přírodní henna na vlasy měděná
209 709  Vybrat možnosti